Jestem stąd i zawsze o tym pamiętam - podkreśla Czesław Hoc [FOTO, WIDEO]

  • 01.05.2019, 00:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jestem stąd i zawsze o tym pamiętam - podkreśla Czesław Hoc [FOTO, WIDEO]
-Kto by kiedyś pomyślał, że ten zwykły chłopak ze wsi będzie kiedyś europosłem? Świadczy to o kalibrze takiego człowieka oraz o ludziach, którzy go kształtowali – tak o Czesławie Hocu mówił we wtorek 30 kwietnia 2019 r. w Chojnie poseł na Sejm RP Leszek Dobrzyński. Spotkanie z mieszkańcami zorganizowało miejscowe koło Prawa i Sprawiedliwości z Radosławem Stecem na czele.

Czesław Hoc pochodzi z Jelenina w gminie Chojna. Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Chojnie, a potem Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Obecnie pełni funkcję posła do Parlamentu Europejskiego i ponownie kandyduje w majowych wyborach do europarlamentu.

-Nie mamy chwili do stracenia. Namawiajcie swoich znajomych, żeby na wybory 26 maja poszli we własnym interesie. W Polsce „powiatowej” wybory do Europarlamentu nie cieszą się dużą popularnością. Inaczej jest w dużych miastach. Zadbajcie zatem Państwo we własnym interesie, żeby wybrać takiego kandydata, który w dalekiej Brukseli będzie pamiętał o Pomorzu Zachodnim oraz o takich małych miejscowościach. Pamiętajcie, że aby znaleźć pieniądze na różne inwestycje, musimy mieć wasze wsparcie – apelował poseł Leszek Dobrzyński.

Na spotkaniu poruszono m.in. potrzebę utworzenia w Chojnie jednostki ratowniczo-gaśniczej działającej w strukturach Państwowej Straży Pożarnej.

Oto co odpowiedział europoseł Czesław Hoc:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Robert
Robert 01.05.2019, 11:22
Ciekawe co ten pan będąc europosłem zrobił dotychczas dla gminy chojna przez tyle lat, raptownie teraz przed wyborami przypomniał sobie z kąd pochodzi śmiechu warte .
1 AWP
1 AWP 01.05.2019, 10:57
To była kiedyś gmina osadników. Tacy jak H. mówili o nich - komuniści.
88
88 01.05.2019, 10:55
Pierwszy raz o gościu słyszę. Uważam, że jak ktoś wykształcił się za pieniadze podatników na lekarza, to powinien być lekarzem, a nie polityką. No chyba ,że jest na emeryturze.
Chociaż nie jestem fanem PiS, to uważam jednak,że najbardziej ze wszystkich rządowych, partyjnych i parlamentarnych ważniaków swoje przywiazanie i miłość do Pomorza Zachodniego podkreśla zawsze Joachim Brudziński. Ma gościu odpały, ale go lubię i darzę szacunkiem.

Jasiek
Jasiek 01.05.2019, 09:36
A wszyscy mają miny jak na pogrzebie. I jeszcze do tego Rawecka ze swoimi pachołkami. Spotkanie musiało być bardzo ciekawe. A miny takie bo nie było cateringu, tylko ciastka przyniósł Stec :)) Ale to w jego stylu :)
......
...... 01.05.2019, 05:53
a ten gostek zza stolika to ten od pizzy przed sądem w Gryfinie niejaki Stec ??
Zorro
Zorro 01.05.2019, 08:04
Nie. Ten od pizzy to Brzeziński. Pomyliłeś ludzi.
......
...... 01.05.2019, 09:38
oj chyba nie pomyliłem .to ten co ganiał z pizzą wśród protestujących.wyjaśniło sie czemu tam ganiał.

Pozostałe