Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Gryfinianie bawią się podczas Dni Gryfina 2019

  • 01.05.2019, 21:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gryfinianie bawią się podczas Dni Gryfina 2019 fot. TWS
Dzisiaj w środę 1 maja 2019 r. muzyczną część święta miasta rozpoczął amatorski blok artystyczny. Od godziny 16 prezentowali się wokaliści ze Studia Piosenki Gryfińskiego Domu Kultury Piotra Ostrowskiego, podopieczni pracowni muzycznej Gryfińskiego Domu Kultury Jolanty Romanowskiej a także Studio Taneczno-Artystyczne Hipnosic.

Koncerty prowadzi Bartek Cebeńko.

 

Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn oraz zastępca burmistrza Paweł Nikitiński.

 

Tegoroczne Dni Gryfina objęte są patronatem medialnym przez igryfino.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (53)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nie potrafisz nie pchaj się na afisz
Nie potrafisz nie pchaj się na afisz 02.05.2019, 16:14
Może jednak dotrze do leniwego tercetu i Nikotyńskiego który musi odejść, że lepiej nic nie robić, niż odstawić żenadę i zrobić z siebie i naszego miasta pośmiewisko!

Nie stworzyliście żadnych warunków do organizowania plenerowych imprez na poziomie więc ich nie róbcie.
......
...... 02.05.2019, 14:21
nawet trolle pisowskie m,tego nie odpuscicie .a gdzie wasz guru Romanicz pokazał się na nabrzezu .do hołoty to sie nie pojawi
Do........
Do........ 02.05.2019, 15:50
My też byliśmy b krótko, nie odp nam p Halina Frąckowiak i wycie tej pani z dziwnymi podskokami. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Trzeba wiedzieć kogo zaprosić za naszą kasę ! Ten występ był żenujący !! Na inne występy już nie mieliśmy ochoty !
do wielbiciela, co go nic nie przekona, że czarne jest czarna, a Sawaryn...…
do wielbiciela, co go nic nie przekona, że czarne jest czarna, a Sawaryn... nie jest kosmitą:) 02.05.2019, 15:28
Trollu sawaryński - lans pisowca Sawaryna z pisowcem Brudzińskim na jarmarku ci nie wystarcza?
A niby kto mianował Sawaryna na fuchy w elektrowni? Kreml?

https://www.igryfino.pl/wiadom…
nostalgia
nostalgia 02.05.2019, 12:35
To była kiedyś wielka impreza, o której było głośno w Szczecinie i całym regionie.
Stara prawda - markę buduje się latami, a jedna nieprzemyślana mściwa decyzja (większości w radzie, która zabrała pieniądze - po złości) zniszczyła momentalnie.
Tercet szumnie zapowiadał, że "będzie miał nową koncepcję" - jak na razie widać że wraca do nieudolnych prób powtórzenia tego, co było kiedyś.

Oczywiście ludzie przyjdą - bo dlaczego nie - no i na bezrybiu itp.

Ale gdzie te czasy, dawnych Dni Gryfina - na placu Barnima, na stadionie, na kortach?

Nawet na ciasnym placu Barnima występowały takie gwiazdy, że wierzyć się nie chce, patrząc na programy z ostatnich paru lat....

A teraz przecież burmistrz bierze 80 tysięcy za bycie we władzach koncernu - żadnego sponsoringu nie potrafi załatwić?
......
...... 02.05.2019, 14:29
słuchajcie krytykanty .za komuny 1 maja to było swięto .pochód a po pochodzie całymi rodzinami na stadion na grzybek .stary z parówka i piwem na trawce całe rodziny swietrowały .flaszeczka sie znalazła .potem grzybek .a teraz co .spęd ludzi na stojaka ,piwo w plastiku .zadnej wiezi rodzinnej .zadnego wspólnego swiętowania .Gryfiniacy nie zal wam tej atmosfery?co to za świeto w ogladaniu .a gdzie wspólna zabawa .nie zal wam ?!!!!
żal nam - także dawnych Dni Gryfina...
żal nam - także dawnych Dni Gryfina... 02.05.2019, 15:30
Mieciu - ty lepiej imprez organizowanych przez PZPR nie przypominaj - bo swoją drogą lepsze były - a i oranżada z woreczka nie była tak droga jak teraz garstka frytek...
korty - to była impreza....
korty - to była impreza.... 02.05.2019, 16:34
Po co sięgać do PRL - wystarczy przypomnieć sobie Dni Gryfina 10 lat temu - i ówczesnych krytyków. Którzy dziś tak nerwowo reagują na przypominanie tamtych imprez....
Taaaaaka gmina
Taaaaaka gmina 02.05.2019, 11:30
Rodzice. Impreza dla rodziców i dziadków. A Franiu to już chyba pra dziadek
Znudzona
Znudzona 02.05.2019, 10:44
Od kilku lat Dni Gryfina to żenada ale w tym roku to już masakra. Tylko piwo, kielbacha i kukurydza. I to wszystko.a na scenie jakiś 4 dzieciaków wyje niemiłosiernie. Kto tego słucha. Porażka. Już nawet Szczecin śmieje się z naszych Dni Gryfina.
gryf
gryf 02.05.2019, 11:20
To prawda, straszna żenada. Sieczka i tyle!
Pikuś
Pikuś 02.05.2019, 09:38
Pomimo że fotograf się starał, tłumów nie widać.... Kolejna klapa pod kierownictwem Miecia plecia.
Najważniejsze że ty tam byłeś
Najważniejsze że ty tam byłeś 02.05.2019, 12:24
Oj ty zazdrośniku twój komentarz to klapa pod twoim kierownictwem :)))
⛈
02.05.2019, 14:09
Zazdrościć ? Zdrowy ty jesteś, czy w domu chorują i przeszło na ciebie ? czego zazdrościć ?
jagna
jagna 02.05.2019, 09:37
A brzuchy coraz większe, błeee!
green
green 02.05.2019, 09:34
Jaki wstyd, że dzieci musiały występować na takiej nawierzchni! Przez tyle lat władze nie mogą zadbać o porządny teren. Tak ciężko zrobić porządny trawnik? Kupki trawy, ziemia i kamienie... Skandal!
wojenka o most
wojenka o most 02.05.2019, 08:45
Dlaczego za nasze POdatki tercet robi taką chałturę dla przyjezdnych wieśniaków z okolicznych gmin?

Rada Miejska pozwala na takie marnotrawienie publicznych pieniędzy?
ZŁY
ZŁY 02.05.2019, 09:54
To prawda wystarczy popatrzeć, same obce twarze. PS najpierw przygotujcie teren czyli miejsce pod taką imprezę, później myślcie o imprezie. To co widzimy to jest amatorszczyzna w najgorszym wydaniu.
Miś
Miś 02.05.2019, 08:24
Przepraszam pana! Za czym ta kolejka?
– Do „Ostatniej paróweczki”, proszę panią.
– Eee… To już dla mnie nie starczy
......
...... 02.05.2019, 14:23
misiu a zakomuny wystarczało .jak wyście pisuary przejeli władzę to zabrakło
Siostra wielokrotnie przełozona
Siostra wielokrotnie przełozona 02.05.2019, 08:13
Wpisujcie miasta,wsie,osady i przysiółki ktore smieja sie z tej imprezy,typowej strazackiej imprezy w remizie.Bartkowo
sołtys
sołtys 02.05.2019, 08:10
Wieś tańczy i spiewa!!!!bu ha ha ah
cyrk
cyrk 02.05.2019, 07:48
tylu naiwnych..
Nudziarz z Pniewa
Nudziarz z Pniewa 02.05.2019, 07:47
Nikotyński musi odejść!
......
...... 02.05.2019, 04:45
to nalatywanie jest już tak prymitywne i nudne .nie chce się czytać .wiadomo ogólnie "tercet musi odejść ."w dodatku trolle coraz częściej podszywają sie pod cudzy nick.
nie cały tercet Mieciu - tylko jeden z was - jak zakażesz internetu drugiermu…
nie cały tercet Mieciu - tylko jeden z was - jak zakażesz internetu drugiermu - skończą się te wpisy... 02.05.2019, 08:18
Oj Mieciu - a nie pamiętasz jak trolle tercetowe pokradły wszystkie nicki - ze dwa lata temu? Było to przy sprawie przetargu na halę i oszukania organizacji po wyrzuceniu z dworca przerobieniu kawiarni pod platanem zamiast na obiecane centrum organizacji pozarządowych - na ŚDS...

Nie pamiętasz?

To ci mogę przypomnieć....
.......
....... 02.05.2019, 01:04
pogadały dwa michały jeden duży drugi mały jak ten duży zaczął p.i.e.rdzieć to ten mały zaczął śmie.r.d.z.i.eć
obserwator
obserwator 02.05.2019, 00:41
Krzywousty źle znosi ciążę, biedny. Jakoś cienko ludzie klaskali swojemu burmistrzowi i temu wrzodowi stojącemu obok !
lunapark
lunapark 02.05.2019, 00:59
Wrzód Tomasz został przecież wyciśnięty za przeciek do brata.
Lęk
Lęk 02.05.2019, 08:09
Ale jest drugi i nie wiadomu który gorszy. Tamten robił burmistrzowi pod górkę, ten wszystko niszczy i tak doradza, że strach się bać! No taki ATOMEK
ojej
ojej 02.05.2019, 08:20
Bo jest dwóch -Tomek - i ATOMEK - i faktycznie nie wiadomo, który gorszy. W dodatku za sobą, delikatnie mówiąc nie przepadają....
Taki trójkąt.
Taki trójkąt. 02.05.2019, 11:35
Brakuje najbardziej skorumpowanego politycznie czuba bandy trojga.
?
? 02.05.2019, 12:38
Nigdy nie wiem, czy bardziej naganne jest bycie korumpowanym czy korumpowanie - tym bardziej, jeśli nie ma kwestii "życia i śmierci"...
Fakt
Fakt 02.05.2019, 00:51
Kałduny wiszące na kolanach.Koryto pasie
NW
NW 02.05.2019, 00:34
A dlaczego występowali na trawie jak jest scena?
Spacerowicz
Spacerowicz 02.05.2019, 11:33
A ty widzisz tam trawę czy wydeptane chwasty i kępy. Kocie łby. A korty niszczeją.
leniwy tercet
leniwy tercet 02.05.2019, 07:50
Dlatego żę w Gryfinie /Ruinie wszystko to jest ch.. du..i kamieni kupa
plastyk
plastyk 02.05.2019, 00:32
Burmistrzowie występują na tle szarego płótna?
mieszkaniec
mieszkaniec 01.05.2019, 23:58
Mieczysław, odetnij w końcu tego wrzoda
!!!
!!! 02.05.2019, 11:31
Niech się sam odetnie.
??
?? 02.05.2019, 00:05
Jakiego wrzoda?

Pozostałe