Halina Frąckowiak zaśpiewała swoje największe przeboje podczas Dni Gryfina 2019 [DUŻO ZDJĘĆ]

  • 02.05.2019, 17:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
 Halina Frąckowiak zaśpiewała swoje największe przeboje podczas Dni Gryfina 2019 [DUŻO ZDJĘĆ]
Halina Frąckowiak - gwiazda polskiej piosenki występuje na scenie od ponad 50 lat. Nie kryje swojego wieku przed publicznością, nikogo nie udaje. Została serdecznie przyjęta 1 maja 2019 r. przez publiczność, kiedy wystąpiła podczas Dni Gryfina.

Halina Frąckowiak debiutowała w wieku 16 lat na II Festiwalu Młodych Talentów. Współpracowała z takimi zespołami jak: Czerwono-Czarni, ABC, Tarpany czy Drumlersi. Karierę solową rozpoczęła w 1972 r.

Jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej lat 70. i 80. Piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów nagrała ponad 20 płyt i kaset, koncertowała w wielu miejscach Europy czy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Jej twórczość ciągle cieszy się dużą popularnością.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch krótkich filmików z koncertu Haliny Frąckowiak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Medialny patronat nad Dniami Gryfina 2019 objęło igryfino.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (96)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zenia
Zenia 05.05.2019, 08:50
Najgorszy tegoroczny koncert i te jej komentarze ....
głęboka studzienka
głęboka studzienka 05.05.2019, 10:13
Przyjechała na wieś więc nic dziwnego że liczyła iż wieśniaki znają słowa jej piosenek
W
W 03.05.2019, 20:22
Dobry występ Haliny Frąckowiak, super że była na Dniach Gryfina.
gość
gość 03.05.2019, 16:25
Było miło i fajnie, pogoda dopisała. Tylko szkoda, że starsze osoby czy z problemami kręgosłupa musiały stać kilka godzin aby bliżej zobaczyć i posłuchać wszystkich artystów. Były siedzące ale dla konsumentów jadła i picia, oddalone od sceny. Z tego powodu wolę Dni Gryfina na kortach, gdzie dużo miejsc siedzących. Poza tym, tylna ściana sceny była przezroczysta i zachodzące słońce raziło w oczy podczas występu Pani Haliny a ja lubię podziwiać bez okularów...
dziękuję!
dziękuję! 03.05.2019, 09:46
Super było powspominać stare czasy, które się z wieloma piosenkami mi kojarzą.
ucho
ucho 03.05.2019, 00:25
Wyglądało to jak konkurs karaoke po kielichu.
Może jak koledzy nie płaciła na ZUS i bieda na stare lata.
Może jak koledzy nie płaciła na ZUS i bieda na stare lata. 02.05.2019, 23:40
Stawy wysiadły, głos spadł i pani szatami zamaskowała się. Smutne. Zdaje się , że artyści tak jak katabasy i politycy nie wiedza kiedy odejść.
ZŁY
ZŁY 02.05.2019, 20:11
Przyszło sporo ludzi bo tańczyły nasze dzieci NIESTETY NA BYLE JAKIEJ MURAWIE ! Natomiast to co słyszeliśmy w wykonaniu p Frąckowiak trudno nazwać śpiewem, a te nieudolne podskoki na scenie ... było mi normalnie żal tej kobiety !! Osoba decyzyjna która odpowiada za tę niby rozrywkę powinna zapłacić tej pani z własnej kieszeni !!!
Feedas
Feedas 02.05.2019, 19:19
Kto to ta Halyna??? Łona z Czechuf jes????

Pozostałe