Mają nowy punkt pocztowy

  • 04.05.2019, 10:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mają nowy punkt pocztowy
Od kilku dni Widuchowa ma Punkt Pocztowy. Placówka mieści się w budynku Urzędu Gminy w Widuchowej przy ul. Grunwaldzkiej 8. Świadczy ona usługi pocztowe, finansowe oraz umożliwia odbiór przesyłek awizowanych.

Co ciekawe, punkt mieści się w sąsiednim budynku, gdzie przed kilku laty była "prawdziwa" Poczta Polska. Dawny budynek poczty wynajmuje teraz od Poczty Polskiej... gmina. Funkcjonuje tu świetlica. Teraz Poczta Polska wynajmuje lokal w... gminie.

Punkt pocztowy jest czynny w godzinach popołudniowych: poniedziałek - od godz. 13.00 do godz. 20.00. W pozostałe dni tygodnia (wtorek - piątek) palcówka jest otwarta w godzinach od 8.30 do 15.00.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do Oka
Do Oka 09.05.2019, 11:26
Pani H już jako przewodnicząca komisji rewizyjnej kontrolowała budynek świetlicy wynajmowany przez pocztę...
Jak by nie starania władzy to by g.... a nie poczta była w Widuchowej...
Dziękujemy...
Obserwator
Obserwator 09.05.2019, 08:28
Do Oka! jestem za P Hasiuk
oko
oko 06.05.2019, 20:42
Pani Hasiuk do rewizyjnej i wszystko się dowiemy.
Janek
Janek 07.05.2019, 21:04
Teraz zacznie się ponownie wybór do komisji rewizyjnej, gorzej, że już nie mają kogo kupić. Opozycja nie do ruszenia. Kogo teraz Radny Pałka będzie wskazywał?
kapiszon
kapiszon 06.05.2019, 20:56
Nie trzeba być w komisji aby takie rzeczy sprawdzić.
kabaret
kabaret 06.05.2019, 20:28
Pałka,zapałka dwa kije a Zbyszek Przewodniczący komisji rewizyjnej i tak pod dywan umowy z Pocztą zakryje.
pocztowiec
pocztowiec 07.05.2019, 21:12
A w budynku dzierżawionej poczty były jakieś "przeróbki" ścian działowych, była jakaś ekspertyza budowlana?
Anon
Anon 05.05.2019, 21:57
Ta poczta to porażka bynajmniej osoba tam pracująca
Miś
Miś 05.05.2019, 16:26
Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu listy rozrzucał! Panie! Tu nie jest poczta! Tu jest kiosk Ruchu! Ja… Ja tu mięso mam!
trudno zrozumieć
trudno zrozumieć 05.05.2019, 08:25
Co się kryje za tą roszadą? W budynku poczty zrezygnowano teraz urząd wynajmuje pomieszczenie poczcie. Na pewno bardzo są ciekawe umowy tej transakcji, które należy dla wyjaśnienia upublicznić..
zryty beret
zryty beret 04.05.2019, 15:01
I bardzo dobrze przynajmniej jest gdzie kupić dewocjonalia i Nasz dziennik
podatnik
podatnik 04.05.2019, 13:05
Radni bezradni!!! upublicznyść umowy najmu.
kipo
kipo 04.05.2019, 12:48
Gdyby nie pani wójt to w ogóle by nie było!
widuchowianin
widuchowianin 05.05.2019, 19:29
Gdyby nie pani wójt to poczta byłaby tam gdzie była dotychczas. Gmina nie wydawałaby pieniędzy na dzierżawę budynku. te umowy dzierżawy i najmu należy podać do publicznej wiadomości.
fałsz
fałsz 05.05.2019, 07:40
jasne, tyle czasu nie było poczty i jej nie przeszkadzało
kiepsko