Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Rozpoczęli termomodernizację szkoły

  • 06.05.2019, 20:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozpoczęli termomodernizację szkoły
W Gryfinie ruszyła duża termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 3. Inwestycje w Gryfinie mają wymiar społeczny, estetyczny oraz ekologiczny. Sporą część kosztów prac pokryją dotacje Urzędu Marszałkowskiego.

Szkoła mieści się przy ul. Iwaszkiewicza w Gryfinie. W tym przypadku unijna pomoc przeznaczona została na opracowanie dokumentacji, audyt energetyczny, studium wykonalności oraz roboty budowlane. Zostanie wykonane m.in. docieplenie przegród zewnętrznych, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, montaż nowej wentylacji oraz paneli fotowoltaicznych. Koszt zaplanowanych działań to prawie 4 mln zł. Urząd Marszałkowski ze środków unijnych dołoży 3,3 mln zł.

W zeszłym roku inwestycja miał się już skończyć. Umowy podpisano już bowiem w grudniu 2017 r. Burmistrz mówił o tym prawie dwa lata temu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/23376,burmistrz-chwali-sie-nowa-inwestycja-za-ponad-3-miliony

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Macie zapłon..
Macie zapłon.. 07.05.2019, 22:42
Ruszyła... ze 2 miesiące temu...
......
...... 08.05.2019, 13:46
co wy wszyscy pieprzycie .mieszkam za gimnazjum .tył jest cały zrobiony .ukraincy tyrali swiatek piatek,,,
geniusze organizacji...
geniusze organizacji... 07.05.2019, 23:12
A czemu nie zaczęli w czerwcu przed wakacjami, żeby skończyć maksymalnie we wrześniu? Bez dzieci w szkole i remont by szybciej przebiegał!
A i nie byłoby w czasie egzaminów gimnazjalisty, ósmoklasisty hałasu, pyłu itp uciążliwości.

Zresztą podobnie jak i teraz, gdy dzieciaki walczą o oceny na koniec roku....
......
...... 08.05.2019, 16:53
jakie walczą .w/g zaleceń zalewskiej mimo strajku zdawalnośc ma być 100%
Czytelnik
Czytelnik 07.05.2019, 19:33
A czemu innych szkół tak nie odpicuja chociażby SP2 bo straszy swoim wyglądem tylko za najmłodszą sie wzieli
zenia
zenia 07.05.2019, 16:51
Szkoda że nie w wakacje tylko teraz hałasują dzieciakom i okien nie można w upały otworzyć.
......
...... 10.05.2019, 06:05
gdzie te upały masz i gdzie okien nie można otworzyć?bredzisz
zenia
zenia 12.05.2019, 14:50
w klasach okna nie otworzysz bo hałas i pył leci - nie bredzę - popytaj dzieci w jakim hałasie pracują
Znany temat
Znany temat 07.05.2019, 13:56
A w ogóle to bym radził poczekać jak rozbiorą rusztowanie. I jak będzie ta fasada wyglądała do przyszłej wiosny. Jak do tej pory wszystkie inwestycje burmistrza rozpadały się po kilku miesiącach....
Pikuś
Pikuś 07.05.2019, 13:25
No to teraz na każdej sesji przez następne lata będą farmazolić jaki to sukces odnieśli!!! Sukces na miarę możliwości... Podobnie jak że szkołą muzyczną. Brak lokalu, dzieciaki się męczą po klitkach, a Sawaryn farmazoli jaki to sukces wielki....
♤
07.05.2019, 08:12
Aź dziwne,źe burmistrz przyjął kasę od marszałka i nie strzelił fochem jak to ma w zwyczaju ( bo nie dali wszystkiego, jak na pałacyk)
terminy&przetargi
terminy&przetargi 07.05.2019, 01:16
Tercet robi po cichu bo wstyd!
45
45 06.05.2019, 22:49
Gratulować refleksu! Remont to się już kończy a nie zaczyna. 3 skrzydła już ocieplone, ostatnie w 2 tygodnie zrobią. Fotovoltaika od kilku miesięcy gotowa na rozruch. Latem aula i sala gimnastyczna. Remont w środku więc będzie...
geniusze organizacji
geniusze organizacji 07.05.2019, 23:17
Czyli skończy się w czerwcu? Gratulować organizacji ocieplania szkoły - robić plac budowy na dwa miesiące przed wakacjami, żeby... na wakacje skończyć....
grudzień 2017...
grudzień 2017... 06.05.2019, 23:15
2 tygodnie powiadasz? To czemu nie robili tego w dwa miesiące wakacji, tylko w czasie egzaminów, gorącego okresu przed końcem roku?
Tak trudno pomyśleć, że taka budowa przeszkadza uczniom w środku?
Z
Z 07.05.2019, 07:20
Co nie zmienia faktu,żeś redaktor spóźniony i to sporo ;)
ty widzisz redaktora, ja widzę wicka...
ty widzisz redaktora, ja widzę wicka... 07.05.2019, 09:02
Co nie zmienia fakty wicku, żeś spóźniony dwa lata z inwestycją - i zamiast "dwa tygodnie" robić w wakacje - robisz w czasie roku szkolnego!
z
z 07.05.2019, 13:28
A wiesz czemu? Bo mogę :) A ty musisz się spinać.
:)
:) 07.05.2019, 16:03
A spięty wygląda tak:)
https://www.igryfino.pl/wiadom…
Do z
Do z 07.05.2019, 13:55
Zapominasz, że to TY pełnisz SŁUŻEBNĄ rolę dla mieszkańców,a nie odwrotnie. To MY ci płacimy niemoto i nie zacieszaj się !
z
z 07.05.2019, 15:26
A płać , bo musisz. I jeszcze trochę będziesz płacić. I spinaj się dalej :D
:)
:) 07.05.2019, 16:05
A ci którym (na razie) musimy płacić - wyglądają tak:)
https://www.igryfino.pl/wiadom…
z
z 08.05.2019, 09:03
No i co zrobisz jak nic nie zrobisz? Nic nie zrobisz..Płacić musisz :D
dawny uczeń
dawny uczeń 06.05.2019, 22:29
Jeszcze w środku by się remont porządny przydał. Bo jak szkołę otworzyli w '89 tak do tej pory wszystko. O ile korytarze były malowane tak łazienki otwarcie szkoły pamiętają!!!
z Łużyckiej
z Łużyckiej 06.05.2019, 21:49
To ci tempo - od grudnia 2017. Oj Mieciu, może za dużo tych srok za ogon łapiesz a sroczęta w gnieździe ci fajdają, jak cię nie ma?
???
??? 06.05.2019, 21:42
A dlaczego takich prac nie wykonuje się podczas wakacji?
z Łużyckiej
z Łużyckiej 06.05.2019, 21:50
Bo to Gryfino. Przyjmij do wiadomości. Nie staraj się zrozumieć...
enek
enek 06.05.2019, 21:41
Czas najwyższy!

Pozostałe