Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Przekazali teren pod przebudowę drogi [FOTO, WIDEO]

  • 09.05.2019, 18:05
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przekazali teren pod przebudowę drogi [FOTO, WIDEO]
Jeszcze w tym miesiącu Maldrobud ruszy z przebudową drogi. Dziś 9 maja 2019 r. w pobliżu przejazdu kolejowego w Krzywinie odbyło się spotkanie z udziałem marszałka, władz powiatu, gminy i wykonawcy. Wszystko to w miejscu zakończenia pierwszego etapu inwestycji i rozpoczęciu drugiego.

To zapowiedź przebudowy przejścia drogi wojewódzkiej nr 122 przez Krzywin (gm. Widuchowa). Symbolicznie firma Maldrobud przejęła plac budowy. Prace obejmą odcinek w terenie zabudowanym między początkiem miejscowości od strony Krajnika Dolnego do przejazdu kolejowego w Krzywinie, a także odcinek w kierunku miejscowości Kłodowo.

Oto co o inwestycji powiedział marszałek Olgierd Geblewicz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Michał Żuber, dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Ewa Dudar, dziś wicestarosta, jeszcze kilka miesięcy temu popierała inwestycję jako radna w sejmiku:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Radny sejmiku wojewódzkiego Artur Nycz i Jadwiga Mazur, sołtys Krzywina:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Wykonawca - Łukasz Malinowicz z Maldrobudu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (42)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czego nie zrobił Michał
czego nie zrobił Michał 12.05.2019, 18:01
Do Osa: A teraz napiszę czego nie zrobił Pan Michał: nie rozbił rodziny, nie używał samochodu służbowego do celów prywatnych, nikogo nie zwolnił z urzędu, a tym bardziej dyscyplinarnie, nie miał prywatnie bliskiego spotkania z komornikiem (a to chyba oznacza, że ktoś jest komuś winien duże pieniądze-domu się nie licytuje za jakieś małe długi) wymieniać dalej......... Wójt jest osobą publiczną, więc niech obrońcy nie piszą, że to Jej prywatne sprawy.
prawda
prawda 12.05.2019, 20:44
kapitalny, mądry tekst
osa
osa 12.05.2019, 15:32
Do zdrowego. Kanalizacja w Widuchowej niestety jest nie skończona,to samo w Krzywinie/nie wszystkie domy nie są podłączone.Jakie oświetlenie przecież zostawił energo chłonne rtęciowe.Przedszkola już były więc co miałby zrobić.ZGK zostawił w opłakanym stanie,prawie bez sprzętu czy oczyszczalnie prawie rozpadającą się. Trzy kadencje było potrzeba aby zrobić dokumentację na Polną,to ile jeszcze kadencji było by potrzeba aby ją zrobić,następne trzy super.Ośrodki zdrowia,to przecież w Krzywinie zostawił centralne,które pamiętało jeszcze pierwszych budowniczych.Świetlice,fajnie tylko zasięgnij informacji ile kosztowało szambo w Żelechowie.ile zostawił długu na koniec kadencji.Szkołę w Widuchowej wybudowano za Pana Gołąba.Oczywiście nie można powiedzieć,że nic nie zrobił,bo zrobił ale niestety bardzo,bardzo mało
Urzędnik
Urzędnik 12.05.2019, 16:46
Osa zajmij się lepiej pracownikami w urzędzie, bo Ci wszyscy odejdą.
pogromca mega dzbanów
pogromca mega dzbanów 12.05.2019, 14:31
Dzień bez "twórczości" MEGA DZBANA AJWAJA jest dniem straconym bu ha ah ah
88
88 12.05.2019, 14:13
Czy ci wszyscy na fotografiach oprócz umówionych sesji zdjęciowych , picia kawy i spotkań towarzyskich, bajerowania ludzi, coś jeszcze robią ?
---------------------------------------------------------------
https://www.o2.pl/artykul/tylk…
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 12.05.2019, 14:00
MIOTŁE MIEDZY NOGI I NA GÓRE SYNAJ HA HAAH A GDZIE GREGOR Z POKŁADU IDY HA HA AH
oj,oj, ahoj.
oj,oj, ahoj. 13.05.2019, 22:33
A platforma widokowa w Gminie Widuchowa już otwarta ? Było przecinanie wstęgi?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 12.05.2019, 10:45
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU-KTO JA JESTEM? MAŁY KMIOTEK.JAKI ZNAK MÓJ? SIERP I MŁOTEK.BU HA HA HA
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 12.05.2019, 10:10
CZARNA MADONNA WIDUCHOWSKA AH AHA AH niech wezmie olgierda na rece i bedzie z dzieciatkiem ha ha ah jude cabaret
Artur
Artur 12.05.2019, 10:27
Tylko nie jude kabaret młotku!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 12.05.2019, 14:01
MŁOCIE A CO TO JEST JAK NIE JUDE CABARET PRZED WYBORAMI DO EUROKOŁCHOZU HA A AH
m.g.Widuchowa ..
m.g.Widuchowa .. 12.05.2019, 09:59
Pan Michał L. był 3 kadencje i nie zrobił nic z ulicą Polną , tak jak z boiskiem piłkarskim , jak również nie dokończył drogi o której mowa , a przecież mógł miał czas , jak widać nie był taki super skoro nie załatwił tych drobnych paru spraw . A pewnie i jeszcze by się znalazła droga do Żelechowa nie skończona , a i dług gminy zostawił nie mały bo o ile sobie przypominam największy w całym powiecie , no ale ważniejszy były niektóre projekty , jak dom kultury w Widuchowej . I tak można by jeszcze wyliczać . Jak widać nie wszyscy są tacy święci jak byśmy chcieli , Z poważaniem , mieszkaniec gminy Widuchowa
zdrowy
zdrowy 12.05.2019, 11:27
,,mieszkańcu gminy Widuchowa"- trochę jednak poprzednik zrobił, dokończył kanalizację Widuchowej i skanalizował Krzywin,wykonał wodociągi np.Dębogura Młyn, Lubiczyn, Widuchowa Stacja, Polesiny,Wilcze, Kiełbicze, Krzywin Polna plus oświetlenie.Wyremontował, rozbudował i wyposażył wszystkie świetlice w gminie, dbał o przedszkole w Widuchowej i Krzywinie, inwestował w ZGK, remontował ośrodki zdrowia, drogi i szkoły itd.itd. O boisko koszenie, porządek sam się zajmował.Na Polną miał przygotowaną dokumentację na remont i co z nią zrobiono?
moja droga
moja droga 12.05.2019, 11:50
To prawda, trochę zrobił, ale tego akurat nie.
prawda
prawda 12.05.2019, 14:06
Trochę zostawił do zrobienia dla tych co go krytykowali i uważali że zrobią szybciej,lepiej i więcej.
kochanek
kochanek 11.05.2019, 23:07
Niech udowodnią nasi włodarze że w tej sprawie coś zrobili ,prócz zdjęć i pokazów.
Riposta będzie jawna.
Niech się nikt nie buduje na tzw. ludzkiej krzywdzie .
będzie  przegrana
będzie przegrana 11.05.2019, 08:33
słabo widzę szanse komunistów w wyborach!
Sąsiadka
Sąsiadka 11.05.2019, 06:51
Prawda nie falsz Wczoraj, 09:35
Do Fałsz!!! Co Ty wypisujesz jaki Lidwin? Prawda jest taka że Lidwin nic nie zrobił jakie komuchy co jeszcze nie można pogodzić się z porażka? Pani Wójt zrobiła bardzo dużo Jedno zastrzeżenie do Pani Wójt za bardzo ufa P Wajdyk i to może ja zgubić

O czym Piszesz?
PO pierwsze Michał nie startował po drugie ma lepszą i spokojną pracę po trzecie niech przepocona i Jadżka zrobią ul.Polną tak pragną już drugą kadencje a lansują się jak by był ich zasługa(Marszałka zasługa) a światła na polnej to ponad pół dnia na polnej wczoraj się świeciły gdzie sołtys?
.Można?
A co zrobiła Pani Wójt.
Rozbiła małżeństwa 2.
Skłóciła pół gminy.(szkoły -pracowników))
Dług rośnie.
Kłamie po prostu proszę przeczytać program przed wyborczy przed pierwszą i drugą kadencją.
Obserwator
Obserwator 11.05.2019, 18:49
Do sąsiadka......szkoda nawet już to komentować . Niedługo to wójtowa będzie tylko z sekretarzem pracować w urzędzie bo młodzi nagminnie odchodzą !!!
Skłóciła wszystkich..... nie tylko mieszkańców !!!!!!!!! Taka jest prawda ! Michał wróć !!!
Olek
Olek 10.05.2019, 22:45
Pani wójt i Pani Sołtys zrobiły propagandę wyborczą Urząd gminy to nieudaczniki
Stefan
Stefan 10.05.2019, 22:13
Wajdyk to nieudacznik
robert
robert 10.05.2019, 11:31
kurde modlili się tam czy co wszyscy ręce złożone jak na mszy hehe
bogacz
bogacz 10.05.2019, 11:57
Kryją klejnoty!
Prawda nie falsz
Prawda nie falsz 10.05.2019, 09:35
Do Fałsz!!! Co Ty wypisujesz jaki Lidwin? Prawda jest taka że Lidwin nic nie zrobił jakie komuchy co jeszcze nie można pogodzić się z porażka? Pani Wójt zrobiła bardzo dużo Jedno zastrzeżenie do Pani Wójt za bardzo ufa P Wajdyk i to może ja zgubić
Rada Sołecka
Rada Sołecka 10.05.2019, 09:02
Dziękujemy!
Lol
Lol 10.05.2019, 08:53
Lubia sie windowac na cudzym garbie
kit
kit 10.05.2019, 08:59
Ale kto? Bo ja tu widzę kilkadziesiąt osób?
fałósz
fałósz 10.05.2019, 10:00
dziesięciu nawet nie ma
Ippo
Ippo 10.05.2019, 08:42
Ewa wygrywa Gryfino głosuje na Ewę nie na Joja.
fałsz
fałsz 10.05.2019, 08:14
to inwestycja Michała Lidwina pod która podpisuja sie obecne komuchy!! a gdzie sa normalni ludzie z \Krzywina??? piknik dla kodziarzy. i co robił tam dyrektor szkoły w czasie lekcji???
wiem jak to naprawde było
wiem jak to naprawde było 10.05.2019, 09:01
To inwestycja tych, którzy pikietowali i chodzili po ulicy. To oni zrobili dobrą robotę. Po tej ulicznej pikiecie decydenci zabrali się do pracy i złożyli wniosek. I tak powstał pierwszy etap. Teraz jest kontynuacja.
mn
mn 10.05.2019, 00:11
Już nawet nie zwrócę uwagi NA TO JAKIE SĄ TAM STARE DOMY I JAK WSZYSTKO SIĘ TRZĘSIE

Pozostałe