Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Kradzież z samochodu marki Iveco Daily

  • 10.05.2019, 14:19
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kradzież z samochodu marki Iveco Daily
Widziałam, że na stronie napisali państwo o kradzieży Iveco. Mieszkam na posesji, z której został skradziony układ wydechowy. Całe podwórko jest ogrodzone, a bramy zamknięte na kłódkę. Złodziej dostał się na posesję prawdopodobnie przeskakując bramę w nocy z 5 na 6 maja. Zorientowaliśmy się, że doszło do kradzieży dopiero rano, gdy po uruchomieniu samochodu wydobywał się dziwny dźwięk.
Po ukradzionym układzie wydechowym pod samochodem złodziej zdecydował się zostawić jedną uszczelkę i kilka śrubek...
Samochód nie jest moją własnością, jestem tylko pracownikiem, który użytkuje samochód, a właścicielem jest mój szef.
 
Proszę o opublikowanie artykułu na ten temat aby ostrzec innych. Pomimo tego że samochód stoi na prywatnej posesji zaraz przy domu, to nie odstrasza złodziei. Wokół nas zamieszkują też sąsiedzi, więc nie jesteśmy sami i ktoś mógłby przecież coś zauważyć.
 
Jeżeli ktoś też miał taką sytuację, to proszę o zgłoszenie sprawy na policję. Może razem coś zdziałamy.
 
(imię i nazwisko do wiadomości redakcji)
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Elka
Elka 13.05.2019, 21:59
Tylko współczuć. Miejmy nadzieję, ze złodzieja los pokarze!
......
...... 13.05.2019, 09:56
"jojo"tu był
mam nosa
mam nosa 11.05.2019, 00:29
To musiał być "swój złodziej", że go nawet pies nie obszczekał.
Gość
Gość 10.05.2019, 17:39
Domyśleć się można, że artykuł jest dopełnieniem poniższego:

https://www.igryfino.pl/wiadom…

Szkoda, że przy obowiązującym RODO portal skopiował treść wiadomości wraz z podpisem osoby zamieszkującej posesję przy której doszło do kradzieży...
klaster
klaster 10.05.2019, 19:06
Skoro ktoś napisał list to jak miał podać bez nazwiska. NAzwisko można sobie zastrzec, a widocznie podpisujący tego nie zrobił.
Gość
Gość 10.05.2019, 19:34
Tu nie chodzi TYLKO o nazwisko... Sądzę, że osoba pisząca owy "list" chciała sprecyzować kilka pominiętych kwestii, które mogą być istotne dla tego zdarzenia. Zapewne nie przewidziała, że jej wiadomość zostanie skopiowana słowo w słowo na portalu informacyjnym, który jest przez kogoś redagowany...
??
?? 11.05.2019, 00:28
List mieli niby redagować?
Gość
Gość 11.05.2019, 21:41
Czytanie ze ZROZUMIENIEM się kłania...

Pozostałe