Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Pościg za nożownikiem

  • 12.05.2019, 19:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pościg za nożownikiem
Policja stara się odnaleźć mężczyznę, który ugodził nożem innego mieszkańca Gryfina. Do porachunków doszło dziś 12 maja 2019 r. po południu przy ul. Krasińskiego w Gryfinie.

Ugodzony nożem przebywa w szpitalu.

Prawdopodobnie poszukiwany jest dobrze znany policji. Nożownik się jednak ukrył. Policja nie podaje informacji na ten temat.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

burmistrz
burmistrz 15.05.2019, 10:16
jak ten dozywotka z przerwami wylize sie czy piornik bedzie?
info
info 15.05.2019, 06:16
Kaszana spierd... Pewnie do Norwegii gdzie większość Gryfińskiech Gangsterow się ukrywa.a gryfińska Policja bezradna jak zwykle
klakier
klakier 15.05.2019, 05:55
Tak jak Mówisz kolego zapodawac sobie będą w *** to zwykle kur... Są a nie pseldo gangsterzy hehe..
Okoń
Okoń 14.05.2019, 22:50
Waldus w więzieniu na ochrobkach . Dostał w *** odrazu na wejściu na Kaszubska . Kaszana tęskni za swoim Waldusiem . Dwaj pseudo gangsterzy, teraz będą razem w tym samym miejscu podawać sobie do buzi za zmianę !
troskliwy
troskliwy 14.05.2019, 21:35
a gdzie jest waldus? pudlo czy z bezdomnymi spi w piwnicy?
ochroniarz z biedry
ochroniarz z biedry 14.05.2019, 21:16
ten leus to jakis kozak ostry gangster czy ogorki kiszone?
parówa
parówa 14.05.2019, 21:24
kozak, pajac na gumie
Jeden Z wielu
Jeden Z wielu 14.05.2019, 21:10
Je*** starego cwe** spod celi, nie dość że na własne zaproszenie na to zapracował, bo nikt nikomu ostrzałki za darmo nie ładuje, a po drugie to *** gadułę co pół życia w izolacj, a na papier kładzie atrament, a sam prosił o disco !! Podsumowanie Polskiej resocjalizacji
Knagulec
Knagulec 14.05.2019, 20:29
Ciekawe kiedy dojdą tę łajze musiał dobrze się skitrać pewnie wpełznął pod jakiś kamień
rufus
rufus 14.05.2019, 20:07
To go teraz ladnie przecfelom jak go zlapią. I tego konfiturę co jest ranna tez.
Parówa
Parówa 14.05.2019, 20:30
Dobrze gadasz d...ko je...e na szwie
Edzia
Edzia 14.05.2019, 20:09
Będzie pieklo kapsko....hehe
Luj Gryfiński
Luj Gryfiński 13.05.2019, 15:12
Kaszana doszedł Leusa ale jaja i będzie pajda
Wwo
Wwo 13.05.2019, 12:40
A poszkodowany leus jak nie byl ubezpieczony to się,za helikopter nie wypłaci
Marek
Marek 13.05.2019, 13:42
Gdzie on i ubezpieczenie 😂 nierób spoleczny, Gryfinski narkoman, moze jego dziunia mu uzbiera jak dobrze pojdzie to w tydzien zarobi jak sie postara 😂
Kurde
Kurde 13.05.2019, 14:59
Jak się postara?
Xxx
Xxx 13.05.2019, 18:32
Roksa pl
Kimis
Kimis 13.05.2019, 19:41
Za stara są młode. Chyba że hardkor z dziadami
88
88 13.05.2019, 11:24
Igryfino napisało : 'Prawdopodobnie poszukiwany jest dobrze znany'
< gdyby był znany to powinni podać w mediach jego wizerunek, kto to jest . A tak tradycyjnie wyjedzie za granicę, a nasi dzielni Stróże Prawa będą go szukać i szukać, aż przypadkowo wpadnie albo ktoś doniesie o jego miejscu pobytu. Nie napisano kim bya ofiara. Jeżeli to jakaś patologia , to szkoda głowy sobie zawracać. Niech sie wyrzynają.
Policjanci jeżdżąc tym radiowozem po głównej ulicy mając nadzieję , że sprawca sam się do nich zgłosi ?
Bmw
Bmw 13.05.2019, 11:04
Kaszana to zwykła ciota ! Dostaje w ryj za każdym razem ! Tylko ciota reaguje w ten sposób ! Ale kto kosą wojuje , to sam od niej ginie !
Gryfino
Gryfino 13.05.2019, 12:44
To już wiemy kto
Co oni zrobili z tym spokojnym czystytm miastem ?
Co oni zrobili z tym spokojnym czystytm miastem ? 13.05.2019, 09:57
Miasto bandytów i terrorystów. Syfu, brudu i smrodu.
Kubis
Kubis 13.05.2019, 08:08
Chciał wstapic do toalety Obywatelskiej
beksa
beksa 12.05.2019, 23:23
Podejrzewam, że teraz siedzi gdzieś w piwnicy i beczy
Seba
Seba 12.05.2019, 21:20
Niektórzy mówią że jest tylko poszukiwany bo policja chce z nim porozmawiać a nie winny. Niektórzy robią z niego biedna ofiarę wystawioną na pożarcie. Pytam więc skoro jest niewinny to czemu uciekł i się ukrywa?
Kubis
Kubis 13.05.2019, 08:09
A co mają powiedzieć że chcą a nim zjeść sniadanie
Oko
Oko 12.05.2019, 22:23
Cpun ma schizofrenię
Mercedes
Mercedes 12.05.2019, 21:06
Jak ktos się zgubi w lesie to panika sciagaja wszystkich a tu powinna byc pokazowa sprawdzanie bagaznikow blokady na wyjazdach z miasta....
do rozważenia
do rozważenia 12.05.2019, 21:00
Utrzymanie jednego więźnia kosztuje 3150 złotych miesięcznie przez podatnika tymczasem skazany z elektroniczną bransoletką kosztuje budżet zaledwie 330 zł miesięcznie.
Kierowniku poratuj
Kierowniku poratuj 12.05.2019, 21:32
Dodaj koszt mieszkania socjalnego I rente bo to zazwczyaj patola pierdzaca w stolek I popijajaca piwo po sklepem
Lll