Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Zakończenie polsko-niemieckiego projektu odbędzie się w Gryfinie

  • 13.05.2019, 14:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zakończenie polsko-niemieckiego projektu odbędzie się w Gryfinie
Konferencja zamykająca projekt „Zaspokajanie zbiorowych potrzeb wspólnoty na obszarze polsko-niemieckiego obszaru gospodarczego Dolina Dolnej Odry” odbędzie się w środę 15 maja br. w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie.

Jak Dolina Dolnej Odry może w przyszłości profitować ze współpracy polskich i niemieckich gmin?

Nad odpowiedzią na powyższe pytanie dyskutowali w ostatnich miesiącach przedstawiciele polskich i niemieckich samorządów z prawej i lewej strony Odry w ramach projektu pt. „Zaspokajanie zbiorowych potrzeb wspólnoty na obszarze polsko-niemieckiego obszaru gospodarczego Dolina Dolnej Odry” realizowanego pod przewodnictwem Urzędu Odra-Welse dzięki wsparciu z Działania LEADER Kraju Związkowego Brandenburgii oraz z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Wynik tej dyskusji – mapa drogowa przyszłych polsko-niemieckich projektów z Doliny Dolnej Odry – zostanie publicznie zaprezentowana dnia 15 maja 2019 r. w Gryfinie.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wrażliwy
Wrażliwy 14.05.2019, 07:38
Do Administratora - czy w tym miejscu musimy tolerować coś takiego jak AJWAJ.....
pała
pała 14.05.2019, 08:23
Podobno ma żółte papiery...
kod
kod 14.05.2019, 05:35
przyciąć zdjecie z lewej
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 13.05.2019, 22:39
a to do darusia tej dzi wki z SLD HA HA AH https://youtu.be/AThz62GT8Tk ZDECHNIEMY RAZEM JA CI TO OBIECUJĘ HA HA AH
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.05.2019, 22:20
https://youtu.be/lKn-Agk-yAI ha ha ah
wścibski
wścibski 13.05.2019, 22:18
A pani koło Arusia to kto? Nowa?
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 13.05.2019, 21:22
Z TAKIM AJWAJEM JAK MÓWICIE nie macie szans ha ha ha znam prawo walę was we wszystkie otwory jako wy je bańców bo to wasza rola a ze dałem się wieczorka dymać to jest moja trauma po dziadku rodziny się nie gnoi ale to nie działało w moją stronę dlatego oni mnie walą jak zeszłoroczny śnieg TYLE SZANS IM DAWAŁEM NA TZW "RODZINNE " WSPÓŁBYCIE ŻE JUZ NIE POTRAFIĘ ZLICZYĆ A ONI DALEJ MNIE CHCĄ ZABIĆ HA HA AH ALE JA ZAWSZE WRACAM I POWRÓCĘ ZAWSZĘ PO ŚMIERCI HA AH AH TO JEST TA *** REINKARNACJA CO JĄ UKRYWAJĄ HA AH AH ps tak ze mi li tylko daruś i reszta możecie peto opędzlować nic po za tym ha ha aha
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.05.2019, 20:50
jak mam być poprawny politycznie jak ja w politykę nie wierze ha ha ha https://youtu.be/67FHkFlTdsg
CHI, CHI, CHI.
CHI, CHI, CHI. 13.05.2019, 17:57
W środku zdjęcia w drugim rzędzie za Adasiem Zarzyckim ukrył się Buc. Nie miał garnituru to się ukrył. Myślał, że to grillowanie. A obok z kulą kierowca niemieckiego busa.
buhaha
buhaha 13.05.2019, 18:00
Ale na palcach stanął Tomcio Paluch.
Kultura z Krużewnik
Kultura z Krużewnik 14.05.2019, 00:12
No faktycznie. Stanął na palcach. Raczej jak Pawlak.
:)
:) 14.05.2019, 07:19
Pamiętacie scenę z Kargulem i Pawlakiem, jak z dziećmi przez bramę rozmawiały o "kabanie" i wnuczce?
Władek Kargul
Władek Kargul 13.05.2019, 19:29
Jego między ludzi puszczać nie można...
Na marynarkę nie stać?
specjalista od buraczanych pól...
specjalista od buraczanych pól... 14.05.2019, 07:21
Faktycznie - wiceburmistrz reprezentant gminy a ubrał się jak do obierania ziemniaków - inni potrafili dopasować strój do uroczystości....
doopa
doopa 13.05.2019, 19:31
Myslał, ze jest gwiazda w UMiG i nikt mu uwagi nie zwróci. A między samorządowcami wyszedł jak kierowca.
advocatus diaboli
advocatus diaboli 14.05.2019, 08:46
Odczepcie się go akurat w tej sprawie! Zastępował nieobecnego Sawaryna, to się musiał dostosować do jego „stylu”...
wspólpraca
wspólpraca 13.05.2019, 17:32
Sfinansują Market garden :)))))))
Pikuś
Pikuś 13.05.2019, 17:01
I na zakończenie konferencji, dla uczczenia sukcesu, burmistrz Sawaryn, w ramach współpracy polsko-niemieckich gmin, odwali nam wojenkę na moście!
Współczujacy
Współczujacy 13.05.2019, 18:13
Na zakończenie projektu zorganizują specjalny wykład Pikusia i Ajwaja dwóch kolegów po jednym fachu. Leni i frustratow niedowartosciowanych co im w życiu nic nie wyszło. A uczestnicy projektu tak się polituja nad popaprancami że zrobią zrzute w euro i wciągną ich jako wykluczonych do innego projektu walki z patologia 🤣🤣🤣🤣
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.05.2019, 20:55
kondonie takich jak nas dwóch to w izraelu nie ma ani jednego ha ha ah poczekaj jeszcze my będziemy rozdawać karty nie takie czubki jak wy ha ha ah ZMIECIEMY ICH W NIEBYT HA HA AH
Pikuś
Pikuś 13.05.2019, 20:30
HAHAHAHA!!!! Aleś pocieszny jełopie! Zrób swój wykład pustego słowotoku. Kopciuchu oszczany.
wicki, wicki:)
wicki, wicki:) 13.05.2019, 19:31
Oj, o leniach i frustratach niedowartościowanych to Mietek mógłby opowiadać długo...

A "ajwaj" to sąsiad...
.......
....... 13.05.2019, 18:23
byle kużwa nie po szwabsku
Fakt
Fakt 13.05.2019, 18:04
Będzie bitwa o Most Oberbaumbrücke w Berlinie
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 13.05.2019, 17:29

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

sie pytam
sie pytam 13.05.2019, 15:00
Kto wnioskował. Kto co z tego miał???
gęgawa
gęgawa 13.05.2019, 14:40
A co wczesniej z tego projektu było zrobione?
żarcik
żarcik 13.05.2019, 19:33
Sprawdź na BIP urzędu w Gryfinie - taki żarcik....
was?
was? 13.05.2019, 14:33
A nie można było tego pytania zadać po polsku?
Helmut
Helmut 13.05.2019, 14:27
Nikotyński muß raus!!!

Pozostałe