Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Zaparkował prawie na skrzyżowaniu

  • 14.05.2019, 13:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaparkował prawie na skrzyżowaniu
Wyjeżdżając w Gryfinie ulicą Kościelną obok lipek trudno bezpiecznie wjechać na ruchliwą ulicę Bolesława Chrobrego. Wszystko to za sprawą kierowcy volkswagena, który zaparkował na chodniku niemal samym roku skrzyżowania.

Co ciekawe, przejeżdżając tam kilkakrotnie widzieliśmy w pobliżu (Po Lipkami) wolne miejsca parkingowe.

Miejsc parkingowych w Gryfinie brakuje, nie tówrzmy jednak z tego powodu niebezpiecznych sytuacji, które mogą skutkować kolizją czy wypadkiem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

To stan umysłu
To stan umysłu 16.05.2019, 10:26
Nie oczekujmy rozumu od kogoś, kto jeździ Passatem.
Grarzyna
Grarzyna 16.05.2019, 10:34
Wara mie od Janósza! Seba powiec cóś! Jezdem twojom madkom.
babinek
babinek 15.05.2019, 22:29
W Lubanowie codziennie gość parkuje na skrzyżowaniu! Policja widzi i nie reaguje!
miś
miś 14.05.2019, 20:12
Wczoraj jechałem tędy, tego auta jeszcze nie było.
– Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego auta wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by było, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!
– Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu?
– Halo, tu „Brzoza”, tu „Brzoza”! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu… „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!
Wolna Amerykanka
Wolna Amerykanka 14.05.2019, 19:28
To chyba mój ??? Co za chamy z was ledwo na 2 min zostawiłem auto a już zdjęcia robią.
Co miałem się ze sr a ć w gacie , może jest zdjęcie jak wycieram o trawnik ?
Rudy
Rudy 14.05.2019, 18:48
I już dzwonimy do Pokuyyatuyyyy
Spejson
Spejson 15.05.2019, 08:07
Płokułatuły *
Zdzisław Dyrman
Zdzisław Dyrman 14.05.2019, 18:41
Przypominam gawiedzi i pospólstwu z Gryfina że jutro imieniny mojej zony Zofii.składać jej tu już dziś życzenia ale już! Biegusiem karwasz twarz
Zwol jak Zwol
Zwol jak Zwol 14.05.2019, 18:27
Wielkie mi halo. Przecież na drodze nie stoi. Na chodniku miejsca dla pieszych od cholery. Powinni na tym chodniku namalować pasy dla parkujących i od razu miejsc parkingowych w Gryfinie przybędzie.
ale jednak nie
ale jednak nie 14.05.2019, 17:42
prawie jak żywiec
bob
bob 14.05.2019, 16:40
Dzwoniąc na numer alarmowy straży miejskiej, odbiera funkcjonariusz straży miejskiej w gryfinie i prosi, aby zgłosić swoją sprawę na numer 91 ... do policji w gryfinie. Po co oni są?
???
??? 14.05.2019, 16:35
Panie Sawaryn! Czym zajmuje się w Gryfinie strasz mniejska ?
pyt
pyt 14.05.2019, 16:11
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
,,,
,,, 14.05.2019, 15:06
Prawko za śliwki i jajka jpr!!!
Pieszy
Pieszy 14.05.2019, 15:06
Gdzie jest straż miejska i czy jest potrzebnea.
Haha
Haha 14.05.2019, 14:24
No i ??

Pozostałe