Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Na Łużyckiej dziury zaasfaltowano, ale kopią dalej

  • 15.05.2019, 13:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na Łużyckiej dziury zaasfaltowano, ale kopią dalej
Zalali asfaltem wczoraj (jak pisaliśmy) dziury na ulicy Łużyckiej w Gryfinie, ale to nie koniec prac. Nadal trwają roboty związane z usunięciem ścian komór ciepłowniczych wyłączonych z eksploatacji dwa lata temu. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na ulicy Łużyckiej na odcinku wyjazdowym w stronę Widuchowej.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (66)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Droga do Pniewa
Droga do Pniewa 16.05.2019, 16:42
Nikitiński musi odejść!
"antałek"
"antałek" 16.05.2019, 17:00
Tomaszu - ty nie przypominaj chodników i ulic w swojej okolicy - bo wprawdzie przynajmniej zrobione - ale czy były najpotrzebniejsze?
Droga do Pniewa
Droga do Pniewa 16.05.2019, 17:56
A kim ty śmieciu jesteś aby mnie pouczać?
:)
:) 16.05.2019, 17:59
Tomaszu - śmieci Mietkowi nie przypominaj, cha cha....
Droga do Pniewa
Droga do Pniewa 16.05.2019, 18:03
Innych imion nie znasz debilu?
:)
:) 16.05.2019, 18:06
Tomaszu - ale na to się od razu przedstawiasz przydomkiem:)

Dzisiaj, 18:03 Innych imion nie znasz debilu?
prawda
prawda 16.05.2019, 15:45
Gdyby gmina dopełniła umowy, którą podpisywał bodaj 4 lata temu "gospodarz" miasta - to Łużycka byłaby już zrobiona łącznie z chodnikami i ścieżkami rowerowymi (które można byłoby przedłużyć do elektrowni i Pniewa) w 2018.
Ale gmina nawet nie zaczęła, droga "spadła z grafika" GDDKiA, ścieżek i chodników nie ma również.
Ciepłociąg też łatano, bo prace miały być SKOORDYNOWANE z inwestycją gminną.
Ale tercet i "koordynacja" to dwa odmienne stany świadomości.

Dogadywać się umieją tylko w innych aspektach....
Ukrainiec
Ukrainiec 16.05.2019, 12:00
Jak by niemiec rządził było by lepiej , Polak nie umie !
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.05.2019, 12:04
a gdzie ty tam widzisz polaków ha ha ah
......
...... 16.05.2019, 10:19
Fakt ,Łużycka jest zdewastowana .ale Gdyby ś.p Piłat nie rozpoczął wojny z ZEDO o podatki ,ciepłociąg byłby wczesniej ułozony i łuzycka była wyremontowana.przecież za poprzedniego burmistrza gmina pernamentnie ciagana była po sądach .A to lux autko ,podatki od ZEDO afera w PUK,angielskie drogi itp
ten typ tak ma...
ten typ tak ma... 16.05.2019, 22:29
"ciąganie po sądach" nie zawsze świadczy o winie oskarżanego - czasem o pieniactwie i innych cechach charakteru skarżących....
......
...... 17.05.2019, 05:06
Nikt nam nie wmówi że.......full wypasiona fura była,drogi "angielskie były ,sprawa z ZEDO była .i we wszystkich sprawach wkraczał sąd.A pieniactwo z zedo to robota ś.p. Piłata .na boga nie przeinaczaj oczywistych faktów .W ten sposób robisz "niedżwiedziąa " przysługę byłemu burmistrzowi.W dodatku wartość swoich argumentów sprowadzasz do zera
niepojęte
niepojęte 17.05.2019, 07:30
Jak mówi się o Sawarynie trudno nie być blisko zera. Pieniactwo tercetu jak parł do władzy było.
"full wypasiona" fura - BÓJ SIĘ BOGA - CO TY WYPASEM NAZYWASZ?
Peugeota za 150tys?
Który służył 10 lat i służyłby dłużej - ale MNIETEK opylił?
Bo bał się kontroli społecznej?

Ile od tego czasu wydała gmina na KILOMETRÓWKI, RYCZAŁTY?
Jaka oszczędność dla gminy?
Jaka kontrola nad wydatkami i celowością płatności?
......
...... 18.05.2019, 08:36
no może dla ciebie 150 tys to jak splunąć .ale nie dla ogółu.no to podaj ryczałty ,kolometrówki .jak cos piszesz uzasadnij .Mogę napisać ze Sawaryn helikopterem lata dwa razy w m-cu do bełchatowa.ten przykład ma taka samą wartośc jak twój.
"150 tys to jak splunąć" - zerknij w oświadczenia majątkowe,…
"150 tys to jak splunąć" - zerknij w oświadczenia majątkowe, sawaryniarzu... 18.05.2019, 17:11
Sawaryn lata śmigłowcem do Bełchatowa? A to dlatego prąd taki drogi...
To ile kosztują gminę ryczałty i kilometrówki?
Bo przedtem koszty były jasno podawane.
A teraz utajnione.
Więc nie wiadomo, czy aby samochód służbowy NIE BYŁ BARDZIEJ EKONOMICZNYM ROZWIĄZANIEM...
tak tez uważam
tak tez uważam 16.05.2019, 22:33
ten typ tak ma trafiłeś w 10
prawda
prawda 16.05.2019, 15:50
Sawaryn w swojej notce biograficznej wspominał o byciu dyrektorem naczelnym elektrowni, członkiem władz PEC - ale "zapomniał" dodać okres, gdy był czlonkiem władz PUK:):):)

A tylko w pisowskiej Polsce wielokropku "ciąganie" po sądach znaczy winny. Wiesz?
No to wiesz dlaczego Sawaryn tak chce być blisko z PiSem...

Pytanie tylko czy PiS zechce być z Sawarynem?
czyli Sawaryn na złość miastu zrobił pierdoło?
czyli Sawaryn na złość miastu zrobił pierdoło? 16.05.2019, 15:23
Pierdoło - przecież Sawaryn był dyrektorem ZEDO! No chyba że kłamie w oświadczeniu na stronie koncernu!

ELEKTROWNIA NA ZŁOŚĆ TO MIASTU ZROBIŁA????

I stek SAWARYNIARSKICH kłamstw:
1. "lux autko" - zobacz w oświadczenia majątkowe. Dopytaj ILE KOSZTUJĄ RYCZAŁTY I KILOMETRÓWKI - jakie to z nich "hoffmany"!
2. Podatki - afera - burmistrz Sawaryn podpisał z PGE TAJNE porozumienie i SIUUUUP - jest Sawarynem z PGE...
3. "Angielska" droga - firma odstawiła fuszerkę, ŚP. PIŁAT zawiadomił prokuraturę - sawaryniarze kręcili, żeby pokazać, że to ON ukradł!
A po Sportowej MOŻNA przejechać - po ŁUŻYCKIEJ - PORÓWNAJ SAM...
prawda
prawda 16.05.2019, 15:41
Za rządów Sawaryna burmistrzo-energetyka (dwa w jednym) czy więcej podatków wpływa do gminy z elektrowni, czy ze strefy w Gardnie (którą nazywali "buraczanymi polami" - i OD PIĘCIU LAT NIE ZWIĘKSZYLI TERENÓW INWESTYCYJNYCH?
......
...... 16.05.2019, 16:41
przestańcie zaklinać rzeczywistość .alera angielskich dróg była i nie piłat o tym zawiadomił prokuraturę ,lux autko było ,było .poszły miliony na bezrozumny spór z ZEDO .strefa w gardnie ruszyła dopiero za sawaryna .przestańcie pieprzyc ,że Sawaryn był dyrektorem ZEDO,nawet to ze był w puku (chyba z wizytą )po sportowej z biedą sie przejedzie ale do sklepów byłego GS juz nie .Piszcie coś z sensem a nie wymyślajcie bzdety .ludzie wiedzą jakie są fakty .ośmieszacie sie tylko
:)
:) 16.05.2019, 18:04
lepszego "zaklinania rzeczywistości" to wielokropkowaty sawaryniarzu nikt poza tobą nie zrobi...
Wszystko było winą Piłata a teraz nic nie jest winą Sawaryna?
A Sawaryn to co - kosmita? Wylądował? Nigdzie nic wcześniej?
A z tym "podwórkiem gs" - to pojechałeś jak to sawaryniarz.
To też wina śp. Piłata, że podwórka ktoś nie wybrukował?
A DLACZEGO SAWARYN OD PIĘCIU LAT NIE WYBRUKOWAŁ?
Skoro to "kompetencja burmistrza" brukowanie podwórek - to od 5 lat burmistrzem jest Sawaryn?
......
...... 17.05.2019, 05:01
dojazd misiu dojazd .to też "angielska droga"i bardzo uczęszczana w przeciwieństwie do sportowej
...
... 18.05.2019, 17:15
Sawaryna za Łuzycką (i za wszystko inne) "rozgrzeszasz" - a śp. Piłata winisz że nie zrobił czyjegoś PRYWATNEGO PODWÓRKA?
A Sawaryn od PIĘCIU LAT - ZROBIŁ???
niepojęte
niepojęte 17.05.2019, 07:34
misiem nazywaj swojego kochanka, "misiu". Czemu Sawaryn nie wybrukował podwórka na Rapackiego? Czemu winisz za to śp. Piłata?
Co ma PRYWATNE PODWÓRKO do gminy?

I ty OD DZIESIĘCIOLECI TAM NIE BYŁEŚ - skoro krytykujesz jakość nawierzchni ulicy Rapackiego (dla przypomnienia - odcinek od "ronda" do bramy podwórka....
miłość jest ślepa:)
miłość jest ślepa:) 17.05.2019, 07:44
Wielokropek nie wierzy, że Sawaryn był pisowskim "desantem" na Dolną - to nie przekonasz, że czarne jest czarne....
A Rapackiego to nie Sportowa....
proste pytania
proste pytania 16.05.2019, 22:31
Ile "zaoszczędziła" gmina na sprzedaży? Ile płaci ryczałtów, kilometrówek i innych wynalazków? A urzędnicy nie jeżdżą samochodami dla niepełnosprawnych?

No i co to dla ciebie "lux"?
jakie kurna podwórko GS na Sportowej?????
jakie kurna podwórko GS na Sportowej????? 16.05.2019, 17:23
Ale z ciebie pisowski krętacz! Kłamiesz - Piłat zawiadamiał.
Kłamiesz - "afera" to "bzdet" w porównaniu z marnotrawstwem dziesiątek milionów przez obecną ekipę!
Kłamiesz - o jakim "lux autku" bredzisz? Sawaryn jakim jeździ?
Ile ZAOSZCZĘDZIŁ Sawaryn na "kilometrówkach, ryczałtach itp?
Dlaczego urzędnicy jeżdzą samochodami DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH?

A twoje wpieranie, że ZA PIERWSZEGO PISU Sawaryn nie rozpoczął niechlubnych PARTYJNYCH DESANTÓW na "dojną" to już szczyt pisowskiej obłudy!

Przy okazji - SPRAWDŹ co robił w PUK Sawaryn - i w jakich latach. Potem gadaj głupoty jak o tym, że nie był z pisowskiego nadania w szefostwie "dojnej"....
białe myszki henia
białe myszki henia 16.05.2019, 17:59
Zmień lekarza ośle bo ten przypisuje ci za małe dawki
białe proszki miecia
białe proszki miecia 16.05.2019, 18:08
a coś ty taki znawca dawek? Bratu przepisują odpowiednie?
zarzucasz kłamstwo SAWARYNOWI wielokropku?
zarzucasz kłamstwo SAWARYNOWI wielokropku? 16.05.2019, 17:11
Sawaryn BYŁ dyrektorem - albo KŁAMIE NA STRONIE PGE!!!
I KRĘTACZU SAWARYŃSKI JUŻ CI TO PODAWANO - SPRAWDŹ SOBIE!

specjalnie dla wielokropka, co Sawaryna w Dolnej nie widział.... 13.05.2019, 16:57 Specjalnie dla sklerotycznego wielokropka - notka ze strony PGE. Albo kłamie pan wielokropek albo pan Sawaryn...

Przy okazji - w fajnych radach zasiadał Ale czy aby nie zapomniał o PUK?

W latach 2006-2011 Pan Mieczysław Sawaryn był zatrudniony w PGE ZEDO S.A., najpierw pełniąc funkcję Dyrektora Naczelnego, a następnie Dyrektora do Spraw Pracowniczych i Prawnych, będąc odpowiedzialnym za konsolidację ZEDO S.A. w ramach Grupy Kapitałowej PGE.

... W latach 2006-2007 Pan Mieczysław Sawaryn był Członkiem Rady Nadzorczej ZEDO S.A. w Nowym Czarnowie.
...w latach 1998-1999 Członek Zarządu Gminy Gryfino, a w latach 1996-1998 Członek Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Gryfinie.
Członek Rady Nadzorczej Szpitala Powiatowego w Gryfinie w latach 2012-2014.
jakie podwórko gs na Sportowej?
jakie podwórko gs na Sportowej? 16.05.2019, 17:25
Ktoś kłamie - obstawiam, że wielokropek krętaczy - a nie Sawaryn. Ale o PUK jakoś faktycznie "zapomniał"
dopisek
dopisek 16.05.2019, 17:37
W tym czasie Sawaryn był w zarządzie miasta i gminy. Czy w PUK również pełnił bezpośrednio jakieś funkcje - nie chce mi się szukać. Ale skoro "wielokropek" za wszystko wini śp. Piłata - to analogicznie WINA SAWARYNA jest taka sama....
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 16.05.2019, 11:23
człowieku przy tych aferach i tak te same mordy ha ha ah a za mietka ha ha ah co podatki z PEG przyszły ha ha ah mucha rozmył afere w PUK mietek podatki i dostali fuchę w DOJNEJ ODRZE a mietek nawet w radzie nadzorczej PEG TAK SIE DYMA GOI HA HA AH DZIEL I RZĄDZ zapomniałes jeszcze o AFERZE ZUS GRYFINO Z PUKIEM W TLE a tych mikro aferek cała masa PEC TBS ITD HA HA AH
ejsza
ejsza 16.05.2019, 11:42
ILE MATKA SIĘ ŚNIEGU NAŻARŁA ŻEBY TAKIEGO BAŁWANA URODZIĆ JAK TY.BU HA HA HA
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.05.2019, 12:03
zapytaj sie starej wieczorkowej ile zezarła śniegu z góry synaj powiem ci lepiej sptaj sie babci tak ezoterycznie ha ha ah że takich zydowskich bałwanów wypociła ha ah ah to tę manne chyba zarła co z nieba leciała ha ha ah
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 16.05.2019, 11:47
DEPARCHATOR JUZ GOTOWY ZBIERAĆ KASE TE CO MI ZAJEBA LIŚCI PARCHY HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 16.05.2019, 08:36
a krytowaliscie mnie ze sie smiałem ze ŁUZYCKA to ulica gdzie jest ukryty złoty pociąg ha ha ah to taka metafora ta ulica już nie jednego OZŁOCIŁA i ozłoci ha ha ah jak mawiał rebe jeszua KTO SIE NIE LENI ZROBI ZŁOTO Z KAMIENI HA HA AH ja je uwspółcześnie KTO SIĘ LENI ROBI ZŁOTO Z JELENI HA HA AH TA ULICA to przykład sam w sobie nie ma roku bez awarii oraz wyciagania kasy z i tak napietego jak baranie ja ja mojżesza budżetu gryfina ha ah ah ale jedno jest niezmienne ta ulica ozłaca i tak te same osoby ha ha
T
T 15.05.2019, 23:19
Kurła, codziennie tam jeżdżę i nie zauważyłem żadnego problemu. O co cho?
jedyny, co jechał prosto:)
jedyny, co jechał prosto:) 15.05.2019, 23:39
Wytrzeźwiej, to zobaczysz:)
kiero
kiero 15.05.2019, 22:41
Hehehe ten remont to porażka :) trochę to trwa :)
wiedzący
wiedzący 15.05.2019, 20:39
Heńka-możecie tylko w dupę pocałować,ale tylko w myślach.
Ci co najbardziej opluwali dziś są gorsi:)
może dlatego, że tylko w myślach mogli???
może dlatego, że tylko w myślach mogli??? 15.05.2019, 20:50
To nie był czas zboczonych... I może tu jest powód ślepej nienawiści?
Kierownik
Kierownik 15.05.2019, 19:31
Czemu nikt nie kieruje tam ruchem???
***
*** 15.05.2019, 19:48
Bo nie ma "kierownika" tego bałaganu co patronuje mu burmistrz.
ŁUŻYCKA
ŁUŻYCKA 15.05.2019, 18:13
Już mamy obwdnicę Gryfina i Czepina oraz piękną Łużycką.
Grażyna
Grażyna 15.05.2019, 17:19
Jak pijak Piłat nic nie robił tylko rynek rozwalił i straszy budami to cicho siedzieliscie. Poczekajcie jego kamraci będą gospodarować powiatem , oj będę spadać ze schodów i na zwolnienia chodzić.
CO BIERZESZ BYDLAKU?????
CO BIERZESZ BYDLAKU????? 15.05.2019, 17:38
ĆPUNIE wspierasz Sawaryna - to zajrzyj na ten rynek - i zapytaj, co on im obiecywał. I obejrzyj w piątym roku rządów sawaryńskich (a dwa lata po śmierci BURMISTRZA ZWYKŁYCH LUDZI) - nie tylko targowisko....
Grażyna
Grażyna 15.05.2019, 20:21
Tylko nie bydlaku obleśny grubasie
bydlak to dla ciebie zbyt duży komplement
bydlak to dla ciebie zbyt duży komplement 15.05.2019, 20:53
Masz rację - określenie ciebie słowem "bydlak" obraża zwierzęta!
Ale obleśny grubas pasuje do waszego wizerunku jak najbardziej...
Grażyna
Grażyna 16.05.2019, 11:10
Do jakiego "naszego" wizerunku obleśny grubasie pasuje twoja łysa podobizna?
Matataj
Matataj 16.05.2019, 19:31
Z ciebie grażyna ciulu jak z koziej du... traba
lepszy obleśny z zaczeską?:):):)
lepszy obleśny z zaczeską?:):):) 16.05.2019, 15:26
"łysa podobizna obleśnego grubasa" - GRAŻYNKO-PAWEŁKU ty tak na serio o "gospodarzu miasta"?????
Do Grażyna z 11.10
Do Grażyna z 11.10 16.05.2019, 15:09
Eeeee masakra,bo czy wiesz do kogo pasuje twój opis ? Grubas,łysy ? Luknij na fotki z marszu niepełnosprawnych. Co za debil ta niby Grażyna ?!
...
... 16.05.2019, 15:52
"debil Grażyna" to bardzo bliski sawaryniarz... Tylko on tak podłe teksty może wypisywać...
do 15:09
do 15:09 16.05.2019, 15:42
Ta niby Grażyna nie taka głupia ale ty to już pobiłeś rekord głupoty. Nie masz co robić to zajmij się wiesz czym ?...................... :)))
obleśny? No cóż....
obleśny? No cóż.... 16.05.2019, 15:58
"łysy obleśny grubas" - żebyś tak o szefie pisał - to albo zazdrość albo odrzucenie względów....
były urzędnik
były urzędnik 15.05.2019, 17:27
"Pijak Piłat" to zlepek ukuty przez tą ekipę. Prawda jest tak, ze inwestycji było 5, powtarzam słownie pięć razy więcej.
białe myszki
białe myszki 15.05.2019, 20:22
To fakt!


potwierdzamy!!!

i jeszcze jeden i


jeszcze



raz



tralala la la la
białe proszki?
białe proszki? 15.05.2019, 20:53
Przedawkowałeś? To niech cię żona kuruje....
!
! 15.05.2019, 17:39
Co więcej - wtedy było mniej możliwości zdobycia środków zewnętrznych!
Ale ĆPUN tak powtarza - aż uwierzył...
do elektoratu Sawaryna
do elektoratu Sawaryna 15.05.2019, 19:55
Jakim trzeba być gnojem i zwykłym bydlakiem, żeby nawet po śmierci opluwać człowieka. Te obelgi to zwykłe kłamstwa, które powtarzają od lat ludzie popierający Sawaryna. Karma wraca i oby do was jak najszybciej wróciła za te podłości zgotowane śp. H.Piłatowi i każdemu kto śmie głośno skrytykować Sawaryna i jego ekipę.
wiara czyni cuda
wiara czyni cuda 15.05.2019, 20:24
Karma wraca a za życia korupcja przez dwie kadencje to tylko po sądach się ciągała
cud wydarzy się niebawem....
cud wydarzy się niebawem.... 15.05.2019, 20:55
"za życia korupcja" po sądach się ciągała, pomawiała - aż do władzy doszła - i przestała się ciągać. DO CZASU!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.05.2019, 15:56
A do kogo w końcu się zgłaszać po odszkodowanie za szybę i lakier co mi kamieniami spod kół auto poobijalo? GDiK płaci czy Gryfino? Po 2. Przydało by się szkolenie dla drogowców jak zabezpiecza sie miejsce pracy i jak dbać o czystość nawierzchni!
Szok ...
Szok ... 15.05.2019, 15:17
Komedia po prostu ... tylko czekać aż ta poszatkowana Łużycka się zapadnie i nie będzie wjazdu do Gryfina ... żałosna komedia ...
amber
amber 15.05.2019, 14:47
Może szukają złotego pociągu?

Pozostałe