Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Koniec zaglądania na budowę hali! Zafundowali wysokie ogrodzenie

  • 15.05.2019, 14:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Koniec zaglądania na budowę hali! Zafundowali wysokie ogrodzenie
-Ciągle tu zaglądacie i szukacie nie wiadomo czego. Kierownik kazał zbudować ogrodzenie i się skończy ta ciekawość! - mówi robotnik stawiajacy płot. Nie zajrzymy już od ul. Niepodległosci na budowę hali sportowej w Gryfinie. Robotnicy postawili płot z wysokiej blachy.

My polecamy dobry widok od ul. Parkowej. Nie ogrodzono też terenu szkoły.

Robotnik budowlany usłyszał w odpowiedzi: -Zaglądamy, ponieważ interesuje nas jak wydawane są nasze, podatników pieniadze.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

geszefcik?
geszefcik? 2 dni temu, 23:39
Czy po to zaslonili blachą, żeby wykopać kolumny, które były widoczne w programie telewizyjnym?
Kto teraz posiada te kolumny?
......
...... 16.05.2019, 10:09
szkoda ,taki piękny temat do uwalenia .no bo zasłoniete
"tisze budziesz, dalsze jedziesz"
"tisze budziesz, dalsze jedziesz" 16.05.2019, 15:34
Nie bój nic - nie po to za kosztorys 9 mln gmina płaci 18... Gdy inne gminy sale dla SWOICH szkół budują za 5mln...
Onojciec
Onojciec 16.05.2019, 08:45
A 3 aby ten płot nie powinien być transparentny?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.05.2019, 07:49
co się dzieje w państwie duńskim ha ha ah podobno kradfna te antyczne słupy na swiatynie w steklinku tam gdzie gruz wozili ha ha ah kuduk już wybiera te lepsze na JAKIN I BOAZ ha ha ah a kiedy szaman wejdzie poswiecić tzw KAMIEŃ WEGIELNY HA HAA H JUDE CIRCUS teraz każdy cos buduje z odzysku ha ah ah cegła gotycka słupy światynne ha ha ah itd itp ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.05.2019, 07:13
trzeba byś kompletnym kretynem zeby stawiać ogrodzenia ha ha ah NO CHYBA ŻEBY ZWIĘKSZYĆ KOSZTY HA HA AH i tak już przechodzącej do legend architektonicznych super turbo mega hali w gryfinie ha ha ah https://hyperstech.com/images/… taki mały a cieszy ha ha ah
TM
TM 15.05.2019, 23:12
Nie widzę problemu, chyba zabrakło tematu i dlatego ten artykuł.
:)
:) 15.05.2019, 23:42
che che - to że zasłaniasz blachą nie znaczy, że problemu nie ma:)
gotycka cegła
gotycka cegła 15.05.2019, 23:02
Znamienna reakcja – czyżby z tą budową a i wcześniej z jej przygotowaniem było coś nie tak? Boją się patrzenia na ręce? Przy inwestycji za gminne pieniądze?
jac
jac 15.05.2019, 22:59
Proszę redakcję o sprawdzenie w kosztorysach ile te blachy maskujące kosztowały Gminę za sztukę, z góry dziękuję.
ARCHEA
ARCHEA 15.05.2019, 22:50
JA TYLKO CHCIAŁAM ZAPYTAĆ ILE JESZTE POTRWA DEWASTOWANIE GRODU?
wamp
wamp 15.05.2019, 22:38
Łubu dubu na zlecenie.
paco
paco 15.05.2019, 21:12
za kawalera to miałem burzliwe życie za takim parkanem
podglądacz
podglądacz 15.05.2019, 20:08
Koniec, to koniec. Szkoda.
kabaret i kpina
kabaret i kpina 15.05.2019, 19:57
Kto zapłacił za ten płot? Firma ze swojej kieszeni, czy znowu my wszyscy bo śmiemy patrzeć na ręce tercetowi. Panie redaktorze proszę wyjaśnić sprawę finansowania płotu.
kochaś
kochaś 15.05.2019, 18:17
nie dam nu zajrzeć mnietek ma szlaban na podglądanie
Łużycka
Łużycka 15.05.2019, 18:11
Ha ha. Boją się.
TW. Boleś W.
TW. Boleś W. 15.05.2019, 18:08
A Guga dalej szuka Złotego POciąga .
położna
położna 15.05.2019, 23:43
TW. Boleś Szukaj swojego mózgu bo zgubiłeś przy porodzie.
każdy ma takiego pociąga, jak wyglada:)
każdy ma takiego pociąga, jak wyglada:) 15.05.2019, 18:19
Nie - Nikitiński z Sawarynem kazali rozwalić buldożerami. Jak swego czasu Sowieci pozostałości po Polakach za Bugiem....
Kocur
Kocur 15.05.2019, 17:53
Koniec zaglądania na budowę hali! Zafundowali wysokie ogrodzenie

I PRAWIDŁOWO.
pospólstwo
pospólstwo 15.05.2019, 18:09
Nikt nie będzie patrzył, jak przebiegają prace z przetargu i czy już robią kolejny aneksik....
partyzant
partyzant 15.05.2019, 18:10
I niech jeszcze zafundują wartowników z karabinami!
ruch
ruch 15.05.2019, 17:24
A w kopalni wujek strzelali!
Mieszaniec
Mieszaniec 15.05.2019, 17:16
Zamiast płotu to niech postawiom straż miejska aby pilnował budowy i wtedy nikt nie będzie zaglądał.
okko
okko 15.05.2019, 16:59
Postawcie się na miejscu zwykłych robotników. Pracujecie sobie a was co chwile zaczepiają ciekawscy ludzie i pytają kiedy to powstanie, co to będzie, ile tro kosztowało itp. dodatkowo cały czas ktoś się patrzy na ręce jak się pracuje, to nie jest komfortowe. Powinien być ktoś w rodzaju rzecznika budowy(np. jakiś ogarnięty pracownik) który raz - dwa razy w tygodniu np. o godzinie 15 do 18 przyjmuje interesantów oprowadza po budowie i opowiada o niej. Gardzę zwykłymi gapiami, staną gapią się i komentują. Jakiś wypadek to się gapią(jak w przypadku chłopa co w Jarosławiu stracił nogęna motorze) gapiostwo powinno być karane.
transparentność
transparentność 15.05.2019, 17:29
A od kiedy to na budowie z podatków gminnych odgradzać się tak mają budowlańcy od INWESTORÓW?
U siebie w budowanej chałupie też przyjdziesz na gotowe wierząc, że wszystko było dobrze?

To nie jest prywatna posesja kogokolwiek z urzedu gminy!
I nie budują za swoje własne!
KV
KV 15.05.2019, 17:25
Proponuję aby ta siatka była pod prądem!

Pozostałe