Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Recydywa. Ukradli sieci za kilka tysięcy złotych

  • 15.05.2019, 19:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Recydywa. Ukradli sieci za kilka tysięcy złotych
To już druga taka kradzież na tym samym jeziorze. I tym razem łupem złodziei padło aż 20 sztuk sieci rybackich typu wonton. Straty wynoszą ok. 3 tys. zł. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie, ale jezioro leży w sąsiedniej gminie.

Chodzi o Jezioro Długie w gminie Banie. To tutaj Gospodarstwo Rybackie Miedwie wystawiło sieci. Kłusownicy akcję przygotowali we wtorek ok. godz. 1.30 w nocy.

Poprzednio do kradzieży doszło pod koniec marca 2019 r. Pisaliśmy o tym tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31754,ukradli-kilkadziesiat-sieci-rybackich

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stefan Myślibórz
Stefan Myślibórz 17.05.2019, 14:18
Powiem wam tak łowię po całej Polsce. Ale ci z miedwia nie dbają o jeziora i ryby nie zarabiają wogule. Mają swoją wylegarnie i robią walki w papierach ciekawe co na to RZGW?
Rb
Rb 17.05.2019, 08:37
Ekipa z miedwia dewastuje jeziora totalnie. Tam tylko chodzi o pieniądze a reszta ich nie interesuje. Wyłowić co się da i narazie tak wiec nie dziwcie się ze ludzie zaczynaja z nimi walczą i będzie to narastać gdyż tak nie można jak oni robią żeby patrzeć i nic nie robić.
wędkarz gryfino
wędkarz gryfino 16.05.2019, 18:32
W spuldzielni regalica to samo tylko prądem biją powinni zmienić załogę na nową bo ci co są to poraszka na bazie wogule ryby nie można kupić tylko sam krąpie i złowić też nic nie można.
ja
ja 16.05.2019, 11:30
Zabrać im te jeziora i nie będą ponosili strat oni to dopiero kłusownicy i to legalni pogrodzą jezioro sieciami i miedzy sieciami biją agregatem
Pedryl_PiS
Pedryl_PiS 16.05.2019, 11:22
Teraz to Jarek w końcu chwyci Rydzyka i zrobią tarło....
As
As 16.05.2019, 09:22
Taką akcję powinni zrobic na Odrze i cieplym kanale ... tym legalnym szkodnikom.
mieszko
mieszko 16.05.2019, 07:01
Ja popieram tych co ukradli sieci Miedwie sprzedaje kartę wędkarską za 180 zł amatorom łowienia a potem stawiają sieci przy ich stanowiskach grodzą jeziora sieciami to jest kłusownictwo
Wędkarz III
Wędkarz III 15.05.2019, 23:17
To pewnie akcja " Łowimy sieci kłusowników".
Wędkarz
Wędkarz 15.05.2019, 23:16
Brawo eco. Poprzednie sieci rozstawili w czasie tarła szczupaka jak dobrze pamiętam i pytałem czy przeciw spółdzielni prowadzone jest postępowanie o kłusowanie z tego tytułu... Nota bene. Gryfińska spółdzielnia rybacka Regalica w sprawozdaniach wykazuje zero kilogramów złowionych węgorzy a wszyscy węgorze kupują od nich prosto z łodzi ot takie rybaczenie.
007
007 15.05.2019, 21:39
W okolicach Gryfina pełno kłusowników po jeziorkach, czas na jakieś kontrole ! Pełne sieci !
Okoń
Okoń 15.05.2019, 20:15
Nikt nic nikomu nie ukradł. Poprostu pilnuja jeziora przed legalnymi kłusowmi. 20 sieci😱😁
Wedkarz
Wedkarz 15.05.2019, 20:13
brawo :)
seciujący
seciujący 15.05.2019, 19:15
Tak zwane sieciowanie ;)

Pozostałe