Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Prace społeczne przy kościele? - pyta czytelnik. To był dobry pracownik - odpowiada sołtys

  • 16.05.2019, 14:07
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Prace społeczne przy kościele? - pyta czytelnik. To był dobry pracownik - odpowiada sołtys
Witam Panie Redaktorze! Mam pytanie: czy osoby odrobiające karę tzw.czynem społeczny mogą swoje godziny odrabiać na terenie kościoła? Bo takie zajścia mają miejsce w miejscowości Babinek gmina Banie. Bardzo proszę o poruszenie tematu. Takie jest zarządzenie obecnej pani sołtys - pisze do nas czytelnik.

-Nie jestem broń Boże przeciwko Kościołowi, aczkolwiek mogliby to robić parafianie, a nie osoby, które mają dług w gminie np. za odpływ ścieków - pisze do nas dalej czytelnik (imię i nazwisko do wiadomości redakcji). 

Zadzwoniliśmy w tej sprawie do pani sołtys Babinka.

-Prace były prowadzone nie na terenie kościoła, a przed kościołem. Chodziło o naprawie murku, który jest przy drodze powiatowej. Ten młody człowiek swoją pracę wykonał bardzo dobrze. Ponadto posprzątał park, który ma 3 ha oraz przystanek. Jestesmy zadowoleni z jego pracy - mówi nam Iwona Bieniewicz, sołtys Babinka. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leon
leon Wczoraj, 15:51
ten donoszący czytelnik w kościele chodzi na kolanach, a tu nie podoba muuuu się praca przy nim.
Lidka
Lidka 17.05.2019, 21:14
Czyli murek należy do powiatu nie do kościoła gratuluję inteligencji pani sołtys i pytam się kto płaci za to
zdziwiony
zdziwiony 2 dni temu, 07:55
czyzby Zaborze????
Takikraj
Takikraj 17.05.2019, 21:13
Kościół to najbiedniejsza instytucja w Polsce., więc trzeba go wspomagac. A sołtys... logiczne... trzyma sztamę z wielebnym. Wieś nie ma przecież innych potrzeb... I tak od wieków spóła "wójta pana i plebana "
Irena
Irena 17.05.2019, 21:09
Mam nadzieję że trafi ta sprawa do władz gminy
kod
kod 2 dni temu, 07:53
do onz, nitrasa i biedronia niech trafi
tokfm
tokfm 2 dni temu, 00:41
Przecież to ich sprężyna!
Ja
Ja 17.05.2019, 20:08
Tylko nie mów nikomu
Bababba
Bababba 17.05.2019, 19:32
Jak ponadto miał odrobke więc co zrobił ponad to musiał zrobić bo tak mu kazano. Do chłopaka nie można mieć pretensji bo robił co mu kazano
Plebanka
Plebanka 17.05.2019, 15:15
Ale kobity też sprzątają na terenie kościoła i odrabiają godziny wszyscy widzieli
Pleban
Pleban 17.05.2019, 14:33
Murek do powiatu należy czy do kościoła?
prl
prl 17.05.2019, 16:34
Do Polski Ludowej..
Drugi kolunio Plebana
Drugi kolunio Plebana 16.05.2019, 21:14
Nie robić źle, robić też źle.
papa
papa 16.05.2019, 22:34
Robić, ale z głową! I to co należy komu.
hmm....
hmm.... 16.05.2019, 19:07
Ja tam mam płot ale on do drogi nie należy.
maks
maks 16.05.2019, 18:55
Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę.
Kara z niebios
Kara z niebios 16.05.2019, 18:47
Zgodnie z zapisem art. 212 Kodeksu karnego, za pomawianie i narażanie na utratę zaufania, Sąd może nałożyć na pomawiającego grzywnę, ograniczyć, a nawet pozbawić wolności. Radzę się pomodlić, zeby nie wyszło, kto był taki pomyslowy i sam sobie zaszkodził
Klecha jest cwany
Klecha jest cwany 16.05.2019, 18:09
Głosujcie na PiS to wszyscy pójdziemy pańszczyznę w kościele odrabiać i bujać wora dla plebana!!!
kolunio Plebana
kolunio Plebana 16.05.2019, 18:39
Że tacy idioci muszą zamieszkiwać nasz piękny kraj.pozdrawiam
Pleban
Pleban 16.05.2019, 17:05
To była normalna praca odrobkowa. Tak zwana dziesięcina. Wykonał swoje i ma z głowy. A ty obywatelu !!!!! Czekamy !
Patriota
Patriota 16.05.2019, 17:23
W Szkieletczyźnie czy Podkarpaciu to norma. Widać kościół wreszcie rozszerza powoli swoje zwyczaje na cały kraj.
Zaorać Babinek
Zaorać Babinek 16.05.2019, 17:03
Że się wyrażę w taki brzydki sposób Tym Plociuchą z Babinka się w ***ch poprzewracalo, ktoś ma ból *** że takimi ***mi się zajmuje a redaktor to już chyba mózgu niema że coś takiego pisze
ejsza
ejsza 16.05.2019, 16:36
AJWAJ to powinien sprzatac wszystkie toalety publiczne i nie publiczne w całym powiecie,wtedy jego publiczne wypociny miały by sens
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.05.2019, 16:57
wez se dariusza wierczorka on posprzata całe województwo ha ha ah
taaak
taaak 16.05.2019, 16:06
Głowa muru nie przebijesz!
płot
płot 16.05.2019, 16:38
No ale spróbować można!!!
Gośka
Gośka 16.05.2019, 15:53
Ja pierdzielę, ten czytelnik to chyba nie ma innych problemów...
mikuc
mikuc 16.05.2019, 15:45
Robota zrobiona to chwała!
Boguchwała
Boguchwała 16.05.2019, 17:25
Chwała Bogu
Bogusława
Bogusława 16.05.2019, 17:57
Bogu jedynemu w trójosobie i Niepokalanej Maryji Dziewicy.
nie prawda
nie prawda 16.05.2019, 18:10
Józek ją pyknął!!

Pozostałe