Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Mokra i śmierdząca sprawa w centrum Gryfina - skarży się czytelniczka

  • 16.05.2019, 18:55
  • list czytelniczki
Mokra i śmierdząca sprawa w centrum Gryfina - skarży się czytelniczka
Piszę do Państwa w pewnej bardzo mokrej i śmierdzącej sprawie. W bloku przy ulicy 1 Maja 11 podczas deszczu i nie tylko zalewana jest piwnica. W dniu dzisiejszym tj. 16.05.2019 r. padał deszcz i piwnica została zalana. Problem ten pojawia się notorycznie, żadne interwencje mieszkańców nie pomagają. Woda w piwnicy stoi od godzin rannych do teraz ( godzina 19). Kilkukrotnie lokatorzy dzwonią do GTBS....
Kilkukrotnie lokatorzy dzwonią do GTBS, awaria zostaje usunięta, jednak mieszkańcy zostają z wodą w piwnicy. Nie ma przeprowadzonej żadnej dezynfekcji. Przy deszczowej pogodzie problem ciągle powraca. My mieszkańcy mamy juz dość tej śmierdzącej sprawy. Żadne nasze interwencję nic nie daja, mamy nadzieję że może Państwa interwencja nam pomoże. W załączeniu przesyłam zdjęcia, widoczne jest do jakiego poziomu stała woda, która niestety w dalszym ciągu stoi w piwnicy.
Pozdrawiam.
list czytelniczki
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lokator
lokator 19.05.2019, 19:05
Burmistrz wie o tej sprawie ale nic sobie nie robi!
mieszkaniec
mieszkaniec 19.05.2019, 19:57
Potwierdzam
Komandor
Komandor 18.05.2019, 11:32
Na Pomorskiej po deszczach też jest woda. Sami musimy pompować. Do Milera nie ma po co chodzić. Gdyby nie tylko chodził do szkoły ale też trochę by się w niej uczył to może by się dowiedział że woda pod górę nie płynie.
Głupki z Gryfina
Głupki z Gryfina 17.05.2019, 12:16
Wy w tym całym śmieszno-śmierdzącym Gryfinie to po jakiego ch*ja żeście takiego debila wybrali na gospodarza??? To te całe śmieszne Gryfino to tylko ludzie z okolicznych wsi mieszkają czy jest choć trochę inteligencji?! W co wątpię!!! Idioci!!!!
do debila
do debila 17.05.2019, 21:08
ile twoja matka musiała zjeść śniegu,żeby urodzić takiego bałwana!!!
Pikuś
Pikuś 18.05.2019, 15:39
Gdyby twój stary wiedział debilu jakim debilem się urodzisz to by się do zlewu spuścił.
ego pod niebo:)
ego pod niebo:) 17.05.2019, 09:15
Co burmistrz Sawaryn zrobił z tym problemem? Znalazł przyczynę?
Póki przegrywał i dążył do władzy "wszystko było kompetencją burmistrza" - a teraz?
Haha
Haha 17.05.2019, 00:11
Szkoda ze nikt sie nie zajmie smrodem od samwgo wejscia papierosami i wystawami puszek i butelek po % i wystawaniem w tej klatce "mlodziezy"
pan od inwestycji -to kto!!!  -jak dla  mnie to LEŃ!!!!
pan od inwestycji -to kto!!! -jak dla mnie to LEŃ!!!! 16.05.2019, 22:16
Proszę zająć się tą sprawą-panie Miler to do pana,czy pan zajmuje się czymkolwiek w gminie!!!!!!!!Naprawdę czas zacząć pracować-soryyyy gościu,ale naprawdę jesteś naszym pracownikiem a pracy dla gminy przez ciebie nie zauważyłem,naprawdę tak wielkim jesteś leniem!!!!!!
głównie
głównie 16.05.2019, 23:38
On zajmuje się samym sobą!
Zniesmaczony
Zniesmaczony 16.05.2019, 21:58
Budynek jest zalewany od samego początku. Źle została zrobiona kanaliza czy coś w tym stylu. Nie dość, że zalewa piewnice yo jeszcze na zewnątrz jest zalewany PEC. Nikt nic tym nie robi od X - lat. Problem ten byl zanim zostało zrobione nabrzeże.
?!?!
?!?! 16.05.2019, 22:16
Za początek uznajesz nastanie tercetu? Dziwny to kalendarz. Kalendarz podtopień?
interwencje nic nie dają
interwencje nic nie dają 16.05.2019, 21:31
Nikitiński musi odpłynąć za takie szambo
szambonurek
szambonurek 16.05.2019, 21:41
Tomaszu co do Nikitińskiego to w zasadzie racja - a czy przypadkiem to aby nie twoja "działka"?
owies dla osła
owies dla osła 16.05.2019, 21:51
Nie jestem żaden Tomaszu
do owsa dla osła:):):)
do owsa dla osła:):):) 16.05.2019, 22:14
owsie - robisz dla osła?
niestety
niestety 16.05.2019, 22:17
Tą sprawą zajmował się Tomasz Miler. I widać jak się "zajął".
wiadro
wiadro 16.05.2019, 21:20
Dzbany z tercetu niech wynoszą wodę dzbanami!
taki tercet:)
taki tercet:) 16.05.2019, 20:50
Cóż na to nasz przewspaniały burmistrzo-energetyk dwa w jednym? Widzi problem, czy „nie jego kompetencja”?
A byłaby kompetencją burmistrza, gdyby władzy nie miał, a do niej wszelkimi sposobami dążył?

Od 5 lat rządzi, od bodaj dwóch czy trzech jest ten problem. I co z tym zrobił?
bagno
bagno 16.05.2019, 20:39
Skoro odlatuje tynk na budynku UMiG to co się dziwić że woda w bloku.
To od bandy trojga cuchnie
To od bandy trojga cuchnie 16.05.2019, 20:26
Jaka władza taki syf.
taki tercet:)
taki tercet:) 16.05.2019, 20:48
Bo to tercet: "Bonnie i Clyde":)
?
? 16.05.2019, 22:25
A ten trzeci?
Yxz
Yxz 16.05.2019, 23:42
2115
"i"
"i" 16.05.2019, 22:51
w środku:)

Dzisiaj, 20:48 Bo to tercet: "Bonnie i Clyde":)
poznaję
poznaję 16.05.2019, 22:54
Czyli ten najchudszy, Mietek!
imię się zgadza:)
imię się zgadza:) 16.05.2019, 23:03
raczej ten najmniej zauważalny w gminie...
ego pod niebo:)
ego pod niebo:) 17.05.2019, 09:18
I może jednak tak jest lepiej? Bo co się zauważy - to wstyd???
Janek
Janek 16.05.2019, 20:17
Zabetonowano nabrzeżne nie przeprowadzajac prac bez prac melioracyjnych...
szambonurek
szambonurek 16.05.2019, 21:44
To już teraz historia na nowo pisana - Sawaryn zbudował nabrzeże? Bo zalewa od niedawna. No chyba że jak z rynną na budynku urzędu - gdzieś się zatkało, i nikt nie odetkał....
taki tercet:)
taki tercet:) 16.05.2019, 20:53
Fachowiec – jeśli to wina gminy – to gmina musi naprawić szkodę. Ale czemu zalewa od dwóch-trzech lat (zbieżność z remontem Chrobrego i rury na Targowej)?

A co robi rządzący od pięciu lat burmistrzo-energetyk dwa w jednym?
rada
rada 16.05.2019, 20:40
To wersja zdaje się Milera, kompletnie błędna, bez uzasadnienia. Nie powtarzaj głupot!
taki tercet:)
taki tercet:) 16.05.2019, 20:58
Pokazuje wielkość intelektu:)
By nie rzec GŁĘBIĘ:)

Ale co gmina z tym zrobiła od lat? Sprawdziła przyczynę? Naprawiła?
Albo udowodniła, że gmina nie ma nic wspólnego?
amator wielkich dziur.
amator wielkich dziur. 16.05.2019, 19:33
Mokro i smierdzaco to ja juz dobrze wiem gdzie jest a wy wiecie?
idźcie do UMiGu
idźcie do UMiGu 16.05.2019, 19:29
A co ciekawe część tego bloku jest gminna!
taki tercet:)
taki tercet:) 16.05.2019, 21:00
Może to część zapowiadanego uzdrowiska? Dostawi się tężnie, i mieszkańcy zarobią na biletach na kąpielach błotno-szlamowych...

Fajnie nam się śmiać - bo nie w naszym bloku można ryż uprawiać w piwnicach...
memory
memory 16.05.2019, 19:28
Przecież ta sprawa śmierdzi tam od lat!

Pozostałe