Leśna polana interesująca nawet w deszczu

  • 16.05.2019, 19:20
  • organizatorzy
Leśna polana interesująca nawet w deszczu
Dziś 16 maja 2019 r. odbyła się już V edycja Imprezy Turystyczno- Integracyjnej „Leśna Polana”. Organizatorami imprezy, jak co roku, byli Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych MOST oraz Zespół Szkół w Nowym Czarnowie.

Impreza miała charakter integracyjny i skierowana była do dzieci, młodzieży i osób dorosłych Powiatu Gryfińskiego i Szczecina. Pogoda w tym roku nam nie sprzyjała, ale mimo deszczu na twarzach wszystkich uczestników gościł uśmiech. Były konkurencje plenerowe: pogodny spacer i marsz na orientację oraz dodatkowe atrakcje takie jak ekomagik, fotobudka i salon piękności. Po skorzystaniu ze wszystkich atrakcji na sali wielofunkcyjnej DPS na wszystkich czekał pyszny poczęstunek: grochówka, drożdżówki, lody i napoje. Honorowy patronat nad imprezą objął starosta powiatu gryfińskiego Wojciech Konarski.

Każdy z uczestników na koniec otrzymał medal z jeżykiem, wesołym symbolem tegorocznej imprezy oraz drobny upominek. Nagrody wręczali wicestarosta powiatu gryfińskiego Ewa Dudar i dyrektor ZS w Nowym Czarnowie Małgorzata Wakuluk. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom imprezy: Starostwu Powiatowemu w Gryfinie, Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych MOST oraz sklepowi Intermarche. Szczególnie ciepłe podziękowania kierujemy do dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie Julii Porwit, która jak zawsze wsparła naszą inicjatywę. Dziękujemy również wolontariuszom z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie za wszelką pomoc. Ekologiczny charakter imprezy wsparł Powiatowy Zakład Aktywizacji Zawodowej w Gryfinie, który wykonał specjalnie z tej okazji okolicznościowe medale oraz kolorowe torby na upominki.

Serdecznie zapraszamy za rok!!!!

organizatorzy

Zdjęcia (74)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 16.05.2019, 22:27
Nie za duzo tych zdjec???
Gin
Gin 16.05.2019, 22:53
Nie oglądaj :)
kleszcz
kleszcz 16.05.2019, 21:23
borelioza pewna
do owada
do owada 16.05.2019, 22:35
Ależ ty pesymista!

Pozostałe