Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Kandyduje na europosła... wierszem i zagadką. Mówią o tym nawet w TVN [WIDEO]

  • 18.05.2019, 11:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kandyduje na europosła... wierszem i zagadką. Mówią o tym nawet w TVN [WIDEO] Zdjęcie pochodzi z plakatu wyborczego.
Znany w naszym regionie gryfiński nauczyciel Jan Gładkow kandyduje do Parlamentu Europejskiego. Na regionalnej konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy w Szczecinie 10 maja 2019 r. Jan Gładkow wygłosił przemówienie. Przemówienie okazało się być na tyle charakterystyczne, że zaciekawiło zarówno słuchaczy, jak i media.

Część tego przemówienia została przedstawiona w sobotnim Szkle Kontaktowym na kanale TVN24:

 
Na liście wyborczej Konfederacji do Parlamentu Europejskiego w okręgu 13 (zachodniopomorskie, lubuskie) znalazło się dwoje kandydatów z naszego regionu: Estera Ślusarczyk oraz dr inż. Jan Gładkow.
 
Oboje serdecznie zapraszają na spotkanie otwarte oraz spotkanie rekrutacyjne partii KORWiN, które odbędzie się 23 maja o godzinie 18:00 w restauracji i hotelu Wodnik w Gryfinie przy ul. 1 Maja 5.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rafi
Rafi 23.05.2019, 10:20
Gładki to taki gryfiński Korwin-Mikke :)
1:10
1:10 23.05.2019, 10:25
Ale w skali mikro
ziom
ziom 21.05.2019, 18:06
jak był w powiecie radnym i członkiem zarządu, nic nie robił tylko przyklepywał wszystko jak mu się nakazało (wojtek). A tak się odgrażał, że zreformuje powiat...a jak przyszło o podwyżkach dla radnych z których chciał zrezygnować Ów P. Jan to stwierdził - "a co to za podwyżki..." Tak jak w PO, co innego mówi, później co innego robi, albo nic. Nie zagłosuję nigdy!!!
......
...... 21.05.2019, 05:27
przepraszam bardzo .Czy p. Gładkow uczynił komuś coś złego ,okradł ,pobił lub uczynił inną szkodę .Jestem pewny ,ze nie .Więc skąd ta fala brzydkich hejtów .Każdy człowiek ma swoje dziwactwa ,jedni większe inni mniejsze.Absolutnie nie akceptuję pogladów tego pana ,co nie oznacza ,ze trzeba Go osądzić od czci i wiary.Dokopać bliżniemu! to takie polskie ,swojskie i ile satysfakcji.Nieprawdaż ?
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 21.05.2019, 03:05
panie janku wieży PAN w te pier dolenie ha ha ah https://youtu.be/oRXYDz1aLGY w tę ***nię w której bierze PAN udział ah aha h uczył nas pan logicznego myślenia nie indoktrynacji ah ah ah
......
...... 21.05.2019, 08:03
Jerzy nie wierzy ,że na wieży się jeży(ta okropna ortografia)
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 21.05.2019, 02:26
GŁADKOW JEDEN Z NIELICZNYCH KTÓRYCH SZANUJĘ HA HA AH ELEKTROTECHNIKA Z NIM Z PERSPEKTYWY CZASU TO POEZJA Z LEMEM W TLE HA HA AH PS POZDRAWIAM ps co nie zmienia mojego podejścia do demokracji talmudycznej ha ha ah
gdzie jest granica żenady?
gdzie jest granica żenady? 20.05.2019, 23:17
Jest taka teoria że ludzie inteligentni nie kompromitują się sami z siebie, bez powodu bynajmniej, aczkolwiek ów wierszokleta poniekąt deprecjonizuje ową zasadę stanowiąc swoisty wyjątek od reguły
sorbet
sorbet 20.05.2019, 22:12
Podsumujmy. Na chwilę obecną 51 komentarzy, z czego mniejszy lub większy sens ma 6-7, może 8. Reszta to właściwie nie wiem w jakim celu została w ogóle napisana, chyba tylko aby zaistnieć w internecie. Jeśli więc chodzi o poziom intelektualny mieszkańców miasta, patologii jej myślenia itd. nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy poczytać wypowiedzi mieszkańców. Mimo wszystko pozdrawiam.
wędkarz
wędkarz 20.05.2019, 19:33
super panie janku jesteśmy z panem
O!
O! 20.05.2019, 19:30
Zagadkowy gość!
tszy fazy
tszy fazy 20.05.2019, 12:16
Ja cię namaszczam do ojroparlamentu

w imię Volta, i Ohma i prądu zmiennego. Amper!
-
- 20.05.2019, 10:11
Wygląd mówi wszystko.
atomowy Paweł
atomowy Paweł 19.05.2019, 20:55
Piórkiem i węglem!
uczeń
uczeń 19.05.2019, 20:39
Blady na prezydenta.
ograna płyta
ograna płyta 19.05.2019, 10:42
Jak był radnym powiatowym to okazał się socjalista co garnie głownie do siebie i znajonmych starosty.
Przyszły niedoszły
Przyszły niedoszły 19.05.2019, 10:10
Kawał h...... I tyle jak ktoś coś chciał od niego to nie ale on od nas teraz chce nieeeeeeeee!!!!!!
wedkarz
wedkarz 20.05.2019, 19:36
sam jesteś prostak
uo
uo 19.05.2019, 10:23
szacunek za mądre słowa
Wyborca
Wyborca 19.05.2019, 07:29
Żenujący ,proszący o głosy gość.Juz mu raz mądrzy gryfinianie pokazali przy wyborach WON a ten dalej drepcze.Prosili go a on usadzał w szkole teraz czas rewanżu...
mentalne średniowiecze
mentalne średniowiecze 19.05.2019, 09:31
Jak można głosować na idiotę który uczy przedmiotów elektrycznych twierdząc przy tym że fotowoltanika i wiatraki nie mają przyszłości a globalne ocieplenie to wymysł socjalistów?
Fotovoltaika
Fotovoltaika 20.05.2019, 22:06
Akurat z fotowoltaiką i wiatrakami ma chłop rację.
wszystko płynie tylko on stoi w miejscu
wszystko płynie tylko on stoi w miejscu 20.05.2019, 23:21
Akurat fotowoltanika w krajach arabskich i afrykańskich wytwarza energię w kosztach już poniżej 5 centów $ za kilowat i jest to główny kierunek przyszłości energetyki
git
git 19.05.2019, 09:57
do mentalne średniowiecze: naprawdę jest przeciw fotowaltaice? Nie wierzę
WON - ulubione słowo pisowców...
WON - ulubione słowo pisowców... 19.05.2019, 08:30
WON - to ulubione słowo pisowców. Chamskie. A mieszkańcy Gryfina (ci kulturalni) głosują ew. NIE, DZIĘKUJĘ.
Albo WYBIERAM KOGOŚ INNEGO.

Won - to chamska odzywka.
Jesus
Jesus 19.05.2019, 00:28
Taki niegroźny dziwak żyjący na koszt państwa.
Ich und Du
Ich und Du 19.05.2019, 00:00
JAN GLADKOW na Króla Europy
Pytanko
Pytanko 19.05.2019, 20:47
Źle się czujesz ?
Anty
Anty 18.05.2019, 23:29
Kończ Waść wstydu oszczędź Gryfiniakom.
Za
Za 19.05.2019, 10:13
Chyba Gryfiniakom-gumiakom, bo pozostali darzą człowieka
sympatią !
ten co liczy
ten co liczy 18.05.2019, 21:16
Czy Estera to słowiańskie imię ?
Szalom Bruździński
Szalom Bruździński 20.05.2019, 23:23
Takie słowiańskie jak Joachim ;-)
i co z tego?
i co z tego? 18.05.2019, 23:24
biblijne - podobnie jak Jan, Piotr, Jakub, Marek, Paweł, Mateusz itp itd.
Ewidentnie nie są słowiańskie.
I co z tego?
Sandberg
Sandberg 19.05.2019, 00:16
A Matołusz ?
Pinokio
Pinokio 19.05.2019, 09:32
To imię lepszego sortu :-)

Pozostałe