Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zastawili i prawie wstrzymali prace

  • 19.05.2019, 16:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zastawili i prawie wstrzymali prace
Po zasłonięciu terenu budowy hali sportowej w Gryfinie, prace jakby zwolniły. Podobno wysoki "parkan" z blachy był zrobiony przez robotników na prośbę władz Gryfina. Nie będą teraz przyjeżdżać z telewizji i na tym tle kręcić filmy, i pytać o wykopane artefakty!

W sobotę już przed południem nie widzieliśmy postępu prac, na co dowodem są zdjęcia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kaszanka
kaszanka 21.05.2019, 08:10
Nikotyński musi odejść!
wegetarianin
wegetarianin 21.05.2019, 10:00
Razem z serdelkiem i kabanosem!!!
barbarzyńcy z tercetu - wszyscy razem!!!
barbarzyńcy z tercetu - wszyscy razem!!! 21.05.2019, 08:52
Trollu bagienny - jak ci jeden kazał pisać na drugiego przynajmniej pisz na temat idioto!
historia nauczycielką mądrych...
historia nauczycielką mądrych... 20.05.2019, 18:22
Klasyczny sawaryniarz – „dlaczego Sawaryn nie zlecił badań w obrębie średniowiecznego miasta?” (skoro robił na placu Barnima) – BO KOMUNIŚCI W 70 TYCH LATACH ZESZŁEGO WIEKU....
To żeś przyrównał Sawaryna, nie ma co...

A co do rogu, czy jak go z niemiecka nazwałeś „winkla” cmentarza – w latach 70 faktycznie ścięto. Furmanek było coraz mniej, do elektrowni jeździło mnóstwo samochodów – trzeba było zmienić układ ulic. Dziwi cię to?
To miasto żywych, nie umarłych. Normalna sprawa, że stare groby się likwiduje – także obecnie na cmentarzach.
A i mieszkańcy miasta swoje stare cmentarze likwidowali, gdy miasto się rozrastało. Parę wieków temu powstał cmentarz w obecnym parku – i zlikwidowano cmentarze grzebalne w centrum miasta przy dwóch kościołach.
W 1910 założono nowy cmentarz „na górce” – a stary cmentarz zaczęto likwidować – i już przed wojną był to park. Z modnymi wówczas „romantycznymi” pozostałościami grobowców.
A tłumaczenie barbarzyństwa Sawaryna „komuną” – to brzmi jak paradoks. Historii – której magistrami są dwaj burmistrzowie....
Przepraszam za ten długi wykład – ale takie prymitywne twierdzenie sawaryniarza po prostu mierzi!!!
taki tercet
taki tercet 21.05.2019, 09:01
Mądry zrozumie - tercet i jego wyznawcy nie. Mieli tyle czasu, żeby zrobić porządne badania - ba, nawet jak w "Kaskadzie" wpleść stare fragmenty miasta w nową budowlę!

Ale do tego trzeba mieć więcej w głowie niż "serdelki i kabanosy"....
mierzi
mierzi 20.05.2019, 18:40
Nikotyński musi odejść!
oni są jacyś dziwni...
oni są jacyś dziwni... 20.05.2019, 19:31
Srututelek tyle zrozumiał - że jest słowo "mierzić" i okazja do przywalenia koledze...
A jak tam wizyty w firmie?
Kolega serdelka
Kolega serdelka 20.05.2019, 19:35
A jaką masz firmę młotku?
do kolegi serdelka:):):)
do kolegi serdelka:):):) 20.05.2019, 21:02
Dlaczego nazywasz Niktińskiego serdelkiem? I co dopytujesz o moją firmę? Myślisz, że startuje w przetargu?
Kabanosik
Kabanosik 20.05.2019, 22:58
Myślę parówo że nie masz firmy i dlatego startujesz jedynie w kategorii Największego Idioty Gryfina
a krakowskiej nie było:):):)
a krakowskiej nie było:):):) 21.05.2019, 06:49
Kabanosik parówa i SERDELEK. Trzy kiełbaski - tylko który jest który? Że też ci takie skojarzenia przy tercecie się pojawiły....
proste
proste 20.05.2019, 21:17
Na wizytę się chce wprosić, Z koleją dogadać się nie mogą z likwidacją jednej barierki przed szlabanem i metra (pół) kopią - ale do firm to się pchają z dogadywaniem, jak widać po wpisie.

Swoją drogą SERDELEK o Nikitińskim?
Bardziej pasuje do Milera....
Ale może nie wiem wszystkiego.
Co więcej - nie wiem, czy akurat to chciałbym wiedzieć:)
:)
:) 21.05.2019, 06:50
Jak zwykle chciał dowalić koledze a sam tym "serdelkiem" i dopytywaniem o firmę wtopił....
taki tercet
taki tercet 21.05.2019, 08:59
No jak się zajmują przyrównywaniem który serdelek, który parówka a który kabanos - to nic dziwnego, że wszystko inne ich nie obchodzi - co widać po barbarzyństwie z brakiem prac archeologicznych w mieście!
Heil Donald
Heil Donald 20.05.2019, 15:35
Jak wywieźli winkiel cmentarza ( W. Polskiego - Pomorska ) to cicho jak u organisty na POgrzebie . Korty , basen są na szczątkach Niemców . Archeolodzy od siedmiu boleści starych widelców szukają . Ciemnota platformiasta.
Matataj
Matataj 20.05.2019, 19:21
Ale z ciebie jełop bezmózgi
do hajlującej ciemnoty pisowskiej
do hajlującej ciemnoty pisowskiej 20.05.2019, 17:09
Idiotą jesteś - po pierwsze skoro ty lepszy od archeologów i wiesz bez badań, że tam są "stare widelce" - w średniowiecznym mieście.

Po drugie - chcąc zamienić miasto w cmentarzysko - przecież w średniowiecznym mieście wszędzie są pozostałości cmentarzy - w Szczecinie również!

A dla porządku - Niemcy chowali nieboszczyków nad samą rzeką? Praktyczne - co parę lat był cmentarz oczyszczony...
do prymitywa
do prymitywa 20.05.2019, 07:10
Debilowaty faszysta nawet nie ogarnia, co to pamięć historyczna. I prace archeologiczne. No ale faszysta złoty pociąg z Wrocławia wyprowadził - to i tylko o tym pisze, co zna....
wyjechała gotówka z kasy gminy...
wyjechała gotówka z kasy gminy... 20.05.2019, 08:07
Może sawaryniarz niechcący dobrze określił? Ta "sala" za 18 mln to może być taki "złoty pociąg" wywożący pieniądze mieszkańców...

Może to i dobre porównanie?
Heil Donald
Heil Donald 20.05.2019, 07:06
To już Guga jest na tropie Złotego POciaga ???
do faszysty
do faszysty 20.05.2019, 07:08
Nie, na razie Nikitiński pociąga z Sawarynem.

Zakopał.
złoty interes
złoty interes 20.05.2019, 09:39
Czas by radni zapytali o dziesiątki milionów "wyjeżdżające" z budżetu gminy jak złoty pociąg z Wrocławia! Po co ta "halasala"? Dlaczego nie za 5mln?
Dlaczego w tym miejscu?
....
.... 20.05.2019, 06:34
Aneks jest na blachę.
Stawka większa niż życie
Stawka większa niż życie 20.05.2019, 01:28
Pora na aneksy.
zorientowany
zorientowany 20.05.2019, 00:33
To raczej była sugestia władz niż rozkaz.
Ściśle tajne ?
Ściśle tajne ? 20.05.2019, 00:25
Czy jest jakiś materiał o tym co zostało odkryte w tej ziemi ? Co to za filary ?
proste
proste 20.05.2019, 07:12
Jak może być materiał, jak nakręcili program o braku badań archeologicznych - to tercet kazał ogrodzić blachą i usunąć widoczne w telewizji kolumny?

Widać je jeszcze na zdjęciach - choćby tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadom…
kolumna zygmuntowaska
kolumna zygmuntowaska 20.05.2019, 00:32
Filary zrobił wykonawca bo uznali ze to sie wszystko może zapaść.
proste
proste 20.05.2019, 07:14
A potem wykopał. Bo mu tercet kazał? To dlatego blachą grodzili?
To dlatego sala za 9mln kosztuje 18?
do obserwatora
do obserwatora 19.05.2019, 22:45
Doczytaj kodeks pracy, potem pouczaj. A czy przypadkiem nie donosisz na wykonawcę? Bo przecież poprzednio w soboty pracowali?
Obserwator
Obserwator 19.05.2019, 22:29
Każdy pracownik ma prawo do wolnej soboty. Gwarantuje to Kodeks Pracy! Jak nie znasz przepisów nie zabieraj głosu i nie siej fermentu.
Pikuś
Pikuś 19.05.2019, 22:11
Kiedy wreszcie ta pier....dolona rada weźmie się do ROBOTY???!!!! Cioty je...banane w dup..e kopane. Romanicz klucho!!! Ciepła klucho.
szabrownictwo
szabrownictwo 19.05.2019, 21:54
Nikotyński musi odejść!
Pllp
Pllp 19.05.2019, 19:20
No to już na zachód żeczy wjechał
...
... 19.05.2019, 19:10
Chodziło o spokojne wykopanie tych kolumienek, które widać w reportażu! To musiała być reprezentacyjna kamienica - no i kolumny pewnie sobie "gdzieś" pojechały...
śmieszne
śmieszne 19.05.2019, 19:22
Legendy o kolumnach to trzepie MIler.
!!
!! 19.05.2019, 20:41
Trzepi kolumny ?
błeeee!
błeeee! 19.05.2019, 19:27
fuuuuj! Nie przy kolacji!!!
Pikuś
Pikuś 19.05.2019, 18:52
Widać wykonawca mądrzejszy od inwestora. Nie będzie moczył d...py w lewych wpisach dziennika budowy.
jasne
jasne 19.05.2019, 18:41
Jak nie widac to co się maja przemęczać?!
!
! 19.05.2019, 19:32
No przecież WIDAĆ! Foty są robione od str parku !

Pozostałe