Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Przyjęli sakrament Pierwszej Komunii Świętej [ZDJĘCIA]

  • 19.05.2019, 21:25
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przyjęli sakrament Pierwszej Komunii Świętej [ZDJĘCIA] fot. TWS
W kościele NNMP w Gryfinie miała dzisiaj 19 maja 2019 r. miejsce uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W Kościele katolickim jest to bardzo ważne wydarzenie. Nic więc dziwnego, że w niedzielne przedpołudnie pl. Barnima w Gryfinie wypełnił się na biało ubranymi dziećmi oraz przejętymi rodzicami.
Po udzieleniu błogosławieństwa orszak komunijny udał się do kościoła, gdzie podczas nabożeństwa dzieci po raz pierwszy przyjęły komunię świętą.
- Pierwszy raz przyniesiono was do chrztu, dziś przyszliście sami i przyjęliście Pana Jezusa do swego serca. Nie zapomnijcie nigdy, że on zawsze tam będzie – powiedział ks. Stanisław Helak.
Bez względu na to, jak potoczą się drogi dzisiejszych bohaterów, ten dzień na zawsze pozostanie w pamięci każdego z nich.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (77)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kleryk Pedrofil
Kleryk Pedrofil 22.05.2019, 09:10
Zdjęcie dowodzi że PISklaki i komuniści trzymają się razem
Kaszana
Kaszana 20.05.2019, 16:41
Jak czerwona zaraza lewactwo toaleta europejska czy jak on się tam nazywają Przejmą władze to o takich ładnych widokach bedziecie mogli pomarzyć. Zamiana na Love Paradę z Rabiejem w kagancu i na smyczy co roznosza HIV. Pogonić w schetyne i bandę jechowych
kk
kk 21.05.2019, 11:23
pis ci zrobił kaszane z mózgu
taka prawda
taka prawda 21.05.2019, 14:58
dal luz kodziarzu!!
Fakt
Fakt 20.05.2019, 19:40
Ilu tych dzieciaczków koloratki bzyknęły z miłości ?
Kaszana
Kaszana 20.05.2019, 21:00
C i ebie fakt też koloratki bzykaly
         Lot syn Donalda
Lot syn Donalda 20.05.2019, 11:04
Pogonmy raz a na zawsze te niemieckie barachło poza Polskę. Precz z fałszywa koalicja toaleta euroberlo. Precz dyktowania z zagranicy.
Telawiw
Telawiw 20.05.2019, 12:04
Odwal się już od tych księży i watykańskiej dyktatury
nie sądzę
nie sądzę 20.05.2019, 10:07
Pierwsze zdjęcie - przypadek?
równi i równiejsi
równi i równiejsi 20.05.2019, 12:03
Lepszy kaczystowski sort zawsze z przodu
Banany
Banany 20.05.2019, 11:37
Jak by było Nitrasa to by było ok glabie
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.05.2019, 09:48
https://youtu.be/qNIbRKeoDZ8 mariusz wracaj do domu PIS da czeka ha ha ah mucha z kabaretu na pierwszym planie jude circus
Knagulec
Knagulec 24.05.2019, 20:45
JAPA DZBANIE
Precz z Tuskiem i jego niemiecka banda
Precz z Tuskiem i jego niemiecka banda 20.05.2019, 09:22
Pięknie dziękuję. A Tusk chce to zniszczyć rudy mason.
parafianin
parafianin 20.05.2019, 09:08
Jak zwykle pięnie przygotowana uroczystość.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.05.2019, 08:32
komunijna jest najlepsza średnio schłodzona ha ha ah seta i galareta za moich czasów to były aparaty ruskie rowerki no i zegarki których bie nosiłem bo jak wiadomo nie od dziś szczesliwi czasu nie mierzą ha ah ah ja tez miałem komunię okazja jak każda inna jeszcze mnie smali ale już zaraz ruszam do sklepu tylko gdzie te patrole dzisiaj stoja ha ha ah
kiwacz
kiwacz 20.05.2019, 09:09
Z tego wynika, że masz mnóstwo uzależnień.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 20.05.2019, 09:16
aniołem nie jestem ha ha ah ale predyspozycje na świętego mam ha ha ah
Zenek
Zenek 20.05.2019, 07:10
Wczoraj byłem na Uroczystej I Komunii świetej u bratanka Leszka w Mieszkowicach,przed ceremonią dałem bratankowi prezent,roczną prenumeratę Naszego Dziennika.Bratanek był zachwycony i uroczyście przysiągł ze na bierzmowaniu przyjmie imię Sławoj.Po ceremonii usiedliśmy do obfitego obiadu po czym usadowiwszy się wygodnie w fotelach aż do póznego wieczora oglądalismy z fascynacją telewizję TRWAM
kod
kod 20.05.2019, 08:06
lecz się
Czarodziejska ceremonia.
Czarodziejska ceremonia. 20.05.2019, 01:25
Proboszcz miał żniwa
hm
hm 20.05.2019, 10:23
Pamiętam jak jakoś w zeszłym roku, też podczas komunii wyszedł ksiądz z tacą i rzucił bez najmniejszej żenady "no, to teraz będę was golił!" Taki śmieszek.
kod
kod 20.05.2019, 19:32
prostak jesteś
Mateusz
Mateusz 20.05.2019, 00:31
Alby biało-czerwone - takie patriotyczne!
Ania
Ania 20.05.2019, 00:06
20 lat temu podczas uroczystości to dopiero były tłumy.Pamiętam to jak dziś.
Agnieszka
Agnieszka 20.05.2019, 00:18
A ja 15 lat temu :)
Peja
Peja 19.05.2019, 23:27
Polska polska nie dla rudego Tuska
Kaszana
Kaszana 19.05.2019, 23:25
O***cc Tuska to jest polska
Tylko nie mów nikomu
Tylko nie mów nikomu 19.05.2019, 22:44
Precz z poddaństwem i uległością wobec watykańskiego okupanta!
dori
dori 19.05.2019, 22:50
Nie mierz wszystkich jedną miarą.
pedałofil w czarnej sukience
pedałofil w czarnej sukience 20.05.2019, 12:08
No właśnie - oprócz Watykanu trzeba ciemnemu ludowi utrzymywać jeszcze Jerozolimę
grażyna
grażyna 19.05.2019, 22:43
O pan Paweł Mucha z synem i żoną.
Papista
Papista 20.05.2019, 01:26
Konkubiną. Jak to w patriotycznej rodzinie.
Aneta
Aneta 21.05.2019, 10:07
Akurat żoną, a nie konkubiną. Najpierw się zorientuj.

Pozostałe