Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Powiedział, że popełni samobójstwo i uciekł nad jezioro

  • 21.05.2019, 19:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Powiedział, że popełni samobójstwo i uciekł nad jezioro Zdj. ilustracyjne
-Zabiję się! – oznajmił 22-letni Krzysztof i opuścił dom z czarnym plecakiem. Do byłej dziewczyny wysłał SMS, że chce skończyć z życiem. Było to wczoraj w poniedziałek po południu 20 maja 2019 r.

W przypadkach takiego gwałtownego zniknięcia z okolicznościami, które mogą stwarzać bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia, kluczową rolę gra czas. Po zapoznaniu się ze zgłoszeniem ogłoszono w nocy alarm dla policjantów i strażaków. Przyjechali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie i Komisariatu Policji w Chojnie.

Poszukiwaczom pokazano zdjęcie 22-letniego Krzysztofa S. Był ubrany w czarną kurtkę, brązowe spodnie i granatowe buty. Miał przy sobie czarny plecak. Poszukiwania rozpoczęto w Piasecznie w gminie Banie.

Użyto psów i specjalistycznego sprzętu. Były nawet termowizjery na dronach. Szukali mężczyzny do rana. Jednak bezskutecznie.

Dziś rano kolejna grupa wszczęła poszukiwania. Ślady zaprowadziły do sąsiedniej gminy – Trzcińsko-Zdrój. Wszystkie czynności podjęte przez służby zaangażowane do działań były błyskawiczne, skoordynowane i przede wszystkim okazały się skuteczne. Znaleziono 22-latka nad jeziorem Strzeszewko.

-On tam w lesie miał swój szałas – mówi nam leśniczy.

Na miejsce przyjechało pogotowie. Z rozmów wynikało, że mężczyznę odwieziono do szpitala przy ul. Mącznej w Szczecinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 24.05.2019, 00:26
Każdy z nas pracuje nad własnym życiem. Nikt z nas nie zrozumie takiej sytuacji, jeżeli podobnej nie przeżył. Nie oceniajmy innych, gdyż sami nie jesteśmy krystaliczni. Życzę, żeby Wam się wszystko ułożyło. Zacznijcie układać swoje życie tak jak chcecie, nie słuchając innych.
Luśka
Luśka 22.05.2019, 14:08
żałosne, żałosna,..to słowo najczęściej pojawia się w komentarzach...daje to obraz naszego społeczeństwa. Zupełnie nie rozumiem po co umieszczane są takie artykuły skaoro jak widać nasze społeczeństwo w większości przypadków nie doceniu zaangażowania ratujących lecz będzie oceniać głównego "bohatera". Sami genialni ludzie piszą że idiota, aby zapłacił za akcję itp. Może ci mądrusie zobaczą co dzieje się dookoła. Ze psycholodzy biją na alarm bo 3/4 nastolatków ma problemy psychologiczne i psychiczne. To może spotkać wasze dziecko i co? Nie ma tolerancji, pomocy i współczucia. Ludzie dziczeją i sami doprowadzają do nieszczęść bo przecież wstyd płakać lepiej dać komuś kopa. To jest bohaterstwo i byłoby w 80% chwalone. Smutne ale prawdziwe.
różnica
różnica 24.05.2019, 00:14
Problem w tym, że to nie nastoltek tylko 22-latek! Fakt, zachował się niedojrzale, więc na co liczysz?
N
N 22.05.2019, 11:32
Palant , typowy debil !
Jak ktoś chce to na line sie rzuca a nie głupa pali i szałasy buduje
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 22.05.2019, 10:42
A DO Witta DO GARAŻU NIE ZDĄŻYLI ha ha ah poleżał by se na macznej i by mu przeszło
Lady
Lady 22.05.2019, 09:52
Jeśli w grę wchodzi czyjeś życie to nikt nie patrzy czy trzeba latać po lesie czy nie .
Man
Man 22.05.2019, 10:12
Tylko że się okazało, że nie o życie tu chodzi a o głupotę. I wtym problem.
Anonim
Anonim 22.05.2019, 13:43
Chyba źle przeczytałeś artykuł jeśli twoim zdaniem nie chodzi o życie.
caro
caro 22.05.2019, 09:35
Pytanie następujące: czy on w ogóle kogoś prosił żeby go szukali?
dorosłość
dorosłość 22.05.2019, 10:15
Dorosły człowiek powinien wiedzieć że pewne czyny obarczone są takimi a nie innymi skutkami.
szałas w głowie
szałas w głowie 22.05.2019, 09:31
Policja i straż zajmowały się jakimś niedojrzałym 20-latkiem a gdyby wtedy był prawdziwy napad, czy coś się paliło to kto by wtedy poszedł do akcji? Nie było by komu bo szukają idioty po lesie.
*** you
*** you 22.05.2019, 09:47
No pewnie człowiek chce się zabić to najlepiej mieć to gdzies ;) Nikogo już nie obchodzi czyjeś życie
yes yes yes
yes yes yes 22.05.2019, 10:14
Ale przecież on nie chciał się zabić tylko wziął zapasy do czarnego plecaka i poszedł do szałasu.
W
W 22.05.2019, 08:59
Czemu piszecie kłamstwa? Co wy chcecie tym osiągnąć? Większą sensacje? Nie dość że artykuł dodany grubo po odnalezieniu i w dodatku nie prawdziwe informacje.
kk
kk 22.05.2019, 09:27
Kilka godzin po odnalezieniu to faktycznie grubo po. Powinni napisać jeszcze w poniedziałek zanim wyskoczył z tym swoim głupim pomysłem. Wtedy kilkudziesięciu policjantów, strażaków i ratowników miałoby spokojną noc.
Life is brutal
Life is brutal 22.05.2019, 08:59
Te redakcje stają się coraz gorsze. Wypisują takie bzdury tylko po to żeby się wybić. Czy wszyscy myślą ze człowiek który naprawdę chce sobie odebrać życie zbuduje sobie schron? Jesteście tacy naiwni wierzycie w każde durne słowo. No pewnie jeszcze krzyczał w domu ze się zabije i rodzina faktycznie by pozwoliła mu wyjść ;) Dziewczyna narobiła chłopakowi nadzieji ale skąd macie pewność ze tylko przez nią chciał się zabić? Ludzie mają wiele problemów a wy poznajecie ich ułamek i wierzycie ze tylko to skłoniło go do czegoś takiego. Ehh
dzban to dzban
dzban to dzban 22.05.2019, 09:29
Pewno że to bzdury, bo głupie zachowanie. Ale czyja to wina? Skoro sam poinformował że odbierze sobie życie to musiała być wszczęta procedura. Tak jak z tymi świrami od bomb podczas matur.
Czytelniczka
Czytelniczka 22.05.2019, 08:52
Teraz tak piszecie ale jak by policja nic nie robił to wtedy byście najezdzali na policję że siedzą na *** i chłopaka nie szukają.
Danuta
Danuta 22.05.2019, 08:09
Zalosne komentarze...
pstryk
pstryk 22.05.2019, 08:42
Żąłosny czyn gówniarza to i jakie mają być komentarze?
Lxy
Lxy 22.05.2019, 08:49
Żałosny czyn? A znasz chociaż cześć jego życia ? Wierzysz w pierwsze lepsze kłamstewka nie znając osoby osobiście. Może w jego życiu wiele się działo a nie tylko dziewczyna.
pstryk
pstryk 22.05.2019, 09:33
Znam. I wszyscy co go szukali też znają. A ja od nich. Wiesz jak oni wyglądali na drugi dzień w pracy po całonocnym ganianiu po mokrym lesie?
-
- 22.05.2019, 08:09
To albo chciał się zabić, albo zbudował sobie szałas i odpoczywał - niech się zdecyduje. Poniesie koszty akcji ratowniczej to zmądrzeje, a była dziewczyna na pewno nie wróci, bo kto by chciał się zadawać z kimś, kto nie umie rozwiązywać problemów życiowych.
DW
DW 21.05.2019, 23:32
Wszystkie negatywne komentarze są pisane przez ludzi którzy nigdy nie doświadczyli tragedii.
Pieniądze są ważne ale nie najważniejsze.
Tu się udało,chłopak żyje. I to jest sukces.
Życzę mu powrotu do zdrowia i spokoju ducha.
halo!
halo! 21.05.2019, 23:45
Z kasą zgoda. Ale! Przecież on nie miał zamiaru odbierać sobie życia skoro szałas sobie wybudował!
Lat
Lat 22.05.2019, 08:50
Szałas był już tam od kilku lat !
KK
KK 21.05.2019, 23:11
Ano nic nie ma za darmo, na wszystko trzeba zapracować i na dobra doczesne i na miłość.
Ecik
Ecik 21.05.2019, 23:07
Uważam, że niedoszły "samobójca" powinien być ukarany bardzo wysokim mandatem i ponieść koszty interwencji wszystkich służb. Według mnie chciał zaistnieć w mediach lub zwrócić na siebie uwagę z innego powodu.
Jss
Jss 22.05.2019, 08:50
Chyba tylko Tobie by na tym zależało.
szałas w lesie
szałas w lesie 21.05.2019, 23:18
Powinni mu taką karę dowalić aby mu się żyć odechciało ;-)
Arleta
Arleta 21.05.2019, 22:57
Ależ głupie komentarze zawistnych ludzi! A dobrze że żyje ! Weź trzymaj się chłopie, będzie jeszcze dobrze.
żesz
żesz 21.05.2019, 22:56
Sprawa jest taka, że jak by się chciał zabić to by to po prostu zrobił. A tu poinformiował rodzinę, zadzwonił do dziewczyny. Jakiś przygłup. Szkoda była szansa na jednego idiotę mniej. Dla idioty Policja Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna i jeszcze szpital.A to przecież dorosły facet!
Werka
Werka 22.05.2019, 08:52
Nikogo nie informował ! Rodzina nie wiedziała ! Co za bzdury !
Moniś
Moniś 21.05.2019, 22:53
Od czasu do czasu słyszę negatywne słowa o naszej policji. No ale w takich sytuacjach, jak w przypadku tego cio napadł na bar czy przy takim zaangażowaniu w poszukiwania, to nie pozostaje nic innego niż pogratulować uratowania młodemu człowiekowi życia
feta
feta 21.05.2019, 22:50
Bravo panowie policjanci i strażacy za taką akcję. I to jeszcze raz brawo i podziękowanie za tak skoordynowaną akcję, o sam kiedyś byłem w podobnej sytuacji.
opos
opos 21.05.2019, 22:34
Od razu trzeba napisać że do szpitala psychiatrycznego go zabrali!
ejsza
ejsza 22.05.2019, 08:21
AJWAJA też?

Pozostałe