Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Pojawiły się piesze patrole na ulicach Gryfina

  • 23.05.2019, 00:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pojawiły się piesze patrole na ulicach Gryfina Policja (arch.)
Od kilku dni na ulicach naszego miasta pojawiły się dodatkowe patrole piesze. Szeregi policjantów z Gryfina już po raz kolejny zasilili mundurowi odbywający etap adaptacji zawodowej. To duży zastrzyk świeżych sił w sytuacji, kiedy w kraju (także w Gryfinie) policjantów brakuje.

Od kilku dni do Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie skierowanych zostało 6 młodych policjantów. Pełnią oni służbę w ramach adaptacji zawodowej. Młodzi stażem funkcjonariusze dotychczas przeszli pozytywnie procedurę kwalifikacyjną umożliwiającą pracę w policji. Ukończyli kurs podstawowy zwieńczony egzaminem i mają za sobą kilka tygodni pracy w macierzystych jednostkach.

Przez najbliższe tygodnie jednym z podstawowych zadań mundurowych będzie zapobieganie i ujawnianie sprawców wykroczeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców. Służby przez nich pełnione odbywać się będą w systemie zmianowym, głównie w godzinach popołudniowych i nocnych. Często właśnie w patrolach pieszych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

spławik
spławik 25.05.2019, 13:34
Patrol pieszy zapraszamy na nabrzeże oraz w innej miejsca gdzie kłusują co niektórzy. Młoda Policja mogłaby się za to kłusolstwo wziąć - idealna szkoła wypisywania mandatów i łapania kłusoli. Jeszcze gdyby udało się namierzyć i wyłapać tych którzy skłusowane ryby skupują (co jest nielegalne - wędkarzom nie wolno ryb sprzedawać, a skupom od nich kupować) to byłby już pełen sukces.
......
...... 26.05.2019, 04:12
czemu taki wzmocniony patrol .Czterech potrzeba aby poczuli sie siłni .Nie lepiej dwuosobowe patrole .wiekszy zasięg patrolowania.A świeżą rybke bym kupił .ważne ,że z odry ,kto sprzedaje nie obchodzi mnie.
na razie
na razie 26.05.2019, 10:00
Patrol musi poczuć się pewniej.
pati
pati 25.05.2019, 13:31
Trzymam za nich kciuki. To trudny zawód i na razie niezbyt duże pieniądze. Trzeba podziwiać chłopaków, że mają odwagę, a skoro odwagę to zapewne jakieś umiejętności...Chłopaki trzymajcie się !!
SD
SD 25.05.2019, 01:17
Piesze patrole są bardzo w Gryfinie potrzebne!!!
Starszy barierkowy z miesięcznic
Starszy barierkowy z miesięcznic 24.05.2019, 07:03
Sytuacja kadrowa Polskiej Policji wciąż nie napawa optymizmem. Pod koniec 2018 roku stan wakatów we wszystkich garnizonach policji wynosił 4294, a zgodnie z najnowszymi danymi wolnych etatów jest obecnie znacznie więcej. Z informacji do jakich dotarło InfoSecurity24.pl wynika, że w Policji brakuje już 5947 mundurowych (stan na 1 kwietnia br.)
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.05.2019, 05:10
CO DEBILKĄ gryfińskim spodobał się mój NICK HA HA AHA HA piszecie sami do siebie w swym idiotyzmie ha ha ah te wasze podróbki są tak załosne jak wasi ojcowie co ws wypocili ha ha ah h
......
...... 24.05.2019, 05:50
Chyba debilkom a nie debilką .Czy się spodobał.Różne są dewiacje w naturze.jeden woli córke drugi teściową.Jednak pisuara ajwaja nie lubi nikt.Trzeba przyznać ,że robi dobrą robotę aby zohydzić PIS,bo tam wszyscy o poziomie umysłowym typu ajwaj
kot
kot 23.05.2019, 23:10
A jak mają się poruszać? Mam pytanie? Chodzą na dwóch czy czterech?
Gryfinianka
Gryfinianka 23.05.2019, 19:46
Bardzo dobrze że są patrole piesze
konkurs
konkurs 23.05.2019, 18:38
Kto jeszcze widział policjantów!
kupkówka
kupkówka 23.05.2019, 12:17
Hiiiiii czerepachy zaczęli kosić trawniki w mieście Dostrzegli problem, czy szef dzwonił ? Na Chrobrego już szaleją z kosiarkami.
JA TRYPER AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
JA TRYPER AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 23.05.2019, 11:56
Tylko sie cieszyć
Luj Gryfiński
Luj Gryfiński 23.05.2019, 11:59
Ajwaj do przegumowania dętka zmurszała
Knagulec
Knagulec 25.05.2019, 13:22
Teksty Knagulca
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 23.05.2019, 11:55
Bardzo dobrze mlody narybek poznaje miasto od czarnej strony moze kogos przegumować czas stawiam na Trypra Ajwaja
Xd
Xd 25.05.2019, 13:23
Knaaaagguuuuleeeeec
Rafi
Rafi 23.05.2019, 10:12
Ostatnio ide z spem w parku i patrze jakieś łepki ubrane na czarno palą e-papierosa na górnej ścieżce a z komorki muzyka głośno leci, podchodze bliżej - ukazują mi się sie mundury, przechdoziłem zdziwiony wiec wyłączyli muze , schowali papierosa i marszem poszli dalej. Mało profesjonalnie to wyglądało :)
Anonim
Anonim 24.05.2019, 11:19
Policjanci w Gryfinie noszą granatowe mundury, czarne mundury podobne do starych modeli policyjnych nosi młodzież która chodzi do liceum w Gryfinie o profilu mundurowym
Czarny szwadron ?
Czarny szwadron ? 25.05.2019, 19:11
Ci z liceum to narodowcy nauczani przez radnego pijaka ?
On
On 23.05.2019, 18:18
Też ich widziałem i powiem szczerze na pierwszy rzut oka to bez problemu bym im łebki ukręcił. Kogo oni przyjmują do tej policji...
Dwie lewe ręce do roboty
Dwie lewe ręce do roboty 23.05.2019, 18:38
Przyjmują zwykłe popierdółki bo niby kto normalny chciałby za takie grosze ochraniac jakieś miesięcznice posła wrzeszczącego z drabinki?
Czytelnik
Czytelnik 23.05.2019, 10:33
To też są tylko ludzie i to młodzi.
Marylka
Marylka 23.05.2019, 10:52
Ale musza wiedzieć, że sąna świczniku i dobry przykład dawać.
wosiek
wosiek 23.05.2019, 13:09
Żeby chociaż zwykłego papierosa to bym jeszcze zrozumiał... jak można palić to e-g...o....
gryfinianka
gryfinianka 23.05.2019, 09:36
Dziękujemy panie komendancie za dostrzeżenie ważnej potrzeby w naszym mieście!
super
super 23.05.2019, 09:32
Wreszcie można powiedzieć. Patroli [pieszych bardzo w Gryfinie brakuje, bardzo!
Mieszkanka
Mieszkanka 23.05.2019, 09:28
Zapraszamy w podwórko na piastow, wieczorami dużo się dzieje...
lepiej
lepiej 23.05.2019, 09:41
I bez pały nie podchodź!
pies na baby
pies na baby 23.05.2019, 08:12
Nikotyński musi odejść i będzie spokój w mieście!
prze łożony
prze łożony 23.05.2019, 09:13
A co wy go tak nie lubicie na Czechosłowackiej? Patrol przysłać?
Johny
Johny 23.05.2019, 07:07
Zapraszamy Patrole na Krasińskiego od wczesnych godzin rannych do poznych nocnych roi sie od osiedlowych meneli i pijaczkow. Niech sie patrol przejdzie wokol sklepu Rysiu to napewno nawinie sie na " lumpów"
program Flaszka+
program Flaszka+ 23.05.2019, 08:13
Każdemu wolno być lumpem i każdemu wolno głosować na jedynie słuszną partię!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 23.05.2019, 06:43
sztab kryzysowy w parku ha ha ah chyba pułkownik ze starostwa zobaczył zagrożenie ha haah ze strony gumofilców knagulców perówiańskich węzy i innych lachociagów wieczorka ha ah ah WKU TERAZ JEST W STAROSTWIE NA 11 LISTOPADA HA HA AH
Knagulec
Knagulec 23.05.2019, 11:53
Ajwaj Ty to lepiej gównojadzie zamknij jape trypru
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.05.2019, 05:33
A gdzie są piesze patrole straży miejskiej.
bonawista
bonawista 23.05.2019, 09:37
Po co? Żeby się śmiali, że się im samochód popsuł?
......
...... 23.05.2019, 05:18
pożywiom,uwidzim

Pozostałe