Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zaczęli od centrum

  • 23.05.2019, 14:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaczęli od centrum
Rozpoczęły się prace dotyczące porządkowania zieleni w mieście. Prace zlecone zostały przez Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie.

Wiele uwag naszych czytelników dotyczyło zaniedbań dotyczących zieleni w mieście. Miejmy nadzieję, że szybko stan skwerów będzie zadowalający. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

......
...... 25.05.2019, 13:48
hałas koszenia mi wisi .gorzej jak w bloku od 0700 do 2100 sąsiedzi walczę wiertarka ze sciana .to dopiero jest wkurzajace
Space shuttle
Space shuttle 24.05.2019, 11:29
A niech oni ***ja z tym ich koszeniem wcześnie rano... Zakłócanie spokoju, głąby ***
Dorota
Dorota 24.05.2019, 16:49
A co powiesz na koszenie, a raczej chechłanie podkaszarka pasów trawy na targowisku w Gryfinie w niedziele ok. 12.00-13.00. Jakiś cieć przypomniał sobie o tym właśnie w niedzielę. Parking pełen samochodów osób, ktore uczestniczyły w tym dniu w pierwszej komunii, ludzie patrzą na niego jak na wariata, ale oczywiście nasza gryfińska straż miejska nie widzi problemu!
..,....
..,.... 26.05.2019, 09:00
straszne .12.00-13.00 komunie ,msze a tu koszenie .rozumie ,ze kosiarkami wjechali do koscioła!!Uroczystości kościelne w kościele a nie na koszonej łące.Co ma do tego SM.chyba że o czyś nie wiem .To my mamy państwo wyznaniowe i nie tylko straż miejska ale iburmistrz podlega proboszczowi .Szariat jak w iranie gdzie premier podlega ajartolahowi!
to Sawaryn na złość proboszczowi zarządził?:):):):)
to Sawaryn na złość proboszczowi zarządził?:):):):) 26.05.2019, 10:57
straszne? raczej żenujące - żeby w środku miasta na gminnym targowisku rzęzić podkaszarką w niedzielne przedpołudnie.
I to się nazywa brak kultury - ale co ty sawaryniarzu możesz wiedzieć o zasadach kultury, jak koszenie w niedzielne przedpołudnie przy parkingu z ludźmi i wśród bloków ci nie przeszkadza?
ocena
ocena 26.05.2019, 09:54
Kompletny brak szacunku do ludzi.
Space shuttle
Space shuttle 24.05.2019, 21:18
... nawet ci powiem że nie bardzo jestem zdziwiony.... Co takie łby tępe potrafią logicznie myśleć?!
jaki pan, taki kram
jaki pan, taki kram 24.05.2019, 17:00
gminne targowisko gminny osir - i gmina "nie moja kompetencja"...
3 zmiana
3 zmiana 24.05.2019, 12:30
11 to dla ciebie rano?
Space shuttle
Space shuttle 24.05.2019, 13:44
Gdyby to było o 11 to bym nawet nie wspominał! Oni potrafią już po 7ej rano ***
sąsiad
sąsiad 24.05.2019, 08:44
Zapraszamy panów na Plac Sybiraków, fontanny juz nie widać zza trawy.
kos
kos 24.05.2019, 07:32
Zostali przyłapani na drugim koszeniu centrum, pierwsze było przed Dniami Gryfina.
:)
:) 24.05.2019, 08:11
W sobotę przed przejazdem Brudzińskiego pudrowali jeszcze "syfa" na Łużyckiej...
Mj
Mj 24.05.2019, 05:43
Przy okazij wyplewić bratki !!!!
Obserwator.
Obserwator. 23.05.2019, 23:54
Te rondo za wiaduktem to kupa chwastów... Niedawno jadąc nad morzem.. przed Pobierowem z takich ronda zrobili cacko.. Przepiękna roślinność zaprojektowana z głową tak że i zimą oko cieszy.
DDR
DDR 24.05.2019, 13:54
A co w tym Gryfinie jest ładne i porządne?! nawet kawałka drogi nie ma normalnej tylko koslawce same taka chociażby Krasińskiego! Płyty betonowe jak były 30 lat temu tak zalali to asfaltem i teraz jeździsz jak po torowisku! Jakieś kretyńskie ronda porobili ch uj wie po co
niestety
niestety 24.05.2019, 06:14
Bo w Gryfinie projektanci chwalą się, że byli najtańsi. Tam widać wybrali najlepszy projekt...
rózga
rózga 23.05.2019, 19:32
Strach pomyśleć jakby wyglądało to miasto, gdyby nie portal igryfino, przecież gadzinówka nie pisała nigdy žle o burmistrzach ?! A nie,przepraszam ktoś od nich raz napisał,że burmistrz przywozi swoje śmici ze wsi do Gryfina, no i gostek już w tej gazecie nie pracuje...zatem dziękujemy P Kordylasińskiemu !
klomb z bratkami
klomb z bratkami 23.05.2019, 19:18
Klimb z bratkami przy baszcie juz tylko straszy. Bratki uschły zanim zaczął padać deszcz
Polnische Wirtschaft
Polnische Wirtschaft 23.05.2019, 23:57
W całym Gryfinie maja problem z podlewaniem i pielęgnacja po posadzeniu. W zeszłym roku ususzyli dziesiątki drzew i pod własnym nosem w parku rododendrony.... Źle wróżę tym nowym nasadzeniom.
a jednak:):):)
a jednak:):):) 23.05.2019, 16:34
Można? Można. Tylko co teraz powie "wielokropek", co tak bronił chwastów, że "komary też muszą gdzieś się wylęgać"?
Przecież tercet teraz "niszczy" chwasty:):):):)

...... Dzisiaj, 05:57 nie "pitol" komary też są potrzebne w ciągu pokarmowym .Czym ptaszki maja sie żywić .Słyszałeś coś o "angielskich ogrodach"( nie mylić z drogami angielskimi Piłata).anglicy owszem na pokaz maja śliczne wystrzyżone trawniki .Ale w domowym zaciszu uwielbiają dzikie ogrody rozwijajace sie zgodnie z naturą .Chcesz w parku posiedzieć na ławeczce wsłuchać się w przyrodę to daj jej sie rozwijać
......
...... 24.05.2019, 05:29
dalej wielokropek woli naturę niż "wypomadowane "klomby i zieleńce.No tak już mam ,że wole naturę niż sztuczność .oczywiście bez przesady.
a to widać, widać...
a to widać, widać... 24.05.2019, 06:08
Dlatego nie przeszkadzają ci chwasty na klombach i "naturalnie" wyschnięte rośliny ozdobne. Pasta do butów też dla ciebie "sztuczność"...

Po prostu tobie nic nie przeszkadza...
I nie wiesz gdzie czegoś miejsce...
......
...... 24.05.2019, 06:24
po prostu żyję na "luzaku" nie wpieniam się o byle co .Mógłby kapitan przytoczyć monolog z "CK dezerterów" świetnie by tu pasował
paździerz
paździerz 24.05.2019, 08:07
Widać, że ci wszystko wisi. Chwasty, brudne buty, nieogolone oblicze. I metro (pół metra) w parku...
......
...... 24.05.2019, 14:50
a kto za to odpowiada ?Sawaryn ? chyba cię porypało w tej nienawiści.a pół metra (flachę ) chetnie w parku na ławeczce wypije .tylko zeby mamuski z dzieciakam,i nie widziały
"JESTEM OD MNIETKA"...
"JESTEM OD MNIETKA"... 24.05.2019, 16:07
Pij, bo sawarynowa straż miejska i tak ci nic nie zrobi - powiesz że jesteś "hykm" od Mnietka - to i W PARKU FLACHĘ OBALISZ!!!
......
...... 24.05.2019, 17:57
mogę a co .mam taki kaprys .Niech zyje wolnośc ,wolność i swoboda .ja zyje pełnią zycia a ciebie żółć zalewa ..nie zal ci ,ze mozesz sobie spokojnie w zakątku na łonie natury flaszke obalić .pod małosolnego ogóreczka .nie zal ci?
masz rację - w parku flaszkę pod ogórka obalać - szczyt sawaryniarskich…
masz rację - w parku flaszkę pod ogórka obalać - szczyt sawaryniarskich marzeń... 24.05.2019, 18:03
Masz rację - w Gryfinie możesz obalać flachę w parku - bo jak "jesteś od Mnietka" nikt cię nie ruszy. Zresztą nikogo nie rusza....
Kosiarka
Kosiarka 23.05.2019, 16:33
Zaniedbania są tu już tercetowską tradycją nic dziwnego że Nikitiński musi odejść!
Gryfiniak
Gryfiniak 23.05.2019, 17:14
Nareszcie lenie z puku coś robią byłe nie tak jak obcięli rzywoplot na Chrobrego !!!!!o zgroza!!!!
XXX
XXX 23.05.2019, 17:39
Jak nie masz pojęcia o pielęgnacji żywopłotu to się nie udzielaj. Żywopłot był już w takim stanie, że wymagał obniżenia i odpowiedniego wyrównania. Zanim wyzwiesz kogokolwiek od leni to spójrz najpierw na Siebie!!!
Jg
Jg 23.05.2019, 18:58
Te specjalista!!! Pod Biedronka niedługo wystawka!!!!Rzarcia ful!!!!!

Pozostałe