Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Ostatnie dni kampanii do europarlamentu

  • 23.05.2019, 19:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ostatnie dni kampanii do europarlamentu
Wybory do Parlamentu Europejskiego już w niedzielę. Uaktywniają się nie tylko tzw. jedynki na listach wyborczych, ale też tzw. zające. Jednak niektóre listy mają szansę, aby nie tylko jednego kandydata umieścić w europarlamencie. Wielka walka wyborcza trwa.

Sondaże pokazują, że szykuje się nam stosunkowo wysoka frekwencja. Prawdziwą siłę komitetów pokażą jednak nie sondażownie, a my wyborcy.

Aktywne PiS

Bardzo aktywne jest w regionie Prawo i Sprawiedliwość. Joachim Brudziński był w naszym powiecie w ostatnim czasie kilkakrotnie. Jedynka na liście do PE była głównym gościem podczas spotkania w Elektrowni Dolna Odra. Ciekawe wizyty i wypowiedzi opisywaliśmy niejednokrotnie. Ale pracują też inni. W naszym regionie był Czesław Hoc. Tradycyjnie odwiedzał Chojnę. W ostatnich dniach w powiecie trzy gminy odwiedził poseł Leszek Dobrzyński prowadząc kampanię na kandydatów PiS.

Widoczna Koalicja Europejska

Dużo mniej jest widoczna u nas jedynka Koalicji Europejskiej Bogusław Liberadzki. Na głowę bije go aktywnością drugi na liście Bartosz Arłukowicz z PO, który startuje na tej samej liście z numerem 2. Po województwie jeździ też Jarosław Rzepa z PSL. Jest tak pracowity, że spotyka się nawet wieczorami, jak ostatnio np. w Cedyni. W regionie widać też dużą aktywność Elżbiety Jabłońskiej czy Ewy Dudar. Ta ostatnia, wicestarosta powiatu gryfińskiego, miała bardzo dużo głosów w w jesiennych wyborach samorządowych, a teraz jest numerem 7.

W drodze do…

-Ewa Dudar odwiedziła m.in.Stargard, Pyrzyce, Dębno i Myślibórz. Na zdjęciu kandydatka Koalicji Europejskiej, wicestarosta powiatu gryfińskiego, Ewa Dudar z wolontariuszami w trakcie przerwy na hotdoga na stacji paliw Orlen w Myśliborzu. Wśród osób wspierających jej kandydaturę są Hubert Andrych, radny powiatu gryfińskiego i Grzegorz Napieralski, senator RP (wiceprzewodniczący zespołu parlamentarnego Pomorza Zachodniego) – informują nas wolontariusze.

Bardziej i mniej aktywni

Oprócz Ewy Dudar z naszego powiatu startuje też Jan Gładkow. Wziął on udział w regionalnej konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy w Szczecinie. Wygłosił tam przemówienie, które okazało się być na tyle charakterystyczne, że zaciekawiło zarówno słuchaczy, jak i media. Pisaliśmy o tym wcześniej.

Ledwo widoczna w powiecie jest kampania Katarzyny Kotuli, która na liście Wiosna Roberta Biedronia jest nr 9. Nie słychać i prawie nie widać też aktywności innej kandydatki Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy Estery Ślusarczyk. Być może te kandydatki przygotowały coś na koniec, co uda się wychwycić.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (117)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wiosenka
wiosenka 27.05.2019, 15:34
Jak to miło, że post-komuna przegrała! Jak dzisiaj widziałem co niektórych to mieli marne miny! Tak trzymać!
gość
gość 27.05.2019, 00:05
a gdzie czerwone koszule, albo chociaż krawaty?
Andrzej Juda
Andrzej Juda 27.05.2019, 00:19
Niesamowite że kłamczyński, lider parti poskomunistycznej potrafił wmówic ludzią ze czarne jest białe a białe czarne, przy okazji ciągnąc nasz kraj na judeo komunistyczne dno...
sprawiedliwy
sprawiedliwy 26.05.2019, 08:17
jak patrze na te ryje to mi sie zygac chce oszusci czerwoni
Felek
Felek 26.05.2019, 08:22
Wyssałeś mi to z ust......
......
...... 27.05.2019, 07:43
zebrały się dwa pisuarowe pedały .bużka bużka
Pius
Pius 26.05.2019, 03:10
Spojrzcie sobie w bip miast. Komisje w Moryniu obstawia cała smietanka Moryńskiego rathousu. Zero przyzwoitosci. W innych miastach moze kazdy w Moryniu tylko swoi.
jas
jas 25.05.2019, 10:09
olka zero pojmy w polityce a za hod dogi sie lapie ,latwa kasa
ufff
ufff 25.05.2019, 01:00
Dobrze że jest dziś cisza wyborcza to już nie będzie słowa o polityce.
Komuna-to Komuna-przeważnie po ohp-ie!!!
Komuna-to Komuna-przeważnie po ohp-ie!!! 24.05.2019, 22:21
Naprawdę?, w tej komunistycznej formacji nie ma ,ładnych kobiet?Tylko takie tam,jakieś -bez wyrazu!!!!!
......
...... 25.05.2019, 13:43
no u was najładniejsza "babcia "Hołubowa .wiekowa jakaś
koneser wdzięków?
koneser wdzięków? 24.05.2019, 22:26
ty - "ohap" to chyba u Sawaryna? Albo w PiS - co na jedno wychodzi? A tobie kiblowanie klasy aby nie wyszło?
......
...... 26.05.2019, 04:04
jakoś nie .od 6 latek -7latka,ogólniak ,studia .wszystko normalne bez przyhamowań.o co tobie chodzi z tym ohapem?
CHORĄZY TORPEDZO
CHORĄZY TORPEDZO 24.05.2019, 22:05
https://youtu.be/_bCpqEm99Dk PANIE KAPITANIE RYPAĆ KA RABINEM HA AH AH
......
...... 25.05.2019, 13:45
ty chorązy a ty był chociaż w wojsku?
GG
GG 25.05.2019, 00:57
Dobre dobre , zawsze humor poprawisz.
taki zakręt
taki zakręt 24.05.2019, 21:22
Kamil F. jest sterowany przez wójta Gryfina.
Jarek
Jarek 24.05.2019, 20:58
Schetyna robi kampanie na tle zalanych i zniszczonych domów a do władzy mówi że robi kabaret jak przyjechali z pomocą.
pomoc?
pomoc? 24.05.2019, 21:22
"z pomocą"? Że służby zamiast zajmować się ochroną ludzi, musiały zapewniać ochronę VIP?
Czy pani poseł w szpilkach i kurtce strażackiej robiąca sobie zdjęcie - jaka to ona ważna?

To co konkretnie z przyjazdu VIPów się polepszyło?

I dlaczego musieli aż oni przyjeżdżać? To ich podwładni nie działają?

Ach - jeden puścił z alarmowego SMSa agitkę na PiS - to faktycznie pomógł...
Cześć
Cześć 24.05.2019, 23:15
Lepiej z helikoptera patrzeć jak komuch cimoszewicz
Byyyyyy
Byyyyyy 24.05.2019, 23:11
Widziałas VIP bez ochrony?
głosowanie
głosowanie 24.05.2019, 20:00
Stwierdzam, że głosowanie, które tu się odbywa w poważnych instytucjach, uważane byłoby za nieważne. Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda… Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący… Yyyy… Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący… Czarna za – lub odwrotnie: czarna za… Yyyy… Czarna przeciw – biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza.
esteta
esteta 24.05.2019, 18:07
błagam niech Pani zmieni fryzjera ... ten tapir był modny w latach 80..
ten co liczy
ten co liczy 24.05.2019, 16:53
Jak się taki jewropseł albo posłanka postarają, to za praktycznie nic nie robienie a tylko podpisywanie tylko list obecności, w ciągu roku można "wyciągnąć" ok. Miliona zł !
O nie, to nie jest wyścig do super_koryta, to lepsze niż wygrana w lotka !
Konfederacja!
Konfederacja! 24.05.2019, 15:28
Estera Ślusarczyk! Najlepszy kandydat do Europarlamentu!
juda zwykła
juda zwykła 24.05.2019, 15:31
To ta z domu Ester Schlosserich?
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 24.05.2019, 14:09
ANDRZEJE SĄ WIELCY HA A AH KOCHAM CIĘ ANDRZEJU https://youtu.be/dQD3Fqkf4LE
J.M.
J.M. 24.05.2019, 13:54
A W GRYFINIE JEST TEŻ ZDRAJCA - BYŁ NARODOWCEM TERAZ BIEGA PLAKATY PISU ROZWIESZA ( KTO TO TAKI ? ). WIELCY IDEOWCY I RYCERZE WALKI O DOBRĄ POLSKĘ. ALE PŁYNĄ NA TYM OKRĘCIE, KTÓRY SZYBCIEJ DO BRZEGU DOBIJE. JAK JEGO OKRĘT ZA WOLNY , TO SZYBKA ZMIANA STATKU I KAPITANA. NA WYMIOTY ZBIERA JAK SIE SIE WIDZI TAKIE CHORĄGIEWY. JESZCZE WRÓCISZ DO NAS JAK ZBITY KUNDEL. A TFU!!!!!
Bartek K.
Bartek K. 24.05.2019, 21:21
z Kamila F. jest taki narodowiec jak z koziej *** trąbka, nie mam pojęcia co się z nim stało, Czekam aby go spotkać i osobiście prosto w twarz powiedzieć mu co o nim sądzę.
Pa pa szmalcowniki
Pa pa szmalcowniki 24.05.2019, 14:10
Kundla nie tykaj,. I czemu ty w niemczech nie mieszkasz. I z szacunkiem do zwierząt, i nie zbity .
AWAJ I DO    CTC
AWAJ I DO CTC 24.05.2019, 13:44
https://youtu.be/dQD3Fqkf4LE
40 tyś w eu
40 tyś w eu 24.05.2019, 18:31
Dobre bo prawda, szczera prawda,40 tyś zlotych miesięcznie tyle świnki w eu zarabiają a my co ?
.......
....... 24.05.2019, 19:20
70 tys ponad 15 tys ojro
Niewolnictwo trwa
Niewolnictwo trwa 24.05.2019, 13:29
Ale ludzi w balona robią , szlachta się bawi a chłopi do roboty, a po za tym to nasz naród taki nie myślący tyle lat dawali sie okradać a wmawiano nam -'robic nie chcecie i po 12 za 1500 zł, a fu z tymi białymi panami,dla mnie to bajeranty i tak ich wybiorą a wieczorami w domach - ja nie mam pieniędzy.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 24.05.2019, 13:25
TO JEST MÓJ IDOL ZA ***I GO ZA PRAWDĘ https://youtu.be/dQD3Fqkf4LE W KRAJU PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI HA A AHA AH
......