Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Niczym radna Witowska zapraszam pana burmistrza na spacer

  • 24.05.2019, 11:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Niczym radna Witowska zapraszam pana burmistrza na spacer
Podczas ubiegłorocznej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie radna Jolanta Witowska chcąc pokazać nieporządek w mieście zaprosiła pana burmistrza Mieczysława Sawaryna naw spacer po mieście aby mu pokazać zaniedbania – pisze do nas czytelniczka i przesyła zdjęcia, gdzie mogłaby odbyć się ta „schadzka”.

Chodzi o Górkę Miłości i park.

-Gospodarzem parku i skweru jest gmina. Olbrzymie tablice z logo gminy mówią o tym. Tak nawiasem mówiąc wstrętne są te tablice. A zaniedbań wokół wiele. Wysyłam zdjęcia – pisze czytelniczka i przesyła zdjęcia.

imię i nazwisko czytelniczki do informacji redakcji

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

robert
robert 28.05.2019, 08:59
Jeśli chodzi o park to za wysypanie ścieżek tym gównem ktoś powinien beknąć i to zdrowo ,idąc przez park od gminy do przejazdu kolejowego miałem spodnie i buty uwalone na siwo jakbym pracował na budowie,i teraz pomyślcie jak matki z dziećmi w wózkach to wdychają bo dziecko w wózku jest na wysokości takiej że wdycha ten popiół ,więc pytam jaki debil te ścieżki robił i kto to odbierał ,no chyba że ten co odbierał był w zmowie z tym co je robił.
ŁUŻYCKA
ŁUŻYCKA 27.05.2019, 09:12
Łużycka to wzór tam niech nie idzie no i obwodnica Gryfina oraz Czepina.
Gryfinianka
Gryfinianka 25.05.2019, 19:39
Na ul.Niepodległości są bardzo głębokie dziury już jakiś czas można urwać koło jadąc autem kto jest odpowiedzialny za stan dróg w mieście ? Przecież już maj się kończy a te dziury są już od dawna
Mad
Mad 26.05.2019, 10:47
Na Parkowej to samo. Rozjechana droga na odcinku od ul. 1 maja do dawnego liceum.
Pikuś
Pikuś 25.05.2019, 13:49
Możecie ludkowie pisać sobie ile chcecie a burmistrz z matołkami i tak tego nie ogarnie ponieważ mu to zwisa i powiewa, ten cały park razem z tym całym miasteczkiem. I z radą również sobie dajcie na luz. Romanicz cała kadencję będzie składał tą samą interpelację, Hołub będzie przepraszać lenia za wszystko co nie po jego myśli, Sobczak już się sprzedał za awansik w pracy chociaż startował z PiS jako opozycja do Sawaryna.... A Guga będzie się bawił w piękne słówka.
ELZ
ELZ 25.05.2019, 13:24
Komu zgłaszać dostrzeżone usterki zauważone przez mieszkańców ?Może tak RADNI zainteresują się okolicą w której mieszkają i doprowadzą do poprawienia stanu technicznego czy estetyki chodników, trawników itp.?
Kocham pana panie Mnietku
Kocham pana panie Mnietku 25.05.2019, 02:36
Po renowacji i rewitalizacji park funkcjonuje jako dziki park w stylu angielskim. Zniszczona parkowa i drzewa z odartą korą to efekt ruchów polodowcowych.
"w stylu" - klucz...
"w stylu" - klucz... 25.05.2019, 13:59
park "w stylu angielskim" - niestety "w stylu" czyni dużą różnicę. Zaniedbany ogród nie staje się "angielskim"...
A wywalenie grubej kasy i zaniedbanie - to już inna sprawa...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 24.05.2019, 22:37
NIE CZUJECIE TEGO IDIOTYZMU AHY AH AH te tablice itd ha a ah to tak jak by w lesie lesniczy podawał co jest posadzone bo monitorowane jest od co najmniej 5 lat ha ha ah tak ku r wa NIEWOLNICY EGIPSCY NAWET W LESIE JESTESCIE MONITROROWANI O PARKU NIE WSPOMNĄ HA HA AH B
Wróżka
Wróżka 24.05.2019, 22:27
Trzeba było jeszcze te wyschnięte rododendrony przy parkingu wkleić. Tak dla ostrzeżenia co czeka te nowe nasadzone....
lchacha
lchacha 24.05.2019, 19:04
Witowska nie o kupach? Dobrze miala przy Henryku z kupami. Pozostał smutek żal.
do tego konia Ichacha
do tego konia Ichacha 24.05.2019, 19:28
Biedaku wykosili ci jedzonko,tylko kupy zostały !!
górnik z chmur
górnik z chmur 24.05.2019, 18:23
sawaryn/rozmaryn niech sie przejdzie na spacer po rybackiej butów nigdy nie czysci
kras
kras 24.05.2019, 16:42
No pięknie!
racja
racja 24.05.2019, 16:20
Swoją drogą ciekawe ile te tablice kosztowały - bo stoi ich mnóstwo na górce i w parku i na Opolskiej też... Czy to było najpotrzebniejsze?
ten co liczy
ten co liczy 24.05.2019, 16:59
Muszę to wkleić:
"Miś: Powiedz mi po co jest ten miś?
Hochwander: Właśnie, po co?
Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi?
Hochwander: Protokół zniszczenia...
Miś: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.
[Hochwander chwyta za butelkę koniaku]
Miś: Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie! Nie stać cię! Ty musisz oszczędzać!
Hochwander: Słuchaj Rysiek! Ty nie bądź taki demagog! Jak ty robisz kombinacje to jest wszystko dobrze, a jak ja coś zaproponuję... to mi robisz szkolenie...
Miś: Ja kombinacje? Powiedz mi jedna, a dam ci wypić cała butelkę koniaku. No?
Hochwander: Daj mi pięćdziesiątkę!
Miś: No mów!
Hochwander: A kto nakręcił aferę z fałszywym bratem? Przerwałem zdjęcia, ogłoszenie. Kosztowało mnie to ponad trzysta tysięcy.
Miś: Ciebie?
Hochwander: Pieniądz jest pieniądz! Kilkaset tysięcy, za niepewne kilkaset dolarów i to jak ciotka będzie miała gest. I to według Ciebie jest w porządku!
Miś: Janek, nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy Pewex`ami. Dostajemy za tego misia, jako konsultanci 20% ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś tym... no? Koniaczek?
Hochwander: Podwójny...Stać mnie!
Miś: Noooo...
Hochwander: Masz może duży garnek? Bo mam prawdziwe parówki, w baraniej kiszce, z cielęciny.
Miś: W baraniej kiszce? Eeee... to ty chyba, proszę ciebie, z Desy masz.
Hochwander: Nie, z filmu mam... Powąchaj... Daj jakiś garnek!"
"prawdziwe pieniądze zarabia się na słomianych, nikomu niepotrzebnych…
"prawdziwe pieniądze zarabia się na słomianych, nikomu niepotrzebnych inwestycjach"... 24.05.2019, 18:00
To tak samo jak z halą, co miała być za 9, już teraz jest za 18 (a inne samorządy budują za 5mln).
I ze schodami 10 metrów od istniejących - BO LEPIEJ ZROBIĆ DROGĄ NIEPOTRZEBNĄ INWESTYCJĘ, NIŻ ZDJĄĆ JEDNĄ BARIERKĘ PRZED SZLABANEM...

I dogadać się z koleją w sprawie przywrócenia przejścia, które było zawsze po stronie parku!
Matka
Matka 24.05.2019, 22:31
Z tym przejściem to porażka. Zwłaszcza jak się wózek z dzieckiem pcha. Brak jakiejkolwiek logiki.
smutno mi
smutno mi 24.05.2019, 16:18
A gdzie w tekście masz o "hodoli ozdobnych kwiatów" czerepachu? Jeżeli koszenie zieleni w mieście czy parku jest dla ciebie szokiem, to jesteś na podium.!! No i jak zwykle nazwisko i adres autora tekstu PODAĆ TRZA,bo pan się wściekł i nie wie komu przywalić !!! Haaaaaaa a co do tablic ,to jest ich za dużo i są za duże .!
Szok
Szok 24.05.2019, 14:29
Czytelniczka jest z Cedyni byłem tam nie dawno. Tam to dopiero bałagan. Ale widać nasz redaktor tak sobie umiłował Gryfino że swojego podwórka nie widzi. Ciekawy jestem imienia i nazwiska tej czytelniczki😂😂tzn. znam je doskonale. Artykuł żenada miesiąca maja. 😂😂😂 Ciekaw jestem następnego.....
Nazwiska chcesz? Żeby atakować rodzinę i zakład pracy???
Nazwiska chcesz? Żeby atakować rodzinę i zakład pracy??? 24.05.2019, 16:10
Leniu - idź do gazety gminnej wykorzystywać przedszkolaki do reklamy Brudzińskiego!
A co - ATAKOWAĆ CHCESZ - JAK EUROPOSŁA OSTATNIO SAWARYN?
PO TO CI NAZWISKO?
ekolog
ekolog 24.05.2019, 14:14
Szanowna czytelniczka myli park z ogródkiem. To, że w ogrodzie hoduje ulubione rośliny nie oznacza, że w parku również tak będzie. Park to naturalne środowisko, w którym powinny rosnąć rośliny dziko żyjące w Polsce i w tym jest jego piękno. Dzieci też powinny widzieć kształt roślin dziko żyjących, a nie tylko starannie ukształtowane przez człowieka.
Do dziwnego ekologa
Do dziwnego ekologa 24.05.2019, 22:37
To radzę chociażby w takim Polczynie park zobaczyć... Park miejski to nie las i powinien być zadbanym i pieknym miejscem dla mieszkańców, a nie zachwaszczonym ugorem..
górnik z chmur
górnik z chmur 24.05.2019, 18:26
ales głupi chyba od wiosny jestes
do sawaryniarza
do sawaryniarza 24.05.2019, 17:14
Jakbyś sawaryniarzu po parku przeszedł i policzył AZALIE WIELKOKWIATOWE, RODODENDRONY, MAGNOLIE - TO BYŚ NIE BREDZIŁ, ŻE CHWASTY LEPSZE OD ROŚLIN OZDOBNYCH W PARKU - bo na cholerę Sawaryn wydawał publiczną kasę na drogie rośliny - jak teraz zarastają chwastami?
ekologu - do PUSZCZY:)
ekologu - do PUSZCZY:) 24.05.2019, 16:12
Szanowny ekolog myli PARK MIEJSKI z puszczą. Ale to nic dziwnego, gdy trawa zarasta kwietniki...
drzewa wycięte!
drzewa wycięte! 24.05.2019, 16:31
ekolog broni chwastów jako zieleni miejskiej - ale nie bronił wycinanych ŚWIERKÓW WZDŁUŻ PARKOWEJ, czy cisów w zeszłym roku w parku?

To ciekawe masz pojęcie "ekologu" o zieleni miejskiej...
Tomaszek z UMIG
Tomaszek z UMIG 24.05.2019, 13:44
Ale o jaki park i o jaki skwer chodzi? Proszę przysłać mapkę!
tak było!!!
tak było!!! 24.05.2019, 16:13
Racja - było tak, jak radna zgłaszała Milerowi dziurę w drodze przy wyjściu z tunelu - ten chciał numer działki i lokalizację...
Zug
Zug 24.05.2019, 13:38
Najmocniej przepraszam nie zwróciłem uwagi,ze to jest list od czytelniczki. Przepraszam Pana redaktora
Zug
Zug 24.05.2019, 13:33
A dlaczego wstretne ? Komentarz redakcji jak zawsze na poziomie. Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby wszystko na nie. Brawo panie redaktorku....
:)
:) 24.05.2019, 16:15
"redaktorek" - taki mały redaktor? To nie ten portal - i nieładnie wytykać komuś niski wzrost.
z metra cięty
z metra cięty 24.05.2019, 13:46
Redaktorek, to jest niskiego wzrostu redaktor. Ale to nieładnie naśmiewać się z brata wiceburmistrza. To prosze pana moze pana narazić na różne nieprzyjemności i dopiero pójdzie pan w ZUG.
 kocyk na spacerek
kocyk na spacerek 24.05.2019, 13:06
Nikotyński musi odejść za brak popielniczek i koszy na śmieci!
Burnistrz
Burnistrz 24.05.2019, 13:02
Ale o co chodzi?

Pozostałe