Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Odzyskali kradzionego lexusa

  • 24.05.2019, 13:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Odzyskali kradzionego lexusa S.R.
Samochód marki Lexus NX200T o wartości rynkowej ponad 100 tysięcy złotych zwrócił uwagę policjantów. I słusznie, bowiem okazało się, że auto zostało utracone w wyniku przywłaszczenia. A aby nie kupić kradzionego samochodu wystarczy sprawdzić numer nadwozia…

Kierowca samochodu marki Lexus NX200T zatrzymał się na chwilę i wszedł do apteki. W trakcie patrolu funkcjonariusze Referatu Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli pojazd marki Lexus posiadający tablice rejestracyjne ze Szczecina. Sprawdzili samochód.

Poszukiwany przez policję

-Policjanci w wyniku podjętych czynności ustalili, że pojazd został utracony na terenie Szczecina w wyniku przywłaszczenia. Osoba, która podpisała umowę leasingową przestała opłacać pojazd, jednak, zamiast zwrócić go firmie, postanowiła go sprzedać. 52-letni mieszkaniec Świnoujścia poruszający się pojazdem oświadczył, że zakupił pojazd nie wiedząc, że jest poszukiwany i nie należy do osoby, która mu go sprzedała – informuje post. Kamil Zwierzchowski.

Wartość rynkowa samochodu to ok. 100 tysięcy złotych.

Ważny numer nadwozia

Aby sprawdzić czy auto jest kradzione trzeba podać policji nr VIN. Skrót ten od Vehicle Identification Number nazywany jest też numerem nadwozia. Jest to złożony zestaw znaków, który zostaje nadany pojazdowi przez producenta. Numer VIN można znaleźć w polu oznaczonym literą E w dowodzie rejestracyjnym auta. W samochodzie znajdziemy go najczęściej na wewnętrznej stronie przedniej ściany, tuż obok drzwi, a bywa, że na stopniach wejściowych w pierwszych drzwiach samochodu.

Sprawą odzyskanego samochodu zajmuje się prokuratura.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kaszkiet
kaszkiet 25.05.2019, 01:14
Czapeczka słynna
Kurier
Kurier 25.05.2019, 00:21
Ten listonosz kamizelki nie wyprasował i do takiej fury się pcha
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU
AJWAJ ALELUJA I OD TYŁU 24.05.2019, 21:57
AN DRYCH UKRADŁ AUTO HA HA AH ALELUJA KTO TERAZ WYSZARPIE KOSZERNEGO HOJA HA HA AH WIECZORKA HA AH AH
Zamożny
Zamożny 24.05.2019, 16:44
Dzięki za odzyskane auto,pochlalem i zapomnialem gdzie zaparkowałem.A wy biedaki czym jezdzicie? Pewnie 20 letnimi rzęchami,passatami i innym badziewiem.Żal mi was nieudacznicy.
Pozdrawiam zamożnego
Pozdrawiam zamożnego 25.05.2019, 00:19
Zamożny a wiesz , że twoja baba się puszcza i że grzebałem też w twojej lodówce ?
a co!
a co! 24.05.2019, 16:51
Ja tam latam helikopterem.
kokon
kokon 24.05.2019, 14:04
Widziały gały co brały!
No no
No no 24.05.2019, 13:53
gosciu za slabe wtyki masz i autka i kasy nie zobaczysz, uroki polski.
rydzyk (taki grzyb)
rydzyk (taki grzyb) 24.05.2019, 13:43
Ja bym powiedział że dostałem od bezdomnego który odwalił kitę.
posterunkowy
posterunkowy 24.05.2019, 13:38
Dla mnie podejrzany jest ten z rowerem. Ma taką dziwną podejrzaną twarz! Przyjrzyjcie mu się dobrze. Maska go zdradza!

Pozostałe