Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Dzieci trzymają okładki z reklamą wyborczą. Niedźwiedzia przysługa dla ministra Brudzińskiego?

  • 24.05.2019, 14:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dzieci trzymają okładki z reklamą wyborczą. Niedźwiedzia przysługa dla ministra Brudzińskiego? fot. s. 18 GG
Gazeta w Gryfinie powiązana z Urzędem Miasta i Gminy zaprosiła do redakcji dzieci z przedszkola. Wręczyła im gazety z reklamą wyborczą na pierwszej stronie. Po czym zrobiono zdjęcie i… opublikowano.

Na zdjęciu wyraźnie widać ministra Joachima Brudzińskiego, jego nazwisko oraz nr listy wyborczej do Parlamentu Europejskiego. Publikacja ta może wprowadzić w zakłopotanie ministra, bo chodzi o zasady jawności finansowania reklam politycznych. Żadna z nich nie została oznaczona jako promocja związana z tematami politycznymi. Do tego dochodzi problem wykorzystania dzieci z gminnego przedszkola do takiego tematu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (111)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Z.
Z. 27.05.2019, 23:17
Po prostu wstyd!
Zamawiam się na jesienne wybory
Zamawiam się na jesienne wybory 26.05.2019, 23:02
A, które to przedszkole i za ile organizuje takie dobre kampanie wyborcze z dziećmi ?
przedszkole czy gazeta?
przedszkole czy gazeta? 26.05.2019, 23:56
Tylko ile pan Brudziński zapłacił gazecie a ile rodzicom dzieci wykorzystanych (sic!) w reklamie?
A może redakcja nie podzieliła się z rodzicami i to ona wykorzystała w reklamie za free?
 Upadliście Milery. Co ten układ z was zrobił ?
Upadliście Milery. Co ten układ z was zrobił ? 25.05.2019, 19:03
Szmatławiec i jego pracownicy czyli szm...... .
przyjemność czy zawód?
przyjemność czy zawód? 27.05.2019, 21:12
Czy gazeta Milerów wykorzystała przedszkolaków do promocji Brudzińskiego z przekonania, dla pieniędzy czy ze strachu przed potężnym szefem służb?
faza
faza 25.05.2019, 13:16
Miejmy nadzieję, że władze wyciągną z tego naukę i już przestaną angażować dzieci w takie akcje.
rodzic
rodzic 25.05.2019, 11:18
Ludzie dlaczego w Was jest tyle jadu?Czy wszystko musi być od razu krytykowane?Tak się składa,że dzieci były na wycieczce w redakcji gazety na zajęciach i nikt tutaj nawet nie myślał o polityce!!!!!Wyluzujcie i nie dopowiadajcie sobie niestworzonych historii...
Wstyd
Wstyd 25.05.2019, 18:58
Na zdjęciu widać. ZERO polityki tam jest. Powiedz to milerowi i Sewerynowi.
pozdrawiam myślących
pozdrawiam myślących 25.05.2019, 12:13
Ten cytat jest najważniejszy: "nikt tutaj nawet nie myślał...". Otóż właśnie! A powinien. Jeden z drugim, trzecią i czwartą bierze pieniądze za to aby myśleć.
:)
:) 25.05.2019, 13:39
może właśnie wzięli pieniądze i wymyślili? A efekt jak widać..
układanka
układanka 25.05.2019, 11:34
"tak się składa" - że na tych zajęciach musiały zrobić sobie zdjęcie z gazetą akurat na tej stronie. Ciekawe, jakby to konkurencja taką formę reklamy zastosowała, czy też pisałbyś "o niestworzonych historiach"...
praworządny
praworządny 25.05.2019, 12:20
Gdzie ty "rodzicu" widzisz jad? Chyba w tym co działo się w redakcji... Dorośli ludzie łamią zasady, wciągają dzieci w politykę i ty chcesz przejść do porządku dziennego? Przecież ta cała szopka jest zrobiona z gminną instytucją, na którą my podatnicy wszyscy płacimy. I jeszcze mamy na to przymykać oczy bo to ludzie "od władzy"? I mamy prawo wymagać aby nie łamali prawa.
.......
....... 25.05.2019, 13:40
od "prawnika" wymagać żeby nie łamał prawa ? hahaha
jaki prawnik takie respektowanie
wstyd
wstyd 25.05.2019, 09:53
ale żeby dzieci wciągać w brudną politykę!!
Pp
Pp 25.05.2019, 08:41
Reżimówka na swoim portalu nie dała zajawki o "sukcesie" z przedszkolakami hehehe
Tata
Tata 25.05.2019, 02:32
Jako rodzic jestem oburzony ! A przedszkolanki do zwolnienia.
Mama
Mama 25.05.2019, 02:26
Ten szmatławiec to sama gnojówka. Niestety.
głupota
głupota 24.05.2019, 23:50
Mają talent do... skandali.
próżność
próżność 24.05.2019, 23:48
Mają parcie na szkło to sobie zdjęcie zrobili we własnej gazecie. Ale jak publikowali to nawet nie oglądnęli co tam jest tylko czy ładnie wyszli.
Babciu przestań !
Babciu przestań ! 24.05.2019, 23:46
Przestańcie się mas turbo wać nad tym zdjęciem !
To jest forum publiczne a na zdjęciu są dzieci !
Do babciu przestań!
Do babciu przestań! 25.05.2019, 10:11
Ty głąbie" się mas turbu jesz" na forum publicznym?? No właśnie tam są dzieci.
Ściek
Ściek 27.05.2019, 19:32
Clear ?
wnuczek
wnuczek 24.05.2019, 23:50
Jak to mówią: wysoki jak brzoza, a głupi jak koza.
upsss
upsss 25.05.2019, 12:14
Myslisz,ze to ten na zdjęciu taki "wylewny"?
nielegalni reklamiarze
nielegalni reklamiarze 24.05.2019, 23:46
Gdyby głupota miał skrzydła to redakcja ta z tym pomysłem latałaby pod niebiosa.
szok
szok 24.05.2019, 23:35
Teraz widać czarno na białym jacy amatorzy robią tę gazetę.
Barnaba
Barnaba 24.05.2019, 23:33
Myśleli może, że to reklama burmistrza i wszystko ujdzie im na sucho.
populos
populos 24.05.2019, 23:28
Wazelina przyniosła opłakane skutki. To co pasuje w grajdołku już na szerszą skalę to wstyd. Takich numerów nie robi się ministrowi Bogu ducha winnemu w tym wypadku.
do dysortografika - a ile dajesz na reklamy?
do dysortografika - a ile dajesz na reklamy? 24.05.2019, 22:19
To ile Miler dostał za reklamę od Brudzińskiego? I czy stawka obejmowała przedszkolaków? "bez ściemy pliz"

Ile Miler odpalił rodzicom dzieci za udział pociech w reklamie?

z Dzisiaj, 22:13 To pogadamy o jasności
Co za gno JSTWO
Co za gno JSTWO 25.05.2019, 02:25
A co na to rodzice ?
rodzice
rodzice 25.05.2019, 11:43
Bardzo się cieszymy,że nasze dzieci mogą uczesniczyć w edukacyjnych wycieczkach i nie mamy problemów ze zdjęciem naszych pociech.
"pr...(cisza wyborcza!) dba o nas jak ojciec najlepszy"
"pr...(cisza wyborcza!) dba o nas jak ojciec najlepszy" 25.05.2019, 13:52
"i wcale nie prawdą jest, że dach przeciekał, gdyż prawie nie padało" - cytatem z "Misia" jadą "rodzice"?

Dzisiaj, 11:43 Bardzo się cieszymy,
do komucha
do komucha 25.05.2019, 12:22
Najbardziej mnie śmieszy jak internauta tzw. "rodzice" pisze w liczbie mnogiej. Więc ci się przypomniał, że zaczynasz wypowiedź my towarzysze cieszymy się?
20 tysi Mnietka
20 tysi Mnietka 24.05.2019, 23:34
Więcej światła!
z
z 24.05.2019, 22:13
To pogadamy o jasności. Ile kasy dostałaś Andżejku od Ewy za reklamy? Bez ściemy pliz!
a-z
a-z 24.05.2019, 23:25
Przynajmniej zarobił uczciwie, a nie przez zabronione prawem praktyki.
.
. 25.05.2019, 11:17
A co dostały dzieci Kordylasińskiej za roznoszenie jej ulotek wyborczych?
Uczycielka z likwidowanego liceum
Uczycielka z likwidowanego liceum 27.05.2019, 19:34
Oj, oj ! Mnietku ! Skończ kłamać.
układanka
układanka 25.05.2019, 11:37
A co dostały te dzieci na zdjęciach od Milerów za reklamę? O tym drugim "beneficjencie" nie piszę, bo cisza wyborcza...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 24.05.2019, 21:42
JESTEM NAWALONY JAK RAKIETA BO MI LITERY UCIEKAJA AH AHA H ALE ZAGŁOSUJĘ NA BRUDZIA TAKI JESTEM ELOKWENTNO-GOŚCINNY HA HA AH
lepiej
lepiej 24.05.2019, 23:27
Nie rób mu tylko siary.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 24.05.2019, 21:31
macie rację joachim jerst tak łatwo sterowalny ha ha ah ale to dobry człowiek nie jak reszta tych kur wiszonów z tzw koalicji ha ha ah

Pozostałe