Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Mistrz parkowania stanął na pasach

  • 24.05.2019, 18:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrz parkowania stanął na pasach
Tak się parkuje na wyremontowanej ul. 11 Listopada w Gryfinie - pisze do nas czytelnik i przesyła zdjęcie. -Gdzie jest straż miejska? - pyta.

Zdjęcie zostało zrobione dziś 24 maja 2019 r. ok. godz. 16 w Gryfinie. 

Odradzamy takiego parkowania ze względu na niebezpieczeństwo stwarzane głównie dla pieszych.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maria
Maria 27.05.2019, 07:46
Ja również mieszkam od wielu lat na Górnym Tarasie i pomimo tego, iż nie zawsze znajduję miejsce parkingowe "prosto pod moją klatką" to zawsze zaparkuje. To co się wyprawia po remoncie drogi - notoryczne parkowanie na przejściach dla pieszych + parkowanie na skrzyżowaniu (bo tam jest SKRZYŻOWANIE) woła o pomstę do nieba. Najgorsze jednak jest to, że nikt nie wyciąga z tego konsekwencji w stosunku do kierowców. Straż miejska w naszym mieście nie robi absolutnie NIC. Nie pamiętam kiedy widziałam ich na osiedlu.
dost
dost 26.05.2019, 16:49
Mają wezwania za szybą. Czytelnik niech zrobi fotkę z przodu.
miszkow
miszkow 26.05.2019, 16:40
Przestańcie wreszcie narzekać może czas najwyższy, aby na serio pochylić się nad tematem parkingu i zmobilizować darmozjadów w urzędzie, aby zaczęli działać a nie tylko marnotrawić nasze pieniądze. Przykładem zmanipulo ludzi niech będzie miasto Rybnik tam za kwotę około 20 mln zbudowano wielopoziomowy parking dla 460 samochodów, czyli można chyba ze nasze urzędasy maja jakiś cel, aby nie było porządnego miejsca postojowego i aby turyści omijali lukiem nasze piękne miasto albo sa plany, projekty wykonawcy tylko za dużo sobie żądaja prowizji pracownicy magistratu od wykonawców, ale to juz zostawiam waszej ocenie.
Marta
Marta 26.05.2019, 16:15
Jak zrobili przejscia dla pieszych szersze niz dwa miejsca parkingowe to czemu sie dziwić???!!! Plus trzy miejsca dla "niepelnosprawnych"
Drajwer
Drajwer 25.05.2019, 00:13
Ja też tak parkuje w tym miejscu i co , że mi zdjęcie zrobicie krowy cycate ? Mam kasę to parkuje gdzie chce !
Royal
Royal 25.05.2019, 13:17
Gowno masz nie kase gdybys mial kase to bys w garazu parkowal swojego domu heheh
Drajwer
Drajwer 26.05.2019, 00:48
Garaże mam zapchane a tu byłem u kochanki.
Jakubek
Jakubek 24.05.2019, 23:31
Tylko solidny mandat oduczy tego kierowcę od tej szkodliwości.
Ewa
Ewa 24.05.2019, 22:49
Tak się parkuje w całym mieście. Przejścia dla pieszych, zakazy parkowania, albo na wjeździe na parking, czy na trawniku. Policja ma czasami problem, żeby przejechać, o straży miejskiej nie wspomnę.
blond?
blond? 24.05.2019, 21:24
Pani kierowczyni się nie popisała!
Mieszkanka
Mieszkanka 24.05.2019, 21:12
Mieszkam na tym osiedlu i ten chłopak zawsze takkk parkuje
Zzzz
Zzzz 24.05.2019, 20:48
Zamiast szukac afery!!! miejsca parkingowe tam zróbcie!!!!!!! Bo ich nie ma
wicek od inwestycji
wicek od inwestycji 24.05.2019, 21:15
Zzzz już robimy. Jutro na psach wyznaczymy dwa miejsca parkingowe. Pasuje?
.
. 24.05.2019, 20:41
On Tak caly czas staje frajer
impuls
impuls 24.05.2019, 20:17
Przecież chyba wszyscy wiedzą, że dzwonienie na SM to strata czasu.
mis
mis 24.05.2019, 20:06
Wczoraj jechałem tędy, tego auta jeszcze nie było.
– Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego auta wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by było, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!
– Jak ja mogę przejechać matkę na pasach, jak moja matka siedzi z tyłu?
– Halo, tu „Brzoza”, tu „Brzoza”! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu… „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!
Tadek
Tadek 24.05.2019, 20:05
Mieszkam na tym osiedlu, fakt nie jestem zwolennikiem takiego parkowania i równie mocno mnie to drażni jak tak stają, ale... no wlasnie to ale... sam osobiscie musiałem stanąć nieprawidlowo dwukrotnie, ponieważ gdy wróciłem późnym wieczorem nie bylo szans dosłownie nigdzie na wolne miejsce..
Ewa
Ewa 24.05.2019, 22:51
ja jakoś zawsze znajdę miejsce, żeby zaparkować. Czy zawsze trzeba szukać miejsca pod klatką schodową?
Nie mów nikomu
Nie mów nikomu 24.05.2019, 19:50
Po co debilne pytanie gdzie jest SM ????!!!!!
Trzeba był zadzwonić po nich Ormowcu mocherowy
przerwa poobiednia
przerwa poobiednia 24.05.2019, 20:01
Dzwonił, dzwonił, ale nikt nie odbierał.
MO
MO 24.05.2019, 20:13
Chyba jajami dzwonił mocher
naładuj baterie
naładuj baterie 24.05.2019, 20:25
do MO: a co strażniku nie wyświetliło ci połączenia?
piotrus
piotrus 24.05.2019, 20:09
Proszę pana! Ona nieczynna ta budka, nawet napis był ale jakiś obuz zdjął!
zza firanki
zza firanki 24.05.2019, 19:38
Panie Andrzeju Sz. kiedy pan przestanie robić zdjęcia?
ogr
ogr 24.05.2019, 19:37
Może to ktoś ważny?
nick
nick 24.05.2019, 19:22
I słusznie,że mu przeszkadza!Tak się nie parkuje!
Sąsiadka
Sąsiadka 24.05.2019, 19:18
Stary komuch, któremu wszystko przeszkadza. Psy i koty też mu przeszkadzają. Wyprowadź się z bloku jak ci nie pasuje, tylko sąsiadom dokucza i wiecznie coś mu przeszkadza.

Pozostałe