Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Podejrzane w parku

  • 24.05.2019, 18:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podejrzane w parku TWS
W popołudniowej porze na ulicach Gryfina niewielu przechodniów. W parku pięknie rośnie... trawa i kwitną krzewy. Ale są też kwitnące kwiaty. Młodzież próbuje swych sił na sprzęcie Street Workout Park. Dzieci z opiekunami chętnie korzystają z placu zabaw. Natomiast grupa dzieci z przedszkola „ Miś Uszatek” wybrała się na spacer po parku. Pies "prosił" o zdjęcie.

Takie to było dzisiejsze spokojne popołudnie w parku.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (15)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oni nie mająIQ 80 nawet w trójkę razem.
Oni nie mająIQ 80 nawet w trójkę razem. 27.05.2019, 19:24
Pamiętam, że były te barierki jak stał pociąg prymasowski, za burmistrza Piłata. A ci usunęli barierki w ramach walki z barierami architektonicznymi.
Zlikwidowali bariery.
Zlikwidowali bariery. 27.05.2019, 15:23
Barierki dla niepełnosprawnych na schodach z parku na pierwszy peron zlikwidowane i nikt ich nie chce zamontować , bp po co. A jak to jest z tymi 100 milionami na Międzyodrze ? Podobno pIS je zabrał. Nie będzie, śluz, wałów, ścieżek po wałach i Międzyodrzu, nie będzie kultowego wypasu bydła, nie bdzie pogłębiania kanałów. Nic nie będzie.
prędzej wytną pierwszy peron niż przywrócą poręcze!!!
prędzej wytną pierwszy peron niż przywrócą poręcze!!! 27.05.2019, 15:52
Bo wicki specjalnej troski usłyszały gdzieś o „usuwaniu barier” dla niepełnosprawnych – to usunęli PORĘCZE PRZY SCHODACH...
I zdziwieni, że znowu nie o to chodziło...
Przywiędnięte mózgi
Przywiędnięte mózgi 27.05.2019, 19:20
Jak Antek ...
Dzielnicowy Maciora
Dzielnicowy Maciora 26.05.2019, 12:49
Jak podejrzane, to pojmać, osądzić, skazać, osadzić!
kogo
kogo 26.05.2019, 23:03
Podejrzanego?Czy może podejrzewającego?
Haczka dla każdego kto korzysta z uroków parku
Haczka dla każdego kto korzysta z uroków parku 26.05.2019, 00:42
Każdy emeryt i rencista wraz z recydywistami powinni mieć obowiązek w czynie społecznym powyrywać te chwasty a trawa jest po to żeby rosła tak jak drzewa.
Wszystko byście ścinali a tak jest fajnie jak w Jurasik park , dinozaury przecież tam chadzają , nieprawdaż?
Ty jesteś chwast
Ty jesteś chwast 26.05.2019, 10:53
Tomaszek (jak w Nocach i Dniach) uspokój się.
Uważaj bo zwieracze już ledwo, ledwo ...
Uważaj bo zwieracze już ledwo, ledwo ... 26.05.2019, 22:57
Tomaszek znów dał pupy.
umig do haczek:)
umig do haczek:) 26.05.2019, 00:47
O to chodzi, że tercet drzewa w parku wycina a trawy nie kosi. Oni są JACYŚ DZIWNI - naprawdę!
iwa
iwa 25.05.2019, 20:04
Miły ktosiu. rosnąca trawa nie jest przeszkodą dla tu i tam kwitnącym kwiatom. Myśl.
:)
:) 25.05.2019, 20:07
miły ktosiu - pielęgnacja zieleni MIEJSKIEJ polega TEŻ na tym, żeby "tu i tam" czasem trawę skosić. Z wielu względów...
Rób (myślenie to może być za trudne)
Sąsiadka
Sąsiadka 26.05.2019, 00:36
Mi się podoba nie ogolona a czy ty maż trawnik ogolony ?
A usunięte barierki trzeba przywrócić panie Miler. To dla pana taki problem…
A usunięte barierki trzeba przywrócić panie Miler. To dla pana taki problem ? 25.05.2019, 18:34
Czemu pojęcie Sawaryniarz jest odbierane tylko negatywnie i zwolennicy Sawaryna wstydzą się go. Przecież Sawaryniarz to zwolennik Sawaryna, także jego radny. Coś w tym jest.
Ela
Ela 25.05.2019, 18:50
Bo to wstyd. Nasz szef obiecuje i nie dotrzymuje. Dostał za to pampersy.
oni są jacyś dziwni...
oni są jacyś dziwni... 25.05.2019, 19:49
Jak na wojennym cmentarzu chwasty rosły wyższe niż róże - wyrżnęli PIĘKNE KILKA TYSIĘCY RÓŻ W CZASIE KWITNIENIA! Chwasty dalej są.
Jak przy przejeździe jakiś projektant zamalował przejście z UŻYWANEJ strony - robią schron atomowy - schody 10 metrów od istniejących - a barierki nie zdejmą!
Uważajcie, bo prędzej schody i peron zorzą, niż przyznają się do niedopatrzenia i niegospodarności!
rzeczywistość
rzeczywistość 25.05.2019, 13:13
Zdjęcia nie kłamią. Wygląda źle!
Jednonogi czyli kulas
Jednonogi czyli kulas 25.05.2019, 02:58
Czego wymagasz od ociężałej umysłowo ekipy. Usłyszeli o poręczach to wycięli bariery.
oni są jacyś dziwni...
oni są jacyś dziwni... 25.05.2019, 16:13
Tylko mieli dogadać się z koleją i wyciąć te bariery przy szlabanie - i przywrócić przejście, które tam zawsze było - a oni budują nowe schody 10 metrów od starych - bo to łatwiejsze wydać full gminnej kasy niż usunąć barierkę i pomalować pasy na przejeździe...
Niepełnosprawna
Niepełnosprawna 25.05.2019, 02:08
Szkoda tylko , że schody z parku na pierwszy peron nie mają barierek i nie mogę tam podejść ani zejść. Za burmistrza Piłata były tam barierki. Przyszli nowi i zamiast wyremontować, wycięli je.... Tak likwidują bariery architektoniczne dla nas inwalidów.Gryfino nie ma gospodarza.
slepy z umig
slepy z umig 25.05.2019, 01:07
Ja tam nie podglądam!
z
z 24.05.2019, 22:10
To jak w końcu? Albo zarośnięty ten park albo pięknie kwitnie? Redaktorze jak to jest? Front sie zmienił?
czytaj uważnie!
czytaj uważnie! 24.05.2019, 22:15
pięknie kwitnie wśród chaszczy. Jak parę lat temu na cmentarzu wojennym. Powiedzieli, że chwasty wyżej róż - i wyrżnęli kilka tysięcy krzewów w czasie kwitnienia. A chwasty nadal nie do ogarnięcia....
z
z 25.05.2019, 10:11
"W parku pięknie rośnie... trawa i kwitną krzewy. Ale są też kwitnące kwiaty." Nic tu o chwastach nie ma. Więc coś wam nie pykło. Pewnie te plusy nie przysłaniają wam minusów ;)
do  z
do z 25.05.2019, 20:52
A ty- z- jesteś taki głupi sam z siebie, czy ci za to płacą ?
do  z " z " 10.11
do z " z " 10.11 25.05.2019, 18:30
Człowieku/ogrodniku, a nie mówili szefowie,że koszona trawa lepiej rośnie,że poprzez koszenie jest ładniejsza , że nie rozmnażają się komary i pajęczaki, że posadzone kwiaty nie są zagłuszane przez zielsko i trawę??? Ot niemota !!!
tacy już są...
tacy już są... 25.05.2019, 19:36
Do normalnego przemówisz. Że trzeba rośliny pielęgnować - podlewać, plewić, przycinać...
Ale do sawaryniarzy nie trafia...
Z
Z 25.05.2019, 19:26
A co to ma do rzeczy? Ja pije tylko do tego, że raz sie pisze że w parku lipa a raz że pięknie. A tu z braku laku wkrada się interpreracja tak jak komu pasuje... Zapełnie jak zwykle ;)
w parku JESZCZE SĄ lipy - nie wiedziałeś?
w parku JESZCZE SĄ lipy - nie wiedziałeś? 25.05.2019, 19:32
Ty pijesz za dużo. Tylko nie wsiadaj do samochodu, bo to u sawaryniarzy możliwe...

A w parku są lipy - wzdłuż Parkowej. Tercet JESZCZE nie wyrżnął...
Z
Z 25.05.2019, 19:54
Lubie te rozmowy na temat.
"na temat" - z tercetem???
"na temat" - z tercetem??? 25.05.2019, 20:02
Tak - czepianie się, że "niedzielny spacer" w piątek opisany w sobotę - istny tercet w działaniu. Eurodeputowany o braku parkingu w Gryfinie -Sawaryn o Berlinie...
do tego, któremu nie "pykło"...
do tego, któremu nie "pykło"... 25.05.2019, 10:52
Poczytaj sobie o chwastach sawaryniarzu, to ci może "pyknie" i następnym razem skosisz, zanim napiszą o chwastach...
Z
Z 25.05.2019, 13:11
Brak argumentów i epitety. Typowe dla buraka. Zatwardzenie intelektualne i ***zka liryczna zarazem. Taki standard tego portalu....
do buraka
do buraka 25.05.2019, 14:58
ty - z zatwardzeniem - a jakich ci argumentow brakuje - że trawę trzeba kosić?
.......
....... 25.05.2019, 13:44
nie zaglądaj 
Z
Z 25.05.2019, 14:46
Dzieki za rade tak zrobię. Może ominie mnie ta fala g.ów.na wpływająca z waszych pustych łbów...
jak coś wYpływa - to nie były puste:)
jak coś wYpływa - to nie były puste:) 25.05.2019, 14:51
a "priorytetu na 2016 rok" nadal nie ma - jak widać g.. z głowy jednego wciąż tam tkwi...
Z
Z 25.05.2019, 14:55
A niestety nie pomogę. Nie wiem kto ma dyżury z psychiatrów dziś....spróbuj w poniedziałek. Takie przypadki wchodzą bez kolejki.
mam cię!
mam cię! 25.05.2019, 15:00
Bywalec gabinetów psychiatrycznych? To już wiem, który...
Z
Z 25.05.2019, 19:28
Oj nie widziałem że Andżej ma kartę stałego klyenta....znaczy szło się domyśleć ale oficjalnie nie musiałeś sie przyznawać....
?.
?. 25.05.2019, 19:34
Kto z sawaryniarzy ma na drugie albo pierwsze Andrzej? I ma problemy z ortografią?
Z
Z 25.05.2019, 19:47
Nikt a co?
a coś na temat?
a coś na temat? 25.05.2019, 13:43
"zatwardzenie intelektualne" przemądrzalcu buraczany to masz wyzywając za określenie "sawaryniarz". A to dla ciebie OBRAZA???
Z
Z 25.05.2019, 14:50
Wsią trącisz. Łajno ci sie z onucy wlewa :)
śmierdzące nogi to nie kwestia wsi - tylko czystości
śmierdzące nogi to nie kwestia wsi - tylko czystości 25.05.2019, 14:55
głosami wsi Sawaryn wygrał wybory. A co do śmierdzących nóg to tu...
.

https://www.igryfino.pl/wiadom…
nie burak
nie burak 25.05.2019, 13:15
"z" jako typowy człowiek związany z władzą potrafi tylko wyzwać tych, którzy inaczej myślą.
Z
Z 25.05.2019, 14:52
Wole byc związany z władzą niż z typem,ktory w komentarzach na swoim portalu rozmawia sam z sobą :) przynajmniej mam inteligentnych rozmówców ;)
to nie ten portal:)
to nie ten portal:) 25.05.2019, 14:56
Jak rozmawiasz z lustrem masz na pewno rozmówców NA SWOIM poziomie. Ale czy inteligentnych?
...
... 25.05.2019, 13:45
"z" jak typowy idiota czytając o "trawie" uważa, że to nie o "chwastach". Ale widać sawaryniarze tak mają...
Z
Z 25.05.2019, 19:31
Jasne. Ty za to czytasz o niedzielnym spacerze a wszędzie widzisz sawaryna,milera i nikitynskiego. Jak typowy kordylarz :)
?
? 25.05.2019, 19:40
ty, sawaryniarz - odstaw to, co bierzesz - dzisiaj SOBOTA, artykuł z WCZORAJ - to jaki kurczę "niedzielny spacer" wyczytałeś?
Skosiłeś trawę - dobrze. Nie skosiłeś - nie koś jutro - jutro ludzie chcą odpocząć.

Z Dzisiaj, 19:31 Jasne. Ty za to czytasz o niedzielnym spacerze
Z
Z 25.05.2019, 19:51
A kto pisze o dziś? Gubicie sie w zeznaniach senior Andżej :) nie radzicie sobie z presją?
paranoja
paranoja 25.05.2019, 20:17
A ty piszesz o czym pisząc o "niedzielnym spacerze" dzisiaj?

Czytam sawaryniarza "z" i przestaję się dziwić, czemu jest jak jest...
do widzącego przez internet nałogowca.
do widzącego przez internet nałogowca. 25.05.2019, 19:54
dzisiaj sobota dysortograficzny terceciarzu. A ty o czym piszesz pisząc o niedzielnym spacerze przy tym artykule?

Odstaw już to, co bierzesz...

? Dzisiaj, 19:40 ty, sawaryniarz - odstaw to, co bierzesz - dzisiaj SOBOTA, artykuł z WCZORAJ - to jaki kurczę "niedzielny spacer" wyczytałeś?
Skosiłeś trawę - dobrze. Nie skosiłeś - nie koś jutro - jutro ludzie chcą odpocząć.

Z Dzisiaj, 19:31 Jasne. Ty za to czytasz o niedzielnym spacerze
bombka
bombka 24.05.2019, 23:21
Nie gadaj z tym co nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
Z
Z 25.05.2019, 19:53
Staram sie ale on artykuły na igryfino pisze.
do widzącego przez internet terceciarza...
do widzącego przez internet terceciarza... 25.05.2019, 19:57
Ty na interpelacje odpowiedz raz z sensem i na temat zadanego pytania. Potem krytykuj innych. Artykuł pisała pani Tamara - TEGO TEŻ NIE DOCZYTAŁEŚ?
Z
Z 25.05.2019, 20:01
Artykuł owszem ale komenty jedna i ta sama osoba...
?
? 25.05.2019, 20:05
To ty się czepiasz pani Tamary, co napisała artykuł? Czy twoje też pisała "jedna i ta sama osoba" - czy dwie osoby w jednej?

z Wczoraj, 22:10 To jak w końcu? Albo zarośnięty ten park albo pięknie kwitnie? Redaktorze jak to jest? Front sie zmienił?
Z
Z 25.05.2019, 20:08
Za dużo piszesz sam ze sobą i nie ogarniesz Andżejku.To tak a propos dwoch osób w jednej ;)
odstaw to co bierzesz...
odstaw to co bierzesz... 25.05.2019, 20:15
dwie osoby w jednej - to schizofrenia w potocznym rozumieniu. Skoro widzisz Andrzeja i masz problem z ortografią...

Czepiasz się najpierw pani Tamary, że napisała artykuł, potem że komentarze pisze jedna osoba (czyli twoje też?), potem piszesz o jakimś NIEDZIELNYM SPACERZE (kiedy artykuł o PIĄTKU, DZISIAJ SOBOTA) - to tak w skrócie - właściwie o co ci chodzi?

1. To dobrze, że pani Tamara napisała, czy źle?
2. To dobrze, że w piątek - czy miała napisać w niedzielę?
3. To Tamara czy Andrzej jest autorem tekstu?
4. Czy Iza w dobrym humorze?
Z
Z 25.05.2019, 20:26
To w koncu kwitnie w tym parku coś i jest pięknie czy jest zaniedbany i brzydki?
do "z" sawaryniarza
do "z" sawaryniarza 25.05.2019, 21:00
Potrafisz odpowiedzieć na jakieś pytanie z sensem? A kto ci pisze że CAŁY park jest "brzydki/piękny/zadbany/zaniedbany"?
Jak napiszą trawę trzeba skosić w parku - ODPOWIESZ "NA ALEJKACH TRAWA NIE ROŚNIE"?
Bo alejki to też park...

A z tym "niedzielnym spacerem" to pojechałeś w sobotę...
Z
Z 25.05.2019, 21:56
No jak nie rozumiesz to nie mój problem. Dumaj dalej ;) Będzie ciężko ale może się uda...
Iza - wzpółczuję!
Iza - wzpółczuję! 25.05.2019, 22:01
Ciebie nikt nie rozumie - bredzisz bez sensu - widać na sesjach. To podoba ci się artykuł o "niedzielnym" spacerze po parku czy nie?

Z Dzisiaj, 19:31 Jasne. Ty za to czytasz o niedzielnym spacerze

? Dzisiaj, 19:40 ty, sawaryniarz - odstaw to, co bierzesz - dzisiaj SOBOTA, artykuł z WCZORAJ - to jaki kurczę "niedzielny spacer" wyczytałeś?
Skosiłeś trawę - dobrze. Nie skosiłeś - nie koś jutro - jutro ludzie chcą odpocząć.

:(
:( 24.05.2019, 21:53
Zastanawiałam się, która z osób na zdjęciu jest podejrzana. Tytuł "Podpatrzone w parku" nie wprowadzałby czytelnika w błąd.
tylko nie mów nikomu...
tylko nie mów nikomu... 24.05.2019, 22:10
To byś się czepiła że podglądanie w ostatnich tygodniach nie w modzie....
Siekierski
Siekierski 24.05.2019, 23:22
Tylko nie mów nikomu!
zieleń
zieleń 24.05.2019, 21:23
Nikotyński musi odejść!
inż. Mamoń
inż. Mamoń 24.05.2019, 19:43
Koń… Krowa, kura, kaczka… Kura, kaczka, drób… (…) O! Jest! Widzę! Droga… Chyba na Ostrołękę.
Rejs
Rejs 24.05.2019, 19:38
Snopki siana… Jedzą krowy… Chałupy przykryte okapem. O! Pies na uwięzi… O!
– Ta… Ta… W tak pięknych okolicznościach przyrody… I niepowtarzalnej…
Irbis
Irbis 24.05.2019, 19:43
Nic się nie dzieje więc wychodzę ...
niepowtarzalna
niepowtarzalna 24.05.2019, 19:45
do Irbis: A okoliczności przyrody?

Pozostałe