Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Mrużyły oczy i… nie widziały

  • 24.05.2019, 19:55
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mrużyły oczy i… nie widziały
Oto historia z dzisiejszego popołudnia w Gryfinie. Konkretnie na placu Pamięci Sybiraków. Scenka rodzajowa poniżej.

Przy fontannie odpoczywa pani, której córeczka wspólnie z dwoma chłopcami z tornistrami na plecach świetnie się bawią. Wrzucają kamienie do fontanny.

Siedzące obok seniorki głośno narzekają na niewychowane dzieci. Żadna z tych dorosłych osób nie zwróciła uwagi na zachowanie dzieci. Bo po co? Lepiej ponarzekać, zamknąć oczy i… problem znika.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Polak
Polak 27.05.2019, 11:41
Jest dowód, zdjęcia. Matka powinna zostać ukarana. Dlaczego seniorki mialy interweniować? Taką wiązankę na k.. i inne tylko by od tej baby otrzymały. A STARSZYCH LUDZI NIE WOLNO DENERWOWAĆ. Jeszcze by zawału która dostała
memo
memo 26.05.2019, 13:12
Historia jakich wiele.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 26.05.2019, 12:38
cicho bo cisza wyborcza ha ha ah a wszystko na przeciw prokuratury i tzw niezawisłych sądów ha ha h nie wspomnę o kancelarii adwokackiej ha ah ah MADZI HA HA AH
123
123 26.05.2019, 11:28
#### MOHERY
moher
moher 26.05.2019, 13:11
Coś nie pasi? Bejsbolówka ciśnie w główkę?
Jak nie widziały
Jak nie widziały 26.05.2019, 05:12
to niech idą do lekarza od oczu
Pamiętam
Pamiętam 26.05.2019, 00:29
A ja jak byłem mały to plułem do studni a babcia nabierała wody do wiadra i robiła kolację chahahahaha !
Dieta wodna
Dieta wodna 26.05.2019, 08:00
Śniadanie: woda.
Obiad: woda
Kolacja: woda.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.05.2019, 00:22
Zauważyłem przy fontannie na placu sybiraków jak sybiraki wiadrami rozkradają wodę , dam sobie ja ja ogolić ,że wody było więcej.
Nieopodal w fontannie koło biedronnki kompał się jakiś komunista w piątek i to w czerwonych skarpetkach.
Za to przed godziną spostrzegłem dwóch bezdomnych poznałem bo w oryginalnych dresach , jeden zażywał kąpieli a drugi oddawał mocz nie zdejmując dresów. Podążałem właśnie z kąpiel na basenie miejskim gdzie woda była niebieskawo błękitna , teraz już wiem , że bezdomni musieli pić denaturat.
mama
mama 25.05.2019, 21:35
ale to przecież wina nauczycieli :)
papa
papa 26.05.2019, 09:59
Jednak wychowują rodzice.
pyt
pyt 25.05.2019, 14:07
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Karyna
Karyna 25.05.2019, 15:29
Jezdem madkom Dżesiki i Brajanka i co mi zrobisz
Brawo
Brawo 26.05.2019, 00:24
To ty tańczysz na róże ?
Nie ma róży
Nie ma róży 26.05.2019, 05:11
bez ognia
Grande
Grande 25.05.2019, 13:58
Kamienie do fontanny? Faszystowskie dzieci
Clint
Clint 25.05.2019, 13:28
Warto rozmawiać. Zwłaszcza ogólnie w temacie miejskiego pejzażu. Dookoła w Gryfinie widzę jakieś zaniedbania, niedoróbki, usterki lub długo nienaprawiane uszkodzenia nawierzchni. Mija czas, a nikt z władz zdaje się nie zauważać, nie kontrolować, nie naprawiać tych wadliwych elementów naszego miejskiego pejzażu
Stary pejzaż
Stary pejzaż 25.05.2019, 23:46
Miejski pejzaż ubogacają zataczający się menele , staruszki karmiący gołębie i gdzie niegadzie przenikający dresiarze lub młodzież w opuszczonych spodniach, w oddali przemknie kolarz w obcisłych getrach lub amator jazdy górskiej z pękniętymi plecami.
Mogło być tak pięknie ale nie jest , czekając na gorące widoki nad Bałtykiem włączę sobie goło i wesoło.
Mrużylo
Mrużylo 25.05.2019, 13:20
Oj tam, oj tam...
Wzruszony
Wzruszony 25.05.2019, 10:49
A kierowca autobusu zaczal plakac. Wszyscy pasazerowie bili mu brawo.
Zwała 1
Zwała 1 26.05.2019, 05:41
DDRerowiec płakał, jak sprzedawał.
Ja
Ja 24.05.2019, 23:46
Debile napiszcie i pokażcie zdjęcie gdzie dzieciaki wrzucają kamienie!!!!!!!!!
A i gdzie te panie i ławka ?????
jajo
jajo 25.05.2019, 09:59
to sa tepaki anty dzieci z platformy
fontanna
fontanna 24.05.2019, 23:49
W następnym odcinku. Oni tak lubią męczyć temat.
Dzieci
Dzieci 24.05.2019, 23:38
Odkąd ja i siostra dostajemy po 500+ rodzice na nas nie krzyczą , możemy siedzieć do późna, ojciec wczoraj pierwszy raz powiedział do mnie kocham cię, a mama powiedziała że jak nie chcę to nie muszę się myć.
Synek
Synek 25.05.2019, 23:51
Odkąd dostaje 500+ ojciec jest ciągle w domu ale na je ba ny.
Cześć
Cześć 26.05.2019, 10:00
Jeszcze jest obowiązek na drugie dziecko.. A jak ciebie splodzili to za co pili?
cisza wyborcza
cisza wyborcza 26.05.2019, 10:51
Czyżbyś miał coś przeciwko rodzeniu? Tak polskie prawo szanujesz?
A gdzie
A gdzie 26.05.2019, 05:44
ojciec?
Córcia
Córcia 25.05.2019, 23:59
Za to moja mama zmieniła kolor na bardzo brązowy , włosy ma bardzo gęste , długie ładne paznokcie , usta szerokie , piersi jak melony i jeszcze chce mieć większą łechtaczkę bo mówi że ta co ma to wygląda na smutną.
Bardzo ładnie wygląda biały odby cik w opaleniźnie.
Cześć
Cześć 25.05.2019, 12:10
Dopóki w europarlamencie siedzą darmozjady z platformy to 500 zł to za mało na wyżywienie dziecka. Dlatego, że dostajemy produkty drugiej kategorii, a żeby kupić pierwszej kategorii jedzenie dla dziecka to kosztuje. Dlatego trzeba te szumowiny pogonić.
Mi 500+ wystarczy na sześcioro dzieci
Mi 500+ wystarczy na sześcioro dzieci 26.05.2019, 00:04
Pierwszej kategorii jedzenie jest na bazarze, kapusta , marchewka , rzodkiewka , szczypiorek a jak ty karmisz codziennie tego kabana kabanosem to nic dziwnego że dziecko 11 lat warzy 80kg a zamiast rowerem jeżdzi quadem bo opony pękają.
Niytas psychol
Niytas psychol 26.05.2019, 10:44
Geje nie mogą miec dzieci natura nie pozwala. I nie kłam shetyna
cisza wyborcza
cisza wyborcza 26.05.2019, 10:52
Oj, uważaj, bo ktoś się przyjrzy dzietności innego psychola...
Nie szanujesz polskiego prawa?
Donald
Donald 26.05.2019, 10:02
Króliki chyba masz peowcu
do szumowiny z wiadomej partii...
do szumowiny z wiadomej partii... 25.05.2019, 13:48
"cześć" szumowino z wiadomej partii - NARUSZASZ CISZĘ WYBORCZĄ! Co świadczy o twoim pojmowaniu prawa i s...
DO SZUMOWINY
DO SZUMOWINY 25.05.2019, 15:09
Z POLSKIEJ A NIE NIEMIECKIEJ SZUMOWINO
do szumowiny...
do szumowiny... 25.05.2019, 16:11
szumowina nie ma narodowości - ty jesteś zwykłą szumowiną. A twój stosunek do prawa obowiązującego w Polsce tylko to potwierdza...
Matataj
Matataj 25.05.2019, 13:08
A ty dalej swoje brednie
Xd
Xd 24.05.2019, 21:14
Daj je na ministrantów
ent
ent 24.05.2019, 23:13
I po co te złośliwości?
:(
:( 24.05.2019, 21:10
Tradycyjnie mamusia z telefonem w rękach. A podzielności uwagi brak.
i po co kłopot i po co stracić zdrowie?
i po co kłopot i po co stracić zdrowie? 24.05.2019, 20:23
A bo to wiadomo, jak zareaguje mamusia? Ona ma 500 za dzieciaka co miesiąc, to dziecko może wszystko...
mama 3
mama 3 25.05.2019, 10:01
tepaki nie wiedza ile kosztuje wychowanie dzieci za 500 zl to mozesz *** podetrzec.
"pińset"?
"pińset"? 25.05.2019, 10:55
Dużo masz tych dzieci, że pięćsetkami się podcierasz? A naucz bachora, żeby kamieni do fontanny nie rzucał - zanim w ciebie nie rzuci...
Mama
Mama 24.05.2019, 20:44
Ale ty jesteś tepak. Przykro, że nie możesz mieć dzieci
Mama2
Mama2 24.05.2019, 20:46
Wrażenie na tepaka robi 500 zł wielka suma dla tepaka
sposób na życie...
sposób na życie... 24.05.2019, 21:30
Dlatego taka rodzi dziecko dla 500 a zapomina, że trzeba patrzeć nie w telefon, jak dzieciak wrzuca do fontanny kamienie...
Mama3
Mama3 24.05.2019, 23:08
To są tylko dzieci tepaku
?
? 25.05.2019, 07:04
Dzieci tępaki, które wrzucają kamienie do fontanny - czy dzieciak tępak, co rodził te dzieciaki i "niech się bawią, jak mam smartfona"?
super sposób
super sposób 24.05.2019, 20:23
To tak jak Sawaryn nie jeździ samochodem bocznymi ulicami, nie chodzi po parku i go głowa nie boli!
PP
PP 24.05.2019, 20:20
Wspaniała informacja. Po przeczytaniu jej czuje się lepszym człowiek. Nic już nie będzie takie samo

Pozostałe