Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Jak to możliwe, aby jedno OSP zdobyło w zawodach aż dwa puchary

  • 25.05.2019, 16:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jak to możliwe, aby jedno OSP zdobyło w zawodach aż dwa puchary
Dziś 25 maja 2019 r. na boisku sportowym w Chojnie na Lotnisku przeprowadzono międzygminne zawody sportowo-pożarnicze drużyn Ochotniczej Straży Pożarnej z południa powiatu. W turnieju wzięły udział 23 drużyny OSP, w tym trzy kobiece. Zawody rozegrano w konkurencjach: ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami. Dwa puchary pojechały do Czachowa w gminie Cedynia. Zostaną tam na zawsze, ponieważ tym razem nie jest to trofeum przechodnie.

Klasyfikacja generalna zawodów:

I miejsce - OSP Czachów 

II miejsce - OSP Kłosów 

III miejsce - OSP Brwice 

 

Klasyfikacja generalna Kobiecej Drużyny Pożarniczej:

I miejsce - KDP OSP Czachów 

II miejsce - KDP OSP Cedynia 

III miejsce - KDP OSP Zielin

Wkrótce zaprezentujemy fotogalerię i filmiki z zawodów.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (68)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

druh klenczon
druh klenczon 26.05.2019, 19:56
Żeby odbywały sie strazackie zawody w ochranianiu koscielnych pochodów,adoracji w światyniach bezapelacyjnie pierwsze miejsce zajęłaby OSP Mieszkowice
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 26.05.2019, 12:45
https://youtu.be/my_RLbtJVzI BO TO STARY STAR HA HA AH
naczelnik OSP Nawodna
naczelnik OSP Nawodna 26.05.2019, 12:25
czachów ma szczęście ,że w Nawodnej mieli gorszy dzień tak u nas się zdarza co kilka lat poprzednio mieliśmy podobnie w Mieszkowicach,ale jeszcze mamy okazję się poprawić za trzy tygodnie na zawodach wojewódzkich a Czachów mimo ciężkiej charówki jeszcze tam nie pojechał.Gratuluję zwycięstwa ,należało się wam jesteście mocną paczką
Ar!!!!!
Ar!!!!! 26.05.2019, 11:18
Nie PSP tylko OSP. Jak to mozliwe?????? Zapraszam redaktora do Czachowa na trening OSP.... I wszystko jasne!
Xyz
Xyz 25.05.2019, 22:15
Nie dwa a cztery ..... a maść na ból d..y można kupić w aptece
Brawo wy
Brawo wy 25.05.2019, 22:04
Te wszystkie ciężkie treningi nie ida na marne jak widać.
Weryfikator
Weryfikator 25.05.2019, 20:37
PSP czachow.. Wiadomo :D
natarcie prądem
natarcie prądem 25.05.2019, 19:35
Bo w Czachowie pracują zawodowcy!
Leon Zawodowiec
Leon Zawodowiec 25.05.2019, 21:06
Łukasz Zawodowiec!
Bańczyk
Bańczyk 25.05.2019, 19:33
Szybcy i nafrytani chyba
??
?? 25.05.2019, 21:07
Co to znaczy nafrytani?
demono
demono 25.05.2019, 18:52
Są szybcy i wściekli
atest
atest 25.05.2019, 18:08
To nie przypadek, Czachów od lat jest w czołówce , albo wygrywa.

Pozostałe