Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

PKW ogłosiła zaskakujące wyniki

  • 26.05.2019, 18:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
PKW ogłosiła zaskakujące wyniki fot. TWS
Rekordowo wysoka jest dziś 26 maja 2019 r. frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Pięć lat temu była dużo mniejsza. Teraz w całym kraju na godzinę 17 wynosi 32,5 procent. Natomiast w powiecie gryfińskim o tej porze odnotowano frekwencję na poziomie 27,4 procent.

Najwyższa frekwencja jest w gminie Gryfino. Wynosi ona prawe 33 procent. Drugie w kolejce są Stare Czarnowo – ponad 28 procent i Mieszkowice (25,7 proc.).

Najniższa frekwencja jest tradycyjnie w gminach Banie i Cedynia. Wynosi ona nieco ponad 21 procent. Chojna ze swoimi 24,6 procentami lokuje się w środku tabeli. Nieco lepiej jest w Moryniu, a frekwencja jest nieco niższa w Trzcińsku-Zdroju i Widuchowej.

Głosowanie jednak trwa i jeszcze sporo może się zmienić. W gminie Cedynia sporo ludzi pracuje na rynku w Osinowie Dolnym. Tutaj powroty są późniejsze i w związku z tym głosowania przesunięte w czasie.

Lokale wyborcze czynne są do godz. 21.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (98)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.05.2019, 08:35
https://youtu.be/bBqlpkAswx8 ha ha ah
. ;] ¶¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿
. ;] ¶¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿¿ 27.05.2019, 18:18
Okragly Stol sie zawalil, jedna noga zlamana,w czerwcu oczyszczenie,a potem juz tylko droga do zwyciestwa normalnosci w Polsce,winni zdrady przy Okraglym Stole ukarani.Na to czekalem 30 lat,no i doczekalem sie.
......
...... 29.05.2019, 08:08
no to znowu mamy rząd na emigracji .historia sie powtarza .teraz czekamy na wyzwolenie ze wschodu .hahahahahahahaha.uchacha
?
? 27.05.2019, 20:57
Kaczyńskiego nazywasz zdrajcą?
......
...... 29.05.2019, 08:18
kaczyński ze srebrną na czele kryminalistów polskich .przypominam .AL Capone zmarł w anclu nie za przestępstwa kryminalne a za niepłacenie podatków .Tak i w końcu polegnie i kaczor ..nawet Orban nie da mu azylu
prawda boli
prawda boli 28.05.2019, 21:23
NIE ! Ciebie , Bolka , itd. .......!
polak
polak 27.05.2019, 17:31
Schetyna ma problem bo PO bez koalicji nie zdobędzie pewnie więcej niż 30 % a koalicja z komuszkami to bonus dla komuszków a nie dla PO, która to PO dzięki temu sojuszowi z byłą PZPR straciła nieco swojego elektoratu. Więc w koalicji do Sejmu czy bez koalicji a jeżeli w koalicji to z kim, oto pytanie do Schetyny, na które wybory do Europarlamentu nie dały jednoznacznej i satysfakcjonującej odpowiedzi. A PiS bez rozmaitych opcji 500 plus (co powtarzam zawsze) nie wygrałby tak znacząco wyborów szczególnie na wsi.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.05.2019, 17:24
https://polskatuba.pl/upload/v… ha ha ah A ADAMOWICZOWA TERAZ W NAGRODĘ DO PE HA HA AH JUDE CABARET POLIN TO KRAJ DEBILI I NIEWOLNIKÓW EGIPSKICH HA HA AH
polak
polak 27.05.2019, 17:24
Dostrzegam pewną prawidłowość , otóż im bardziej Klika Egzotyczna opluwa PiS tym więcej mu przybywa elektoratu. Jeszcze trochę a zaplują się na śmierć a oferty programowej dla Polaków jak nie było tak nie ma i pewnie nie będzie bo co prócz wrogiej ideologii anty pisowskiej mogą te miernoty zaoferować trzeźwo myślącym ludziom, którzy przy rządach PiS zasmakowali wyższego poziomu życia.
......
...... 29.05.2019, 08:14
szanowny "polak" PIS wygrał dzięki przekupstwu .ale to juz koniec .Bryndza w kasie .obiecali rzutem na taśme 500+ dla niepełnosprawnych .Jak powiedział marszałek senatu z PIS w tym roku nie bedzie .Chłopki na 100= na świnie (hahahaha) i m500+ na ktasulę (muuuuuu) nie będzie bo unia nie da.piękny PKS na wsiach to idiotyczny wybtyk jarosława K..Przez gradobicia powodzie ,wiatry ,rząd da wam po 6 tysiaków na odczepnego i to nie wszystkim .na wybory jesienne to juz chyba tylko jak zagłoba obiecaja inflanty
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.05.2019, 17:15
PIOTROWSKI POWIEDZIAŁ PRAWDĘ stocznie polskie miały byc zniszczone tak zadecydowała tzw UE a własciwie the black nobility a konkretnie rodziny z niemiec i francji oraz anglii KRÓLEWSKIE RODZINY https://youtu.be/R1Oe5mRPLJg LONGIN KOMOŁOWSKI po latach piepszył BĘDAC W PIS co innego a robił co innego w AWS LATA WCZESNIEJ komołowskiego za tę jude szopke pochowali w bazylice tak jak adamowicza złodzieja tylko adamowicza w gdańsku a komołowskiego w warszawie https://youtu.be/l8KuwLs0Epo posłuchajcie 13 minuta 06 sekunda tego nagrania ha ha ah a durnie dalej wierzą w jude cabaret demokracja talmudyczna zwany ha ah ah
śmieszne
śmieszne 27.05.2019, 16:45
Czy ten pisowiec nie wrzucił przed ciszą wyborczą swoich tekstów, i myśli (!), że z Nowogrodzkiej dostanie premię, jak hurtem wrzuci wszystko dzisiaj?
polak
polak 27.05.2019, 16:31
Ze wszystkich polskich partii najbardziej pragmatyczny jest PIS, dlatego ludzie na nich głosują. Propagandowa TVP jest częścią tego pragmatyzmu. PO to anty-PIS i tylko z tego powodu ludzie głosują na PO, tubą propagandową PO jest tvn. Lewica w KE zaprezentowała swój cienki lewicowy program przylepiając się do okrętu, który bez przerwy pluł na PIS, lewica nie będąc stygmatyzowana jako anty-PIS sprytnie wykorzystała ogłupiałą z nienawiści PO. Brawo stare komuchy z SLD! To nie jest moja bajka ale szacunek trzeba oddać za efektywność. Wiosna ma swój poj.bany elektorat i ma swoje 6%. Przeceniana Konfederacja to największy śmiech na sali. Kukiz15 z ładnych widoków jak widać zupy nie ugotował.
nieśmieszne
nieśmieszne 27.05.2019, 16:50
"ogłupiały z nienawiści" - to najbardziej do ciebie pisowcu pasuje. Przyznajesz, że TVP (własność WSZYSTKICH Polaków - także tych 60%, które do wyborów nie poszło i tych którzy poszli i na PiS nie glosowali) że jest "tubą propagandową PiS"?
Czyli partia UKRADŁA telewizję publiczną. Złodziejskie metody - i ty się chełpisz? To nawet nie śmieszne - to straszne...,
Fakt
Fakt 27.05.2019, 17:53
Nie poszli wybory,zabrali im dowody?Teraz niech się nieśmieszne cioty walą.
polak
polak 27.05.2019, 16:29
Hola hola, ej ty, Koalicjo politowania godna, czyli PO, PSL et nowocześni consortes.....Teraz czas na rozliczenia. ...... NIE MYDLIĆ NAM OCZU ! ..... Gdzie 290 miliardów zł ? ..... Teraz szybciutko liczcie ---- 290 000 000 000 zł / 38 000 000 mieszkańców Polski = ok. 7600 zł NA OSOBĘ, czyli 4-osobową rodzinę (mamę, tatę i dwoje dzieci) oskubaliście na blisko 30000 zł (słownie: trzydzieści tysięcy zł)..... GDZIE PIENIĄDZE "gospodarze" z przeszłości ?
śmieszne
śmieszne 27.05.2019, 16:53
Teraz? A od 4 lat kto rządzi? "nam oczu"? Kaczyński ukradł 290 mld?
No bo skoro TERAZ żądasz zwrotu od "złodziei" - to znaczy, że PiS do tych złodziei też zaliczasz...
eke
eke 27.05.2019, 14:37
Nikotyński musi odejść!
suweren
suweren 27.05.2019, 15:52
I to jak najszybciej. Dosyć mamy jego i tej nacjonalistycznej postkomuny!
che che
che che 27.05.2019, 15:33
Tomaszu - nie wywyższaj się! Brudziński ci nie pomoże...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 27.05.2019, 14:17
juz sie tak nie podniecajcie juz po jude cabarecie jakie to ma znaczenie dla przecietnego kowalskiego ha ha ah odp ŻADNEGO dając swój głos oddałes tylko to do kogo popłynie szmal imiennie NIC PO ZA TYM TYM KABARETEM I TAK KRĘCI THE BLACK NOBILITY https://en.wikipedia.org/wiki/… JOACHIM CZEKAM NA BUTY HA HA AH
Obserwator Wyborczy
Obserwator Wyborczy 27.05.2019, 14:13
Pani Ewa Dudar w wyborach samorządowych 2583 głosy, po 5 miesiącach we władzach Starostwa 1271 głosów. Jest dobrze...a będzie jeszcze lepiej.
...
... 28.05.2019, 01:14
yyy - przecież ma prawie 4200 - to chyba poprawiła. Zaklinasz rzeczywistość! Startowała z 7 miejsca i byli dużo bardziej znani - i na liście i na innych listach - i to dobry wynik...
dobry wynik!
dobry wynik! 27.05.2019, 15:45
Mając za konkurentów – również na własnej liście osoby znane z mediów ogólnopolskich, czy szczecińskich – bardzo dobry wynik. Gratulacje!!!
Wyborca
Wyborca 27.05.2019, 18:53
Żaden dobry wynik. Jezeli w swoim mateczniku dostaje tylko 50% głosów co pół roku temu, to sygnał że coś poszło nie tak. Zaklinanie rzeczywistości nic nie da.
jakie 50%?
jakie 50%? 28.05.2019, 01:12
Miała w powiecie 2500 ma 4200 - to jak ty liczysz? I przedtem była liderem, teraz byli dużo sławniejsi - i na liście i w konkurencji...
To chyba jednak bardzo duży sukces, prawda?
HALOI
HALOI 27.05.2019, 14:08
FUNDACJA BATOREGO PANA SOROSA I FUNDACJE NIEMIECKIE WYDALY GRUBE BANKI NA PEDALKA BIEDRONIA I TA HOMOSEKSUALNA PARTIE POKOSPOKO ZEBY POKONAC PIS ,I GOOWNO WIELKIE IM WYSZLO SZMAL W BLOTO.BRAWO POLSKA BRAWO PIS
poolak
poolak 27.05.2019, 14:22
,,,wiesz co by bylo jak by pedalkii i homosie zaczely nami rzadzic?wmowili by nam ze to my jestesmy chorzy nie oni uufff jaka ulga.......czy oni nie rozumieja ze tu jest Polska i nie moga na sile tych chorob w taczac nam do kraju.Do Niemiec tam jest tego swinstwa .....
do kryptohomosia:)
do kryptohomosia:) 27.05.2019, 15:36
Po prostu boisz się, że nie powstrzymałbyś swoich fantazji, o których "nie mówiłeś nikomu"...
wasz PAN
wasz PAN 27.05.2019, 13:58
Wiecie co wam powiem? Pocałujcie mnie wszyscy w cztery litery.
Adrian
Adrian 27.05.2019, 15:54
W dude o Panie?
ten co liczy
ten co liczy 27.05.2019, 13:35
KOlejny raz przegrała Polska i Polacy, twórcy i pomioty magdalenkowe tryumfują, pis = pzpr, peło = pzpr i zsl, pisowska opcja syjonistyczna pokonała niemiecko rooską opcję peolską, zboki mają przedstawicielkę w rowerowej ujni, nadzieja w tych ponad 50 %, która nie poszła, tylko, że trzeba ich uświadamiać, czy jest szansa na Polskie rządy ...
Polski
Polski 27.05.2019, 12:17
Brukselska stacja dezinformacyjna "euronews" pokazała przedwczoraj jana vincenta, który rozdawał pro "europejskie" ulotki. Tym razem nie w bydgoszczu lecz w Londynie. Startował z nowej partii "Change UK". Wybory wygrała partia Brexit Nigela Farage'a, która uzyskała 31,6 proc. Operetkowa partyjka vincenta uzyskała 3,4% czyli poniżej progu wyborczego. Durny gargamel znów się przeliczył. Wystąpiłby w bydgoszczu zdobyłby w tym komunityczno-ub-eckim grajdole co najmniej 40%. Co z tego, że się urodził w Londynie. *** urodzony w stadninie nigdy nie będzie rumakiem.
....
.... 27.05.2019, 11:58
bandyci szpicle zlodzeje pokomunistyczne bartachlo po psl nowcz sldpzpr spec kasta co kradnie wszystko co sie da terorysci co bioro polskie dzeci za zakladnikow chceliscie polskie podpalic aby krew sie lala tak jak zapowuiiadaliscie ale nieudalosie wam bandyci zlodzeje szpicle kyto na was glosuje to jest takim samym bandyto zlodzejem szpiclem jak wy ale dzis wiemy kto na was glosuje i przyjdze dzen zaplaty bedziecie sedziec w kopalniach wegla z lopato w pazurach szpicle sluzylisce zsrr dzis sluzuzycie niemcom i temu potforowi tynms jeszcze polska nie zginela pokoi my zyjemy pis to polska wartosci narod uczciwych ludzi wartosci kto walczy z bogemjest bydlakiem wscieklym a was po psl nowcz sld niewolno nazwac ludzmi to bydlo rogate
PanDa
PanDa 27.05.2019, 12:10
Odczep się człowieku od PISu i w pokorze przyjmij porażkę
mmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmm 27.05.2019, 12:01
Niestety ale muszę się zgodzić ze Schetyną. Według mnie zdobycie przez tą miernotę 38% głosów to sukces. Swoją drogą to jest przerażające, że w Polsce jest tylu idiotów głosujących na Kopaczki, Cimoszewiczów i tego rodzaju śmieci. Przerażające.
27 do jednego
27 do jednego 27.05.2019, 12:11
Tych idiotów jest znacznie więcej, ponoć 45%
Boomboom
Boomboom 27.05.2019, 12:26
Myślałem ,że Polacy 26.Maja pogonią ta bandę PO-KO ,Wiosnę ale hydra łeb jeszcze podnosi i się znowu odgraża bo musi Unii służyć ,a dla nas Polaków nie mają programu tylko niszczyć ,niszczyć,deptać,zabierać !
Luj Gryfiński
Luj Gryfiński 27.05.2019, 11:53
Ajwaj przyjaju ssij lewe jajco zasrańcu
ajwaj aleluja i po koszer fiucie
ajwaj aleluja i po koszer fiucie 27.05.2019, 11:59
sam czochraj koszer pytę wieczorka ha ha ah i spółki ah ah ah
Lanca
Lanca 27.05.2019, 13:01
Japa ***ze
polak
polak 27.05.2019, 11:52
Niestety koalicja ogryzkow, nadaje sie tylko na tani jabcok, tak nazywalismy wino za komuny,patykiem pisane.Mysle ze jesienia PiS zdobedzie wiekszosc konstytucyjna,potem trzeba zmienic Konstytucje,zeby Polska byla Polska.
Heil Donald
Heil Donald 27.05.2019, 11:05
No nie , jeszcze redaktor Szcze…..k nie skomentował łomotu jaki zebrało niemieckie PO i przystawki .
do hajlującego faszysty!
do hajlującego faszysty! 27.05.2019, 11:52
Ty, hajlujący sawaryniarzu - szcz.j sobie po nogach. Bojówki hitlerowskie to "łomoty" robiły w latach 30. Metody takie same, jak dzisiaj twoje. Nawet słownictwo podobne...

Pozostałe