Szukasz idealnego prezentu dla bliskich? Mamy coś dla ciebie!

  • 29.05.2019, 17:13
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Szukasz idealnego prezentu dla bliskich? Mamy coś dla ciebie! Zdjęcie pochodzi z profilu Ewy Szymczyńskiej na Facebooku
Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu wraz z Muzeum Regionalnym w Cedyni serdecznie zapraszają na otwarcie wernisażu oraz wystawy sprzedażowej Ewy Szymczyńskiej. Wernisaż rozpocznie się od 17 czerwca i trwać będzie do 21 czerwca 2019 r. Zapraszamy w godz. 8:00–16:00 do Muzeum Regionalnego w Cedyni. Finałem wernisażu będzie plenerowa wystawa 22 czerwca 2019 r. podczas Dni Cedyni w amfiteatrze miejskim.

Ewa Szymczyńska to wspaniała malarka i artystka. Swoje dzieła zaczęła tworzyć już od najmłodszych lat. W jej twórczości przewijają się rysunki, obrazy, projekcje filmowe. Jako nastolatka tworzyła obrazy na szkle. Jest artystką z potencjałem twórczym, wielkokierunkową kreatywnością.

Jak mówi o sobie: „Najpierw ołówek, gra światła i cienia, w moim świecie wizji jest tysiące obrazów, które drzemią od lat”.

Do dziś podróżuje drogą sztuki, poszukując własnego stylu malarstwa.

- Jest mi bardzo miło zaprosić wszystkich ceniących malarstwo i sztukę na moją pierwszą wystawę obrazów w Cedyńskim Ośrodku Kultury i Sportu. Będą również nowości malowane szpachlą, akrylem refleksyjnym, abstrakcje, pejzaże, portrety oraz wiele innych tematów - mówi Ewa Szymczyńska z Chojny.

Serdecznie zapraszamy do oglądania i zakupu prac!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe