Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Na łuku drogi jechał prosto na mnie

  • 31.05.2019, 20:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na łuku drogi jechał prosto na mnie il.
Dziś 31 maja 2019 o godz. 16.33 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na łuku drogi za Gryfinem w stronę Wirowa, na wysokości zjazdu Szczawno - Żórawie dachował samochód marki Renault Clio.

-Ktoś z naprzeciwka zajechał mi drogę. Na łuku drogi jechał prosto na mnie, więc odbiłem kierownicą w prawo – mówi 70-letni kierowca. W dachującym pojeździe był tylko kierowca, który nie odniósł większych obrażeń. Kierowca odmówił hospitalizacji.

Policjanci odnotowali kolizję, a nie wypadek.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 03.06.2019, 21:29
Wczesniej popadalo, gosciu jechal za szybko do panujacych warunkow wyniosło go na drugi pas i go obrucilo. Ot cala filozofia skad sie wzial na poboczu w drzewach
proste
proste 02.06.2019, 18:29
Bo tam powinny być wymalowane na drodze linie poziome!
Taki mały
Taki mały 31.05.2019, 23:51
Ale jak on na to drzewo wjechał ?
Edek
Edek 31.05.2019, 22:07
ta droga to dramat. gdzie starosta z pania od PO. powiat to najgorszy szajs. nic nir robią tylko utrudniaja.
kuk
kuk 31.05.2019, 22:14
Przecież droga i pobocza została niedawno przebudowana wraz z ul. Armii Krajowej.
Kierowiec
Kierowiec 31.05.2019, 22:38
Ta droga to jest dramat.
Kierowiec
Kierowiec 31.05.2019, 22:34
Nie wiesz o czym piszesz...
coment
coment 31.05.2019, 21:49
Niektórzy zapominają, że w Polsce mamy ruch prawostronny, a nie środkowy. Znam wielu takich szeryfów co jadą środkiem na tej drodze i nie zjadą na bok bo on jedzie 50 km/h i ty też musisz, a przy mijaniu się zwalniają do 30 km/h bo nie czują gabarytów swojego auta i myślą, że się nie zmieszczą... Nie popieram zapierdzielania , ale nie w obowiązku kierowcy leży kontrolowanie, nagrywanie, łapanie etc. innych łamiących przepisy. Od tego są odpowiednie służby, które dostają za to pieniądze.
perkoz
perkoz 31.05.2019, 21:37
Powinien mieć kamerę i nagrać gościa.
To jest Szczawno nie Szczawin...
To jest Szczawno nie Szczawin... 31.05.2019, 21:36
Szczawno.
Kierowca
Kierowca 31.05.2019, 21:23
Bardzo ciekawie wyglądało zabezpieczenie tego miejsca po kolizji przez służby. Jadąc od strony Wirowa "wpadało się" tuż za zakrętem na blokadę całego pasa. Dobrze, że tylko jedna kolizja była...
Ola
Ola 31.05.2019, 21:11
To miał dużo szczęścia.

Pozostałe