Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Rafał Mucha zastąpi Joachima Brudzińskiego

  • 01.06.2019, 12:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rafał Mucha zastąpi Joachima Brudzińskiego
Zastępca dyrektora Zespołu Elektrowni Dolna Odra Rafał Mucha z Gryfina zastąpi Joachima Brudzińskiego w Sejmie RP. To niemal pewne. Co prawda kolejna na liście PiS pod względem liczby oddanych głosów w wyborach do Sejmu jest Halina Szymańska (zdobyła 5240 głosów). Pełni ona jednak funkcję szefowej Kancelarii Prezydenta RP i już zapowiedziała, że zrzeknie się poselskiego mandatu. Następny w kolejności jest właśnie Rafał Mucha, na którego zagłosowało 5 tysięcy wyborców. Rafał Mucha obok Elżbiety Witek (byłej rzecznik PiS i szefowej gabinetu premier Beaty Szydło) jest także wymieniany jako ten, który mógłby zastąpić Joachima Brudzińskiego w rządzie.

Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński w majowych wyborach zdobył mandat w Parlamencie Europejskim. W związku z tym niebawem zrezygnuje ze stanowiska w rządzie.

Czy poseł Rafał Mucha przejmie także tekę szefa MSWiA, dowiemy się za kilka dni.

 

O tym, że Rafał Mucha może zastąpić Joachima Brudzińskiego w Sejmie, pisaliśmy jeszcze w marcu br.:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31620,rafal-mucha-moze-zastapic-joachima-brudzinskiego-w-sejmie-rp

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

komentator
komentator 08.06.2019, 12:21
Gryfino nie będzie miało swojego posła. To PiS będzie miał posła z Gryfina. Taka prawda. Nic bez zgody i uzgodnieniem z partią ten pan nie zrobi
kaprys
kaprys 08.06.2019, 10:43
Gryfino będzie miało wreszcie posła. Ciekawe czy Sawaryn będzie go teraz zapraszał tak jak innych z PiS.
Brawo!
Brawo! 04.06.2019, 22:05
I jednak poszło po myśli Rafała! Brawo!
jOJKO
jOJKO 04.06.2019, 12:15
BU HA HA HA AHAHAHHA HAHA HA HA
JJ
JJ 04.06.2019, 11:02
Ministrem została Elżbieta Witek. Mucha nigdy nie był branypod uwagę....
czego tu nie rozumiesz?
czego tu nie rozumiesz? 04.06.2019, 12:00
No proszę Cię :-) Skoro taka Becia czy Byle Jaki mogą być ministrami to znaczy że kazdy może nim być ...... nawet Mucha
bingo
bingo 04.06.2019, 11:55
A to oznacza, że kolejny kandydat to właśnie Rafał Mucha!
zadowolony z obrotu sprawy
zadowolony z obrotu sprawy 03.06.2019, 17:11
Widzę, że tercet aż kipi. Boli? I bardzo dobrze!
......
...... 03.06.2019, 13:38
plebiscyt .co zdziałał dla gryfina tandem braci |Muchów?
Prawidłowa odpowiedź
Prawidłowa odpowiedź 03.06.2019, 16:38
Co zdziałali?


To co muchy lubia najbardziej - wielkie goowno!
wielkie i owszem...
wielkie i owszem... 03.06.2019, 16:45
to nie Muchy zgłosili kandydaturę Sawaryna przecież...
lepszy tandem niż tercet...
lepszy tandem niż tercet... 03.06.2019, 16:35
na pewno nie zaszkodził. A z tercetem to już się wykładali w urzędzie marszałkowskim na pałacyk albo w ministerstwie na stadion.
Mieć szansę i nie wykorzystać!
To jak takim pomóc...
w trójnasób
w trójnasób 03.06.2019, 16:18
Już wystarczy żeby duet nie szkodził jak tercet
Śmietnik Saneckiego
Śmietnik Saneckiego 03.06.2019, 11:47
Mieczysławie , no dobra , przestań już płakać .
Do Śmietnik Saneckiego
Do Śmietnik Saneckiego 03.06.2019, 12:30
Tak zalewa się łzami :)))) chyba z twojego komentarza.....
a kuku:)
a kuku:) 03.06.2019, 17:27
grunt że czyta:)
znam go
znam go 02.06.2019, 20:59
Zasłużył na to.
blisko źródła
blisko źródła 02.06.2019, 19:40
100% będzie!
łopatologia
łopatologia 02.06.2019, 16:39
W. chyba naprawdę ma problemy ze sobą. No i o co mu chodzi? Cała Polska trąbi, że urzędnicy i posłowie i radni różnych opcji zwalniają miejsca idąc do europarlamentu.
A ten się obudził. Że "pan premier" zdecyduje...

Pan Brudziński zdecydował - wystartował w wyborach, odchodzi z sejmu - zastępuje go Rafał Mucha - kolejny zgodnie z prawem pod względem liczby głosów, który może objąć mandat posła.

Ale Brudziński pełnił wiele innych funkcji. I o tym, kto go zastąpi dowiemy się niebawem - bo nie wszystkie można łaczyć z funkcją europosła.

Dotarło?
Wielbiciel
Wielbiciel 02.06.2019, 14:04
Rafał Mucha zastąpi Joachima Brudzińskiego

To, że pan redaktor tak blisko zna pana premiera a to nie wiedziałem :))))
Co za news pewnie Mucha się z igryfino dowiedział heheheheh
Panie redaktorze, a co pan napisze jutro jak podadzą oficjalnie ?
Będę warował jak pies przy komputerze żeby ten nowy news zobaczyć i chciałbym widzieć miny ty biedaków co tak się produkują od wczoraj co zruszyli chyba wszystkich w szale "entuzjazmu" a tu kicha. Tylko nie wiem dlaczego uważacie że Sawaryn tym się przejmuje? Pewnie nawet tego chłop nie czyta a tu mu proszę układają życie od nowa :))) Fajne jest to igryfino i te wszystkie trolle. Mógłbym rzec Kocham Was za wasz idiotyzm lepszych nie ma na żadnym portalu. Dzień bez was uważam za dzień stracony :))) Udanego popołudnia życzę...........
WREDNA
WREDNA 02.06.2019, 15:23
Wielbiciel ( ? )
Przestań, dobrze wiesz,że Sawaryn zaczyna dzień od czytania igryfino. A czy się przejmuje ? Wiem,że bardzo źle znosi porażki i krytykę, a jak Ty o tym nie wiesz to kłamiesz ! No i polecam czytanie tekstu ze zrozumieniem ,autor tekstu pisze o tym, " że Rafał Mucha MOŻE zastąpić" itd. ludzie zareagowali pozytywnie,bo lubią P Muchę i dobrze człowiekowi życzą, natomiast ja nie mogę rzec, że Ciebie kocham, bo żal mi głupców !! No,a teraz waruj !!
Bajeczka dla naiwnych
Bajeczka dla naiwnych 02.06.2019, 13:14
Trzeba byc wyjatkowo naiwnym,żeby uwierzyć,ze Brudziński,prawa ręka Kaczyńskiego,odstawi swojego wychowanka Szefernakera i pozwoli zeby Rafal Mucha został numerem 1 PiS w województwie....
PiS klak +
PiS klak + 03.06.2019, 16:40
A to Rafał juz nie jest numer jeden PSLu w naszym POwiecie?
źle interpretujesz
źle interpretujesz 03.06.2019, 16:39
Dlatego Szefernaker zostanie w rządzie.
przyjazny
przyjazny 02.06.2019, 10:13
Gratulacje panie Rafale,wszytkiego najlepszego życzę.
biedron
biedron 02.06.2019, 08:38
To już nie ma miejsca na drugiego posła z Gryfina czyli przebierajacego nogami Mieczysława Sawaryna. Chyba że zmieni barwy.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 02.06.2019, 06:30
już sie nie licytujcie kto tu jest tuzem polityki wiadomo nie od dziuś ze polityk ku rwa i złodziej na jednym wozie jadą a teraz koń rafał ten wóz pociągnie oby mu kondycji starczyło ha ha ah ja zauważyłem jedną prawidłowośc gdzie nakradły gryfińskie zydy tam zamiatał pod dywan KOŃ RAFAŁ HA HA AH I TO JEST FAKT https://youtu.be/PlvQkwVAsfY ha ha ah
kromal
kromal 02.06.2019, 08:25
I po tym wpisie widać czyim trollem jest ajwaj aleluja i do przodu. Powinniście za obrażanie wyrzucić go z tego forum. Tak się robi z faszystami.
......
...... 02.06.2019, 05:11
wisi mnie to czy będzie posłem czy ministrem .Brat zrobił cos dla Gryfina?.p.Rafał to tak ze stanowiska na stanowisko.Widać umiejetności mierne nad wyraz."jojo" w posły do UE.Ludziska pilnujcie adidasów.Będą jaja jak berety jak wsród posłów rozejdzie sie kto on zacz.
"co mogłem, załatwiłem" - Ochódzki:):):)
"co mogłem, załatwiłem" - Ochódzki:):):) 02.06.2019, 08:50
A co można zrobić z takim „gospodarzem”, jak nawet przyznane miliony są niewykorzystane? Z ministerstwa na stadion, z marszałkowskiego na pałacyk?
A w innych konkursach nie startują w ogóle?
już nie kol
już nie kol 02.06.2019, 08:42
...wisi mnie to.... znam to powiedzenie i nigdy nie uwierzę,że Mnietkowi ta sprawa wisi ( chyba,że coś tam wisi..) ten facet nigdy nie zrobił NIC BEZINTERESOWNIE
odp do ......
odp do ...... 02.06.2019, 08:09
Ty się nie martw o ministra! Gorzej będzie jak o Mnietku się rozejdzie,o jego zdolnościach,bo je ma w różnych dziedzinach haaaaaa
:)
:) 02.06.2019, 06:15
umiejętności "mierne" i ze stanowiska na stanowisko z mianowania PiS - to Sawaryn. A to że tobie wisi wszystko - widać, słychać, czuć...
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 01.06.2019, 22:31
ZACZYNAŁ OD sld w koalicjach wszelakich w gminie starostwie nawet w PSL-U HA HA AH 
rejs
rejs 01.06.2019, 22:18
Dialogi niedobre… Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje
kurhan
kurhan 01.06.2019, 22:16
Paweł N. - przestań człowieku biadolić.

Pozostałe