Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 12:23

Zorganizowali Pływacki Dzień Dziecka

Trenerzy UKP „Marlin” z myślą o najmłodszych swoich zawodnikach 2 czerwca 2019 r. zorganizowali Pływacki Dzień Dziecka. Do zabawy, która była połączona z walką o medale zgłoszonych zostało 81 dzieci w wieku do 9 lat, które pływały na dystansie 25m stylem dowolnym z przyborem lub 25m stylem dowolnym. Po startach indywidualnych zostały rozegrane sztafety rodzeństw.

Autor: fot. I.R.

Na dystansie 25m stylem dowolnym z przyborem, w kategorii 5 lat i młodsi zwycięstwo odnieśli Anastazja Lewandowska i Bartosz Horniak, na drugim miejscu dopłynęli Ida Babińska i Wojciech Iwan, na trzecim miejscu uplasowali się Barbara Żelichowska i Mateusz Wypchło, na czwartym najmłodszy zawodnik Igor Małolepszy, a na piątym Kamil Barticzka.

W kategorii 6 lat najszybciej swój dystans pokonali Antonina Suchecka i Mieszko Makuch. Drugie miejsce zajęli Aleksandra Bober i Maciej Dąbrowski, trzeci miejsce wywalczyli Marcelina Prokopowicz i Maciej Gościniec, czwarte miejsce zajęli Maja Kaliciak i Alex Andrejczyk, piąte miejsce zajął Jakub Świątek, szóste Daniel Zalewa, a siódme Bruno Olsztyński.

W kategorii 7 lat pierwsze miejsce zajęli Marcelina Chańko i Mateusz Martyniuk. Drugie miejsce wywalczyli Julia Antosiewicz i Bruno Dąbrowski. Na trzecim stopniu podium stanęli Kinga Kamińska i Miłosz Taczyński, na czwartym miejscu znalazła się Julia Grzegorska, na piątym Vanesa Kaczor, a na szóstym Maria Kalin.

Na dystansie 25m stylem dowolnym w kategorii 6 lat pierwsze miejsce zajęli Julia Grabowska i Mateusz Fabian, na drugim stopniu podium stanęła Antonina Derenowska, na trzecim stopniu stanęła Liwia Plombon, na czwartym miejscu uplasowała się Lena Sobierajska, na piątym Antonina Kowalczyk.

W kategorii 7 lat najszybciej popłynęli Jagoda Żeluk i Hubert Malecki, tuż za nimi dopłynęli Elena Kokoszka i Filip Organiewicz, na trzecim miejscu się uplasowali Oliwia Mizińska i Antonii Bober, czwarte miejsce zajęli Adrianna Kozieł i Dawid Mężyński, piąte miejsce wywalczyli Gabriela Lisiecka i Piotr Mielczarek, szóste miejsce należy do Natalii Kuliś i Igora Dąbrowskiego, a siódme do Karoliny Gruber i Macieja Juzyszyna.

W kategorii 8 lat pierwsze miejsce zajęli Julia Świeboda i Maksymilian Plombon, drugie miejsce wywalczyli Wiktoria Grzegorska i Filip Serafin, trzecie miejsce zajęli Katarzyna Dorawa i Jakub Serwin, na czwartym miejscu znaleźli się Nikola Bartocha i Wojciech Sadłowski, na piątym miejscu dopłynęli Lena Andrejczyk i Igor Olsztyński na szóstym się znaleźli Aleksandra Kawczyńska i Mateusz Wichucki, na siódmym miejscu znalazła się Malwina Szczęsna, na ósmym Maja Szymańska, na dziewiątym Julia Pancyk, na dziesiątym Karolina Doryń, a na jedenastym Pola Buczkiewicz.

W kategorii 9 lat zwycięstwo odnieśli Alicja Walter-Jastrzębska i Tomasz Szczygielski, srebrny medal wywalczyli Ewa Kowalska i Jakub Łebkowski, brąz zawisł na szyi Mai Stroka i Dariusza Stasik, czwarte miejsce zajęli Julia Żukowska i Błażej Szulc, piąte Nikola Gościniec i Filip Karakicz, szóste miejsce przypadło Martynie Kurtz i Mikołajowi Kluj, siódme miejsce zajęli Adrianna Urbańska i Krzysztof Zieliński, a ósme Szymon Lalik.

Sztafety na dystansie 2x25m stylem dowolnym z przyborem