Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Mała wioska zorganizowała wielką imprezę [FOTO]

  • 03.06.2019, 16:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mała wioska zorganizowała wielką imprezę [FOTO]
To nie był zwyczajny Dzień Dziecka. Choć podobna impreza w tej miejscowości odbyła się w zeszłym roku. Ale wtedy nie pomogły władze. W tym roku była część dla dzieci, a potem zorganizowano festyn. A że pogoda była ładna na tego typu działalność, a organizacja na wysokim poziomie, to…

-Zorganizujemy w takim razie w Radostowie Dni Cedyni – powiedział żartem jeden z radnych. To był ukłon w stronę organizatorów.

Jedna część festynu, ta dla dzieci i młodzieży, skończyła się jak burmistrz Adam Zarzycki wręczył rywalizującym na boisku zespołom puchary.

W turnieju piłki nożnej w kategorii junior na podium znaleźli się:

I msc. Radostów

II msc. Piasek

III msc.Cedynia

Wyróżniono też najlepszych piłkarzy. Nagrody dostali Denis Kramer, Filip Suski i Krzysztof Zdrada.

W kategorii senior o puchar burmistrza wygrali:

I msc. Radostów

II msc. Chojna (sporo było zawodników z samej Nawodnej)

III msc. Lubiechów Dolny.

Jako piłkarz został wyróżniony Dawid Bandyszewski. Sponsorzy ufundowali dla drużyn wiele piłek. Główny organizator imprezy sołtys Rafał Kiniorski wyróżnił też tych, którzy w znacznej mierze przyczynili się do udanej imprezy. Poinformował, że złożył wniosek na grant sołecki w urzędzie marszałkowskim i na placu powstanie… siłownia.

Na scenie prezentowały się dzieci. W drugiej części imprezy wystąpiły też reaktywowane zespoły Czciborzanie oraz Gama.

Dla publiczności zaśpiewała Anna Pędzik. A że artystka obchodziła tego dnia urodziny, wiec był tort i zaśpiewano tradycyjne „Sto lat”. Wszystko przy akompaniamencie Ewy Kwiecień prowadzącej teraz dwa wcześniej wymienione zespoły w Cedyńskim Ośrodku Kultury i Sportu, którego szefem jest Małgorzata Karwan (pracuje na pół etatu jako wiceburmistrz i pół jako dyrektor COKiS).

Organizatorami imprezy byli sołtys, rada sołecka w Radostowie, a współorganizatorami Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu w Cedyni oraz Urząd Miejski w Cedyni, a także Stowarzyszenie dla Gminy Cedynia.

O części imprezy przeznaczonej głównie dla dzieci pisaliśmy wcześniej tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32532,mnostwo-atrakcji-przygotowali-dla-dzieci-i-doroslych

 

 igryfino objęło imprezę patronatem medialnym.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (77)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szef
Szef 04.06.2019, 21:16
Prymitywna ustawka dtarego dziadka.!!!! A gdxie niedzeiedzki dak laził za zarzyckim przed wyborxmi?
M
M 04.06.2019, 17:57
Moje dzieci bawiły się wspaniale dziękuję organizatorom
abc
abc 04.06.2019, 06:18
Idą upały czy już są lub kiedy i gdzie miasto rozłoży kurtyny wodne dla ochłody, ktoś wie??
Kaśka
Kaśka 03.06.2019, 21:30
Warto dodać, że był na to grant.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 03.06.2019, 22:21
To drugi grant złożony przez naszego sołtysa. Druga wygrana. Wygrala tez sołtys z Czachowa. Tak że są dwa granty w gminie.
szok
szok 03.06.2019, 21:10
gdzie dzieci? większość to stare rupcie
kodex
kodex 03.06.2019, 21:14
W poprzednim artykule jest o tym.
Może coś tam byłoooo ?
Może coś tam byłoooo ? 03.06.2019, 19:40
A że nikogo nie zgwałcili to szok ? albo trzymają g... na kłudkę.
Kłódka
Kłódka 03.06.2019, 21:29
A co ty tu insynuujesz? Jak wiesz to napisz a nie plotami się zajmujesz.
kita
kita 03.06.2019, 19:26
A kto był sponsorem?
J.
J. 03.06.2019, 18:22
Było po królewsku po prostu.

Pozostałe