Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Powstaje nowa inwestycja pod Gryfinem

  • 03.06.2019, 20:04
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Powstaje nowa inwestycja pod Gryfinem
W tzw. willowej dzielnicy Gryfina - Pniewie powstaje nowa inwestycja. Na terenie stacji paliw Moya w Pniewie powstają dwie myjnie samochodowe: myjnia automatyczna oraz cztery stanowiska myjni bezdotykowej.

-W nowo powstałych myjniach zastosowane będą nowoczesne technologie firm Ehrle i WashTech. Inwestycja podyktowana jest chęcią zapewnienia najwyższej obsługi dla klientów stacji paliw Moya i nie tylko. Termin udostępnienia myjni planowany jest na na przełomie lipca/sierpnia 2019. W najbliższym czasie stacja rozszerzy również usługi gastronomiczne znajdujące się na stacji paliw Moya - informuje redakcję igryfino Krzysztof Chmielewski.

 

Na 3. i 4. zdjęciu w foogalerii publikujemy wizualizację budowanej w Pniewie myjni.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (52)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 06.06.2019, 19:32
https://youtu.be/Sjmu8dlesxc
bebebbebeeeeeeeeeeeeeeeeee
bebebbebeeeeeeeeeeeeeeeeee 06.06.2019, 19:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Myjnia
Myjnia 06.06.2019, 19:13
Nikotyński musi odejść!
woskowanie
woskowanie 06.06.2019, 19:46
Nieładnie tak podgryzać kolegę Tomaszu.
henias
henias 06.06.2019, 19:17
Ale gdzie,pytam sie gdzie ma odejść?
lolek
lolek 05.06.2019, 17:24
"willowa dzielnica Gryfina" przepraszam Państwa ale się posikałem ze śmiechu ... jeszcze raz Państwa serdecznie przepraszam , kurcze osmarkałem się ... no ja nie mogę ... aaaaa hahahaha , willowa dzielnica , ufff niech złapię oddech ... ojejku , a ha haha uff ... no dobrze , jakie miasto taka dzielnica " willowa " , dziękuję za uwagę .
chwalący się nie swoimi zasługami
chwalący się nie swoimi zasługami 04.06.2019, 22:12
To znowu będzie się Sawaryn chwalił jak to się gmina rozwija.
Pniewiak
Pniewiak 04.06.2019, 17:20
jestem z miasta to widać
jestem z miasta to słychać
jestem z miasta to widać słychać i czuć
jeszcze raz
jestem z miasta to widać
jestem z miasta to słychać
jestem z miasta to widać słychać i czuć
w cieniu sufitów w świetle przewodów
w objęciach biurek w krokach obchodów
rodzą się rzeczy jasne i ciemne
ja nie rozróżniam ich nie ufam więc
jestem z miasta to widać
jestem z miasta to słychać
jestem z miasta to widać słychać i czuć
w rytmie zachodów w słowach kamieni
w spojrzeniu ptaków w mowie przestrzeni
rodzi się spokój po jednym roku
leczą się myśli mnie to nie bierze
jestem z miasta to widać
jestem z miasta...
ze wsi
ze wsi 04.06.2019, 13:52
Adam Surdel jest sołtysem Pniewa ! No to jaka to dzielnica Gryfina ? W Gryfinie jest m.innymi "wójt," który mieszka w Pniewie,ale to nadal jest wiocha.
nie ma to tamto
nie ma to tamto 04.06.2019, 17:19
Skoro główny wójt Gryfina mieszka tu to musi być stolica!
Pniewo to osobne sołectwo
Pniewo to osobne sołectwo 04.06.2019, 12:28
Willową dzielnicą Gryfina jest był i zawsze będzie Grajdołek :-)
Nooo
Nooo 04.06.2019, 10:04
Mieszkam w Pniewie całe życie i pierwsze słyszę, że jest "willową dzielnicą Gryfina".Brawo!
SMRÓD Z KURNIKA
SMRÓD Z KURNIKA 04.06.2019, 15:19

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

cha cha
cha cha 04.06.2019, 10:54
Człowiek się uczy całe życie.
kultura
kultura 04.06.2019, 10:11
zawsze to ładniej niż "sypialnia"...
józek
józek 04.06.2019, 09:57
Co po myjni a zeby się tam dostać trzeba pokonać łużycka ...
czarny humor
czarny humor 04.06.2019, 10:25
No właśnie po to ta myjnia - jak przejedziesz Łużycką - w sam raz potrzebna będzie myjnia, zeby jechać dalej...
Do jojo
Do jojo 04.06.2019, 09:10
A gdzie masz w tekście, że to gryfińska gmina ZNOWU inwestuje?
Jojo
Jojo 04.06.2019, 08:48
Gmina znowu inwestuje brawo.
umowa czasowa
umowa czasowa 04.06.2019, 08:50
Dobry dowcip. Tylko dlaczego znowu. Gdzie jeszcze oprócz hali na terenie który w przyszłym roku może przejąć powiat.
czarny humor
czarny humor 04.06.2019, 10:27
Tego już nawet część tercetu nie nazywa halą tylko salą. Za 18mln stawiać coś, co inne samorządy budują za 5 razy mniej!

To wydawanie kasy publicznej na "słomiane, nikomu niepotrzebne inwestycje", jak wyjasniał Ochódzki w Misiu...
Misiu Ochódzki z hali salowej
Misiu Ochódzki z hali salowej 04.06.2019, 10:47
Nikotyński musi odejść!
Tomaszku
Tomaszku 04.06.2019, 12:29
I to jak najszybciej Misiu!!!
podgryzanie dwóch "kolegów"
podgryzanie dwóch "kolegów" 04.06.2019, 12:00
Tomaszku - a jak ci się w sprawie historii wypowiadało, jak cię dwaj historycy wystawili?
Psychiatra dyżurny
Psychiatra dyżurny 04.06.2019, 12:31
Tomaszku - a jak ci się w sprawie historii wypowiadało, jak cię dwaj historycy wystawili? podgryzanie dwóch "kolegów" Dzisiaj, 12:00



Zapraszam na konsultację szanownego psychopatę :-)
.......
....... 04.06.2019, 12:44
psychiatro lecz się sam
chichot
chichot 04.06.2019, 13:07
terceciarze na pytania o sensowność "słomianych inwestycji" zaczynają wysyłać do psychiatry?
Nerwowo?
W sumie zdrowy człowiek nie wymyśli, po co koło przejazdu budowa schodów 10 metrów od istniejących, jak taniej (i bezpieczniej dla użytkowników) było zdjąć barierkę przed szlabanami.
I po co sala budowana w okresie wypowiedzenia umowy - za 18mln, kiedy inni stawiają za 5....
Psychiatra dyżurny
Psychiatra dyżurny 04.06.2019, 13:03
Dobrze Tomaszku :-)
tężnie
tężnie 04.06.2019, 13:18
Tomasz też z pomocy psychiatry korzysta? Kurna, to sanatorium czy szpital rehabilitacyjny?
bobik
bobik 04.06.2019, 08:47
Dzielnica bogaczy ma nawet własną stację hahaha
konkurencja
konkurencja 04.06.2019, 08:45

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

rad
rad 04.06.2019, 08:48
Zajmij się lepiej sobą.
Jaro
Jaro 04.06.2019, 08:40
Czy jakaś impra z okazji 30 rocznicy częściowo wolnych wyborów i o której i gdzie
maniak
maniak 04.06.2019, 08:44
Seweryn zrobi ropierduchę (inscenizację) na moście. BAwi jeszcze cię to?
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 04.06.2019, 07:07
bedzie myjnia masta i WSI HA HA AH
ZK
ZK 04.06.2019, 07:47
Umyj se tłuste pupsko,czekamy na ciebie bu ha ha
SSIJ KOSZER PETO
SSIJ KOSZER PETO 04.06.2019, 07:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Wał
Wał 04.06.2019, 06:53
A Gryfino to nie wiocha? Nawet nie ma się gdzie załatwić albo tylko w wyznaczonych godzinach. Ha ha
abc
abc 04.06.2019, 06:19
Idą upały czy już są lub kiedy i gdzie miasto rozłoży kurtyny wodne dla ochłody, ktoś wie??
Gryfinianin
Gryfinianin 04.06.2019, 05:45
Jak to willowa cześć Gryfina. Przecież to zwykła wiocha. Z małymi wyjątkami.
taka zmiana
taka zmiana 03.06.2019, 23:56
W Intermarche się zwijają a tu budują. Ciekawe!
No
No 03.06.2019, 23:49
Lokowanie produktu?
reklama dzwignią biznesu
reklama dzwignią biznesu 04.06.2019, 10:49
Tak. Ten przedsiębiorca prowadzi już kilka stacji np. też tę w Kluczu
goły plac
goły plac 03.06.2019, 23:55
Na razie to żadnego produktu to jeszcze nie ma.

Pozostałe