Podarowali im coś, co jest więcej warte niż droga zabawka

  • 04.06.2019, 09:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podarowali im coś, co jest więcej warte niż droga zabawka Fot. MOK Moryń
Wszystkie dzieci nasze są!” - tak niegdyś śpiewała Majka Jeżowska i w myśl tego hasła w sobotę 1 czerwca wszystkie przybyłe dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Uśmiech dziecka to najcudowniejszy dar, jaki możemy od niego otrzymać. My w zamian możemy podarować mu swój czas. To najlepszy prezent, wart więcej niż niejedna najlepsza zabawka.
Dla najmłodszych były więc kolorowe dmuchańce do skakania i zjeżdżania oraz malowanie buziek, gdzie dzieci zmieniały się w swoich ulubionych bohaterów z kreskówek lub w magiczne zwierzęta. Starsi mogli spróbować swoich sił w konkursach, grach i innych zabawach z animatorami ze szczecińskiej firmy ŚWIATŁOGIEŃ. Motywem przewodnim animacji były postaci – ikony z filmowej sagi „Gwiezdne wojny”, a całość prowadził Obi-Wan Kenobi. Ponadto, dzieci chętnie brały udział w licznych konkurencjach sportowych takich jak tor przeszkód, rozbijanie mieczem piniaty ze słodyczami, skoki w workach czy przeciąganie liny.
Na zakończenie, wielką niespodziankę przygotowali strażacy z OSP w Moryniu, ustawiając kurtynę wodną, z której dzieci chętnie skorzystały, zważywszy na upalne popołudnie.
Wszystkie osoby biorące udział w imprezie otrzymały słodki poczęstunek, ufundowany przez burmistrza i Urząd Miejski w Moryniu.
 
W imieniu burmistrza Morynia Józefa Piątka, radnych oraz swoim – najlepsze życzenia z okazji tego wyjątkowego święta – wszystkim dzieciom - złożył przewodniczący Rady Miejskiej w Moryniu Krzysztof Konecki.
 
Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu, który serdecznie dziękuje naczelnikowi i druhom z OSP w Moryniu, dzieciom i rodzicom za wspaniałą atmosferę i mile spędzony czas.
 
Marta Cacek
Miejski Ośrodek Kultury
w Moryniu
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (51)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mama
mama 04.06.2019, 10:35
Zabawa była przednia, dzieci bardzo zadowolone i my rodzice też. Dziękujemy Mok-owi. Jak zawsze udana impreza!

Pozostałe