Wystąpią kabaret Łowcy.B oraz "Divy i dziwy". To będzie wieczór z kabaretem

  • 05.06.2019, 08:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wystąpią kabaret Łowcy.B oraz "Divy i dziwy". To będzie wieczór z kabaretem Zdjęcie Łowców.B z ich profilu na Facebooku
Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza na piątą edycję “Wieczoru z kabaretem”. Impreza odbędzie się w sobotę 15 czerwca 2019 r. o godz. 17:00 w Moryniu. Wydarzenie rozpocznie show dla dzieci w wykonaniu STWORA GŁODOMORA. Tytułowe STWORY GŁODOMORY to przesympatyczne kudłate stworzenia głodne wiedzy i zabawy z dziećmi. A potem...

Lalki w wykonaniu Konrada KONY Czarkowskiego – twórcy lalek do hitowego filmu “PLANETA SINGLI” oraz uczestnika polskiej i brytyjskiej wersji programu “MAM TALENT”!

Następnie wystąpią soliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu tuż po nich “DIVY I DZIWY” Gwiazdy muzyki, kina i teatru będą parodiowane przez lalki typu Muppets, które wystąpią w rytmie znanych hitów. Interakcja z widownią – tego też nie zabraknie! – wprawi widzów w dobry humor i nikogo nie pozostawi obojętnym. Podczas show pojawią się m. in. lalki Abby, Violetty Villas, Edyty Górniak, Celiny Dion, Cher, Kaliny Jędrusik, czy Beaty Kozidrak. Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć.

Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie kabaret ŁOWCY.B – spektakl Łowców to nie jest zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach.


Na zakończenie wieczoru przygotowaliśmy dla Was dyskotekę którą poprowadzi DJ FAFIQ


Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Całość poprowadzi znakomity konferansjer Robert Górski.

 

UWAGA!!!

INFORMUJEMY, ŻE IMPREZA PN. "WIECZÓR Z KABARETEM 2019" ZE WZGLĘDÓW TECHNICZNYCH ZOSTAJE PRZENIESIONA Z AMFITEATRU MIEJSKIEGO NA TEREN JARMARKU MORYŃSKIEGO PRZY ULICY AKACJOWEJ. TERMIN ORAZ PROGRAM ZOSTAJE BEZ ZMIAN.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

Organizatorzy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jajcarz
jajcarz 05.06.2019, 15:06
Kabaret to mamy na co dzień w TV PiS
monia
monia 05.06.2019, 09:49
Szkoda, że odszedł z kabaretu Kałamaga "żółty sweterek".

Pozostałe