Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Z chaosu wyłaniają się schody

  • 06.06.2019, 14:32
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z chaosu wyłaniają się schody
Wreszcie widać postęp prac w Parku Miejskim w Gryfinie. Chodzi o przejście na ul. Armii Krajowej. Z wielomiesięcznego chaosu powoli widać, jak ten "przepust" będzie wyglądać. Wyłaniają się schody oraz "fala" dla wózków.

Nowe schody, obok starych, trzeba było zrobić po tym, jak "wymyślono" przejście przez tory po drugiej stronie drogi. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ajkwaj aleluja bismilah i do przodu
ajkwaj aleluja bismilah i do przodu 11.06.2019, 16:39

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

koniec i kropka
koniec i kropka 11.06.2019, 12:05
Mnie to na jakas niegospodarność wygląda.
a'la Ochódzki
a'la Ochódzki 11.06.2019, 14:23
Metoda Ochódzkiego z Misia - legalna, "w oparciu o 6 instytucji" - a że bez sensu i droga? Konsultanci mają od sumy płacone....


Miś: Janek, nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy Pewex`ami. Dostajemy za tego misia, jako konsultanci 20% ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś tym... no? Koniaczek?
Uwielbim te niepotrzebne inwestycje
Uwielbim te niepotrzebne inwestycje 08.06.2019, 19:08
Dziesięć metrów dalej na wprost ZOL trzeba postawić kolejne schody i zjazd za 120 tysięcy. To tylko kolejne 10 m dalej.
A może Miler byś postawił zlikwidowane barierki przy schodach na pierwszy peron ?
prędzej schody od skarpy do przejazdu zrobią, niż naprawiają urzędniczy…
prędzej schody od skarpy do przejazdu zrobią, niż naprawiają urzędniczy bezsens! 09.06.2019, 08:50
"patent Ochódzkiego" wyjaśnia koszt sali 18mln, gdy gminny kosztorys był 9mln a inne samorządy w tym czasie budowały sale za 3-5mln (dla swoich szkół, a nie w okresie wypowiedzenia umowy na prowadzenie szkoły - zadania innego samorządu)...
Mają dołożyć wuefu w szkole muzycznej.
Mają dołożyć wuefu w szkole muzycznej. 09.06.2019, 09:08
Liceum podobno już nie będzie, bo srutu tutu.
......
...... 11.06.2019, 13:31
zastąp[iono szkoła religii
pytanie
pytanie 08.06.2019, 07:12
Czy to patent Ochódzkiego z Misia – niepotrzebna słomiana inwestycja „w oparciu o 6 instytucji” – pod względem formalnym absolutnie legalna (kto bogatemu zabroni CAŁĄ SKARPĘ od straży do przejazdu zamienić w jedne długie schody)?
Czemu nie zlikwidowano DEBILIZMU urzędniczego w postaci zagrodzenia przejścia przez tory, które było tam zawsze?
Przecież każdy wie, kto korzysta, że miejsca tam jest dużo – po którym teraz nie chodzą ani piesi ani nie jeżdżą samochody?
Dziadek Mróz
Dziadek Mróz 07.06.2019, 23:55
ślizgawka!
wasz srutu tutu
wasz srutu tutu 08.06.2019, 19:07
chcieliśta ruchomych schodów na Górny Taras - to mata! Na cholerę wam teraz kładka i windy?
.
. 07.06.2019, 23:36
Tam sa 2 zjazdy a na schody raczej to nie wyglada.
zwykła korupcja
zwykła korupcja 08.06.2019, 01:15
Drugie schody i drugi zjazd jest 10 metrów obok.
kto to projektował?
kto to projektował? 08.06.2019, 00:04
Może projektant zapomniał o schodkach?
Swoją drogą przez 3 miesiące to domek można postawić.
Debilne schody co 10 metrów a barierka przed szlabanem NIE DO RUSZENIA...
Drzwi do lasu
Drzwi do lasu 07.06.2019, 18:17
Nikotyński musi odejść!!!
cały tercet warty siebie
cały tercet warty siebie 07.06.2019, 19:48
Miler też, trollu!
Bareja wiecznie aktualny!!!
Bareja wiecznie aktualny!!! 07.06.2019, 17:13
Miś: Janek, nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy Pewex`ami. Dostajemy za tego misia, jako konsultanci 20% ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś tym... no? Koniaczek?



Miś: Powiedz mi po co jest ten miś?
Hochwander: Właśnie, po co?
Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi?
Hochwander: Protokół zniszczenia...
Miś: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.
Srutututu
Srutututu 07.06.2019, 11:52
W tym roku oprócz sali gimnastycznej to największa inwestycja gminy. Bardzo przemyślana i wychodząca mieszkańcom na przeciw.
 pogromca gryfińskich absurdów
pogromca gryfińskich absurdów 07.06.2019, 10:43
schody do nieba ha ha ah https://youtu.be/XVwPntsRSyE
Pif paf
Pif paf 07.06.2019, 20:31
Do kolumbarium , o które walczył Miler w swojej agitce za czasów burmistrza Piłata i Nikotyński. To ten milicjant z pistoletem ?
Basta
Basta 07.06.2019, 09:56
Nikotyński musi odejść po tych schodach!
R
R 07.06.2019, 09:39
Pan Piłat to był prawdziwy gospodarz.
Angielskie schody
Angielskie schody 07.06.2019, 09:36
Przecież tam są już schody. Opamiętajcie się kto kontroluje wydawanie gminnych pieniędzy? Radni przypilnujcie tych burmistrzów.
wróżka
wróżka 07.06.2019, 09:31
Angielskie schody!
dużo grubiej!!!
dużo grubiej!!! 07.06.2019, 17:09
Angielskiej drodze, za którą ciągali śp. Piłata do ostatnich dni życia - jedyne co zarzucić można, że urząd nie dostrzegł fuszerki na ul. Sportowej.
Nic innego nie znaleźli - ani w przetargu, ani w projekcie.

Natomiast tutaj - bezsens totalny - z punktu widzenia gminy, no chyba że popatrzymy na to jak Ochódzki w Misiu...
Nie do uwierzenia
Nie do uwierzenia 07.06.2019, 20:33
Jeszcze wnioskowali o kontrolę czy jest chory no i sąd wysłał ją w dzień agonii
doc
doc 07.06.2019, 20:36
Sugerujesz że ktoś się znęcał?
znajomy
znajomy 08.06.2019, 08:42
Gorzej-nękał, szkalował, insynuował, oczerniał, kłamał, manipulował itd. Starczy ci? Niektórzy dzięki temu dostali stołek do którego nie dorośli
Adam
Adam 08.06.2019, 09:26
Wreszcie ktoś napisał wprost to co jest tajemnicą poliszynela
tercet w akcji...
tercet w akcji... 07.06.2019, 06:25
Czy naprawdę przywrócenie przejścia przez tory po stronie parku - czyli zdjęcie barierki i puszka farby na linię - kilkaset złotych było za proste?
Nie obłowiłby się projektant durnych schodów 10 metrów od istniejących, wykonawcy?

A o bezpieczeństwie ludzi i płynności ruchu w mieście nie myślą, tylko o tym, jak najwięcej wydać na "słomiane, nikomu niepotrzebne inwestycje"?
Filemon
Filemon 07.06.2019, 11:57
Tylko takim jak Ty wydaje się, ze to proste, NIE WIESZ, ZE PRACA URZĘDNIKA TO WYCZERPUJĄCE ZAJĘCIE ?? Pan D z Urzędu powiatowego był tak zmęczony, ze nie dogadał się z PKP !!
dużo grubiej
dużo grubiej 07.06.2019, 17:11
Kurczę - czyli podwładny jednego Milera ze starostwa, tutaj drugi Miler z gminy - a barierka przed szlabanem jak postawiona, tak stoi!

Bo lepiej im wydać grube tysiące niż zdjąć barierkę?
Mieszaniec
Mieszaniec 07.06.2019, 05:11
Sp. Piłat uzbroil strefę w Gardnie i ul Jana Pawła II, p. Nikietynski hale sportową ul Niepodległości a p. Miller zejście do parku. Każdy coś zostawia po sobie.
Tercet to narobił
Tercet to narobił 07.06.2019, 09:58
A muchy zwykle lecą do pozostawionej kupy
gość
gość 07.06.2019, 00:51
i tak to przez głupotę i piesi muszą przechodzić przez jezdnię więcej razy niż gdyby przejście przez tory było jak kiedyś, co zmniejsza bezpieczeństwo, zapewne też spowalnia ruch aut no i wszystkich kosztuje. Kto na tym zyskał? Gdzie nasze władze, które mimo, że nie były wykonawcą zapewne mogły we wczesnej fazie zareagować? Ale myślenie męczy.
Puk, puk
Puk, puk 07.06.2019, 00:13
A ja żądam aby kolejne schody powstały przy przejściu dla pieszych przy ZOL. Abstra***ąc od tej idiotycznej sytuacji to ten Milerek nie pojął zupełnie co ma zrobić. A już myślałem , że IQ 80 jest najgłupszy ? Teatr absurdu trwa dalej.
PO CO JEST TEN MIŚ?
PO CO JEST TEN MIŚ? 07.06.2019, 00:04
Hochwander: Więc moim zdaniem, po co mamy trzy razy przepłacać, jeśli mamy tu faceta i on sobie też zarobi. Teraz tak: słomę załatwiłem spod Koszalina z PGR`u, a do środka można dać. To społecznie, tak że nic nas nie kosztuje, a co ważne - taśmę będę miał z nadwyżek, więc się nakręci filmik i też nas nic nie będzie kosztowało. Także jesteśmy do przodu na tym jakieś sto osiemdziesiąt - dwieście tysięcy.
Miś: Mów, mów, mów...
Hochwander: To już wszystko. Aaaa... Załatwiłem, że misia kupi Muzeum Ludowe w Olsztynku i to będzie ekstra sto pięćdziesiąt tysięcy. No i co?
Miś: Słuchaj! Ty będziesz robił dziadowskie oszczędności na sto - dwieście tysięcy, żeby nas byle łajza z kontroli wzięła za tyłek! Więc wbij sobie w ten twój oszczędny, kierowniczy, filmowy łeb: pieniądze należy zdobywać legalnie, a nie lewymi kombinacjami! Ten twój sznurek z helikoptera może sobie fruwać za ćwierć ceny z twoją żoną, a my, zapamiętaj sobie to, wynajmiemy helikopter na dziesięć godzin za pełną stawkę godzinową od instytucji. "Dziesięć godzin" - słownie.
Hochwander: Ale to jest kilkaset tysięcy!
Miś: Zapłacimy, zapłacimy! Film zrobi na zlecenie instytucja i zapłacimy. Rachunki mam z Cepelii na dwieście osiemdziesiąt tysięcy - zapłacimy. I nie sprzedamy misia żadnemu muzeum nawet Narodowemu za milion!
Hochwander: To znaczy nie chcesz zarobić?
Miś: Powiedz mi po co jest ten miś?
Hochwander: Właśnie, po co?
Miś: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi?
Hochwander: Protokół zniszczenia...
Miś: Prawdziwe pieniądze zarabia się tylko na drogich, słomianych inwestycjach.
[Hochwander chwyta za butelkę koniaku]
Miś: Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie! Nie stać cię! Ty musisz oszczędzać!
Hochwander: Słuchaj Rysiek! Ty nie bądź taki demagog! Jak ty robisz kombinacje to jest wszystko dobrze, a jak ja coś zaproponuję... to mi robisz szkolenie...
Miś: Ja kombinacje? Powiedz mi jedna, a dam ci wypić cała butelkę koniaku. No?
Hochwander: Daj mi pięćdziesiątkę!
Miś: No mów!
Hochwander: A kto nakręcił aferę z fałszywym bratem? Przerwałem zdjęcia, ogłoszenie. Kosztowało mnie to ponad trzysta tysięcy.
Miś: Ciebie?
Hochwander: Pieniądz jest pieniądz! Kilkaset tysięcy, za niepewne kilkaset dolarów i to jak ciotka będzie miała gest. I to według Ciebie jest w porządku!
Miś: Janek, nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy Pewex`ami. Dostajemy za tego misia, jako konsultanci 20% ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś tym... no? Koniaczek?
Hochwander: Podwójny...Stać mnie!
Brukarz
Brukarz 06.06.2019, 23:05
PROSZE PODAĆ KOSZT WYKONANIA TEGO BUBLA!!!!!!!!!!!! . 3 MIESIACE TO ILE TEJ FIRMIE ZAPLACA. ZWOLNIC TYCH NIEROBOW!!!!
józek
józek 07.06.2019, 10:19
A pewnie ze 100 tysi, kto bogatemu zabroni jak podatnik zapłaci ...
Fifty fifty
Fifty fifty 08.06.2019, 01:20
Tyle żeby nie przekroczyło 30tysięcy euro. Kumasz ?
pytanie
pytanie 08.06.2019, 07:14
Chyba to inny "patent" - jak Ochódzkiego w Misiu - "w oparciu o 6 instytucji" - jak najbardziej legalna - co z tego, że całkiem bez sensu?
wszystko zgodnie z wolą
wszystko zgodnie z wolą 06.06.2019, 23:08
Takie było zamówienie, takie jest wykonanie.

Pozostałe