Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

W Regalicy trwają walne zebrania

  • 07.06.2019, 19:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Regalicy trwają walne zebrania
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Regalica” w Gryfinie, to bardzo duża struktura w mieście. W związku z tym zarząd postanowił zwołać walne zgromadzenie członków z podziałem na 6 części. Dwa zebrania się już odbyły, a reszta przed nami.

Wszystkie zebrania odbywają się w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie. Dla osiedla Górny Taras obyły się już dwa spotkania. Uczestniczyli w niej lokatorzy głównie z ulic Adama Asnyka, Zygmunta Krasińskiego, 11 Listopada, Jarosława Iwaszkiewicza i ul. Marii Konopnickiej.

Przed nami:

I. 11 czerwca 2019 roku godzina 17,00 - w sali obrad UMiG w Gryfinie przy ul. 1 Maja nr 16.

Osiedle Górny Taras w Gryfinie, członkowie z budynków przy ul. Zygmunta Krasińskiego nr 68 – 80, nr 137 – 141, nr 143 – 151; ul. Jarosława Iwaszkiewicza nr 2 – 10, nr 12 – 16, nr 18 – 28, nr 30 – 40, nr 44 – 54, nr 56 – 66, nr 9 – 13.

 

IV. 13 czerwca 2019 roku godzina 17,00 - w sali obrad UMiG w Gryfinie przy ul. 1 Maja nr 16.

Osiedle Stare Miasto w Gryfinie, członkowie z budynków przy ul. Energetyków nr 2 – 8, nr 16 – 26, nr 28 – 38; ul. Piastów nr 6 – 14c, nr 7 – 9A, ul. 1 Maja nr 26 – 30; ul. Tadeusza Kościuszki nr 4 – 10 ul. Kościelnej nr 5 - 11, ul. Bałtyckiej nr 2 – 8, nr 10 – 16, ul. Bolesława Chrobrego nr 1 – 3.

 

V. 18 czerwca 2019 roku godzina 17,00 - w sali obrad UMiG w Gryfinie przy ul. 1 Maja nr 16.

Osiedle Stare Miasto w Gryfinie, członkowie z budynków. ul. Słowiańska nr 3 i 4, 1 Maja nr 9, ul. Flisacza nr 1 – 15, nr 17 – 25, nr 29 – 35, nr 35A, B, C, D; ul. Szczecińska nr 6.

 

VI. 25 czerwca 2019 roku godzina 17,00 - w sali obrad UMiG w Gryfinie przy ul. 1 Maja nr 16.

Osiedle Stare Miasto w Gryfinie, członkowie z budynków przy ul. Bolesława Chrobrego nr 4, nr 6, nr 30 – 38; ul. Niepodległości nr 3 – 9 + garaże; ul. Niepodległości nr 22, nr 22A, B, C, D, E i nr 24; ul. Parkowa nr 3a, Mieszka I

nr 2 – 20, nr 40 – 42, ul. Łużycka nr 57 – 59, nr 69 – 71

Osiedle Banie, członkowie z budynków przy ul. Różanej nr 1 – 1B i Jagiellońskiej nr 1 – 1B.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (139)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paweł
Paweł 12.06.2019, 16:50
Zamówienie na ponad 2 mln zł na dzierżawę (nie zakup) podzielników BEZ PRZETARGU już samo w sobie jest złamaniem prawa. Prosta sprawa. Teraz bada to prokuratura.
Bełch Eugeniusz
Bełch Eugeniusz 11.06.2019, 10:25
Do Polak
Pisze się Rottweilera a nie rodwailera.
Zwykle nie odpowiadam na chamskie wpisy ale obraziłeś moich byłych sąsiadów więc dla Ciebie zrobię wyjątek.
Jak zapewne zauważyłeś wszystko co napiszę podpisuję imieniem i nazwiskiem. Nie ukrywam tchórzliwie swojej tożsamości jak to robisz TY.

Rada. Zanim "coś" napiszesz dwa razy sprawdź. Podszywasz się pod mieszkańca klatki, w której ja mieszkałem. Wyobraź Sobie, z wszystkimi byłymi Sąsiadami nadal utrzymujemy dobrosąsiedzkie relacje.
Psa miałem prawie 20 lat temu. Był niezwykle przyjazny dla dzieci i ludzi. Podaj nazwisko chociaż jednej osoby noszącej ślady po kagań
cu mego psa.
Więcej nie obrażaj moich sąsiadów! Każdy z nich włącznie z małymi dziećmi nie tylko intelektualnie ale obyciem i kulturą osobistą o niebo Ciebie przerastają! Do pięt im nie dorastasz. Jako osoba jesteś żywym dowodem teorii Darwina o ewolucji gatunku. Organ nie używany zanika. Ogarnij się. Zacznij myśleć chociaż jedną półkulą bo jako jedyny na świecie cofniesz się w rozwoju do epoki kamienia łupanego.
Skończ z pisaniem! Zacznij tańczyć lub śpiewać. Nie zmuszaj Pana Jana Gładkow do wstydu za taki elektorat. Ostrzegałem, że będą mówić "jaki elektorat taki cały "Zespół Wstydu"
!
! 11.06.2019, 19:08
To cię sam Tomaszek przyatakował.
epistoła
epistoła 11.06.2019, 12:41
Przedostatnie zdanie jest jakby zerżnięte z listu Petroniusza do Nerona. W tej konwencji proszę przyjąć jako adresowany do siebie list Kozaków zaporoskich do Sułtana. Znajdzie tam Pan mnóstwo odniesień do swojego stanu ducha i kondycji psychicznej. Miłej lektury.
......
...... 11.06.2019, 13:29
staję w obronie p. Bełcha nie znam listu kozaków zaporoskich di sułtanaco ma gienek do sułtana ?to juz niczego nie rozumie ? czyzby p. Bełch był ukraincem ? tyle lat6 sie znamy i nic nie wiem na ten temat ?epi9stoła czy krzyk rozpaczyYale maz gienek mprzeciwników pisuarowych .Mucha w kawie na ławie na cały swiat podał ze w gryfinie rzadzi PIS a tu hołubowa nie moze wywalczyc sobie stołka w regalicy .Do dzieła panie romanicz bo insekty (muchy ) pana rozliczą
epistoła
epistoła 11.06.2019, 14:47
Ataman koszowy Sirko do Mehmeda IV.
... miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany,a dzień u nas taki jak u was, za co możecie w d*** pocałować nas!
Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami!
?
? 11.06.2019, 14:18
A Sawaryn to anty pis wielokropku? Może jeszcze KOD tylko "pod przykrywką" - z kwitków za forsę z fuchy pisowskiej?
do zerżniętego
do zerżniętego 11.06.2019, 13:27
wielce to wymowne odpowiadać w ten sposób - i świadczy to o TWOIM stanie ducha i kondycji psychicznej.

A przedostatnie zdanie jest o panu Gładkowie.
Chrabecki
Chrabecki 11.06.2019, 10:40
Niech się pan nie przejmuje trollami, którzy nie podpiszą się tutaj a pyszczą na zebraniach.
Walca
Walca 10.06.2019, 10:19
a co się stało z zakupionymi a nie zamontowanymi pokrętłami
Bełch Eugeniusz
Bełch Eugeniusz 10.06.2019, 09:15
Po raz kolejny proszę komentujących wydarzenia w S.M. o umiar w rzucaniu oszczerstw i obrażaniu adwersarzy aby nie mówiony jaka "Grupa Wstydu" taki elektorat.
Byłem na zebraniu II-ej części Walnego.Głos zabierały tylko dwie osoby.Panie, które są "członkami" Glińska i Walter.
Ad.Członka Glińskiej: Przewodnicząca komisji (w skład , której wchodziła członek Glińska) zabroniła temu członkowi liczyć oddane głosy, bo za każdym razem po doliczeniu jej policzonych głosów było ich więcej niż głosujących. Kolejny powód do wstydu gdy przewodniczący zebrania Pan Krakowiak najpierw skarcił ją za mówienie nieprawdy o wszczęciu postępowania wobec Prezesa Wardy. Prokuratura reagując (jest to norma) wszczęła postępowanie w sprawie a nie wobec osoby. Nie pozwolił również na odczytanie jej "Listu Otwartego". List Otwarty należy zamieścić w prasie pamiętając o konsekwencjach prawnych. W tej sprawie odebrał jej głos. Zezwolił jej na przedstawienie faktów na wiele milionowych strat. I tak Spółdzielnia w tym roku zapłaciła kilkaset złotych więcej za koszenie trawników niż w latach poprzednich. I to wszystko co wiedziała o stratach. Pan Krakowiak poradził jej by założyła własny biznes koszenia trawników i w cenie lat poprzednich zaoferowała usługi Spółdzielni. Więcej członek Glińska głosu nie zabierała.
Ad.Członka Walter:Pani ta zaczęła swój wywód od nie zgadzania się na różne kwoty, które wg niej są wpisane nie do tych rubryk. Księgowa tłumaczyła członkowi Walter jak poszczególne wpisy czytać ze zrozumieniem. I znowu wkroczył przewodniczący Krakowiak, Spytał członka Walter czy informacje ma z dokumentacji udostępnionej jej w Spółdzielni? Na twierdzącą odpowiedź zapytał dlaczego nie wyjaśniła swych wątpliwości na miejscu teraz jej polemika z księgową jest nie zrozumiała dla 80% zebranych i odebrał jej głos.
Rozpoczęło się głosowanie. Cały Zarząd otrzymał absolutorium. Cały skład Rady Nadzorczej otrzymał poparcie większości zebranych.
I tak rozwiały się nadzieje członków :Borowiak,Gładkow,Hołub,Glińska,Walter i Wojciechowska - na zawłaszczenie Spółdzielni. Żal mi tylko osób wspierający "Grupę Wstydu". Jak oni teraz spojrzą sąsiadom w oczy wiedząc, że świadomie narażali ich na utratę mieszkania?
Po zakończeniu zebrań "Grupa Inicjatywna" zwróci się z apelem do wszystkich Spółdzielców aby nigdy i do żadnych władz w Spółdzielni nie dopuścili członków "Grupy Wstydu"!
......
...... 10.06.2019, 21:01
Gienek prosta rada .poprzednio w naszej spółdzielni(TP) grupa związana z panem Tomaszem Kaczmarkiem i p.Hołub i jej synem zastosowali trrick z upoważnieniami od innych członków czyli dwa głosy jedna osoba .trzeba było trzech zebrań aby opanować sytuacje .Na obecnym zebraniu grupa lubiaca spokój i brak rozrób zastosowała ten sam trick .oczywiscie jak zwykle .pierszy termin brak Qworum .w drugim terminie zebranie było waz ne .Wyszło wszystkie głosowania circa 80do 20 na korizyśc ludzi miłujacych spokój .i namy spokój na trzy lata .Mała rada Gieniu .PUK do kazdego rocznego odczytu zużycia wody dolicza 10% jako bład liczników .Zaproponuj p. Hołub aby jako radna załatwiła to waszej spółdzielni w gminie ,abypłacenie za wode było zgodne z licznikami spółdzielców .U nas na zebraniu na moja prosbe pani RADNA Hołub opusciła zebranie przed czasm..Nie dajcie si e wepchnąć w mALINY .A LICZNIKI Z NOMINAŁEN 12 STOPNI W MIESZKANIU MUSZĄ WEJŚC ,WYMÓG UNII
zapluta pluskwa
zapluta pluskwa 10.06.2019, 13:22
A na pierwszym zebraniu Prezes za Chiny ludowe nie chciał powiedzieć, ile kosztowała głowica z zaworem. Wie , że za to beknie. Skarżył się biedaczysko, że jeszcze go nie przesłuchali w prokuraturze. Spoko, przesłuchają na koniec, postawią zarzuty i z aktem oskarżenia do sądu. Ma to jak w banku.
do "zaplutej pluskwy" 13:22
do "zaplutej pluskwy" 13:22 10.06.2019, 15:40
"jak w banku" to ty możesz mieć długi we frankach...
Skoro sam przyznajesz, że są kwestie w prokuraturze, to każdy ma prawo do przyjmowania określonych strategii prawnych - wystarczy zapytać adwokata Sawaryna...
wsiowy głupek
wsiowy głupek 10.06.2019, 20:11
A Becia mówiła wystarczy nie kraść. Było słuchać.
:)
:) 10.06.2019, 23:15
"nam się należało"...
wsiowy głupek
wsiowy głupek 11.06.2019, 07:17
Otóż to! Prewzio był przekonany, że mu się należało.
I dostanie to, co mu się należy!
do wsiowego głupka
do wsiowego głupka 11.06.2019, 08:06
Beci się udało...
spółdzielnia Asnyka
spółdzielnia Asnyka 10.06.2019, 13:03
Dość subiektywna ocena.
Polak
Polak 10.06.2019, 13:02
Pan był zawsze pieskiem wardy, dobrze że już się wyprowadzil z mojej klatki!!! Trzymał rodwailera i wychodził z nim bez kagańca i smyczy. Jak sąsiedzi zagrozili wezwaniem policji to zaczął zakładać suce kaganiec, niejedna osoba miała siniaki od kaganca gdy pies się rzucał. I pan śmie zabierać głos?! Won
......
...... 10.06.2019, 21:04
CHŁOPIE TY TO POWAŻNIE PISZESZ? to pis tak już zszedł na psy .(dosłownie ) panie Romanicz weż pan w karby tych swoich troli bo osmieszasz pan muchy
i wszystko jasne
i wszystko jasne 10.06.2019, 15:42
"won" - i od razu wiadomo że pisowiec. A ty czyim pieskiem jesteś? P. Hołub?
NYCZ PREZES WSZYSTKICH PREZESÓW
NYCZ PREZES WSZYSTKICH PREZESÓW 10.06.2019, 09:10
CZERWONE DYNASTIE TO I KIJEM NIE ODGONISZ OD KORYTA
......
...... 10.06.2019, 21:26
ajwaj nudny jesteś .zamknił ryło .może to dotrze do ciebie .chcesz zaistnieć to weż się za poważne wpisy radzę
Milery zapadnijcie się pod ziemię.
Milery zapadnijcie się pod ziemię. 10.06.2019, 11:59
Bufetowa z pis pcha się do władzy a pisać nie umi. Szykuje synekurę dla synusia i młynarczykw. Wstyd .
......
...... 10.06.2019, 21:14
nie zartujcie z bufetowej .w ciezkich czasach jak wóda była na kartki to walczyła z komuna i sporzedawała spragnionym półóweczkę spod lady .sam przyznaje kupowałem+ 30% narzutu
senna
senna 10.06.2019, 08:47
kiedyś wszystko się kończy.Stary dziadek niech na emeryturę już idzie i czeka na wyrok sądu.Reszta klakierów też niech czyni,co im przysługuje.Resztki honoru mile widziane-młodych zapraszamy
i wszystko jasne
i wszystko jasne 10.06.2019, 15:44
Czy "stary dziadek" to aby nie w wieku Kaczyńskiego? Jego też na emeryturę wyślesz?
Ty nawet resztek honoru nie znajdziesz, skoro skamlesz "niech odejdzie bo inaczej nie dorwę się do stołka"...
Schetyna  dupoliz komuchy
Schetyna dupoliz komuchy 10.06.2019, 18:08
Kaczyński jest super.
balbina co jej się nie zgina:)
balbina co jej się nie zgina:) 10.06.2019, 18:16
ni sądź innych po swojej balbinie...
Polk
Polk 10.06.2019, 13:03
Brawo. Popieram
a rebours
a rebours 09.06.2019, 21:01
Przeciwnicy p. Wardy nieustannie atakują w sposób perfidny, kłamliwy oszczerczy tylko dlatego, że tak bardzo chcą przejąć stołki...
Żenada.
arbuz
arbuz 10.06.2019, 13:42
Do kłamstwa i oszczerstwa brakuje jeszcze pomówienia i wiadomo, kto jest autorem komentarza.
Pozdrawiam Pana Prezesa, klatki na Flisaczej trzeba pomalować, a nie kocopały w internet sadzić!
i wszystko jasne
i wszystko jasne 10.06.2019, 15:46
Ty nawet nie wiesz co to znaczy "a rebours" o widzący przez internety...
No to masz. I co - to też "pan prezes pisał"?

Adam Wczoraj, 14:16 Zwolennicy p.Wardy nieustannie atakują p. Hołub sposób perfidny ,kłamliwy , oszczerczy tylko dlatego źe odwaźyła się postawć p. prezesowi zarzuty o niegospodarność na szkodę lokatorów . Źenada

a rebours Wczoraj, 21:01 Przeciwnicy p. Wardy nieustannie atakują w sposób perfidny, kłamliwy oszczerczy tylko dlatego, że tak bardzo chcą przejąć stołki...
Żenada.
Polk
Polk 10.06.2019, 13:06
Za co warda ma otrzymać 100 tys zł odprawy?!!!! Najpierw niech sąd ogłosi wyrok. Sprytnie zbierał kasę na wybory swoje. GONIĆ TAKICH
przykład idzie z góry
przykład idzie z góry 09.06.2019, 23:51
Nauczeni przez swego guru w brudnych butach.
Adam
Adam 09.06.2019, 14:16
Zwolennicy p.Wardy nieustannie atakują p. Hołub sposób perfidny ,kłamliwy , oszczerczy tylko dlatego źe odwaźyła się postawć p. prezesowi zarzuty o niegospodarność na szkodę lokatorów . Źenada
Polk
Polk 10.06.2019, 13:12
Pani Holub ma rację. Wszyscy pracownicy SM regalica podlegali pod leczenie jego żony , która przepisywala rajstopy na żylaki i my członkowie SM za to płaciliśmy!!! A nycz chciał ocieplić swoje podłogi i w całym bloku ocieplono piwnice i lokatorzy muszą płacić, nie pytał się czy chcą!!! Dość bezkarności komuchów i takich nyczow
Szykują akt oskarżenia
Szykują akt oskarżenia 10.06.2019, 02:58
Pani bufetowa pójdzie siedzieć i straci mandat za podrabianie podpisów.
......
...... 09.06.2019, 18:10
niech pani Hołub zajmie sie nadmiernym fiskalizmem gminy wobec mieszkańców .Po to została wybrana na radna .Poza tym chyba finansowo sie jej powodzi .Mieszkanie w SM TP,mieszkanie w SM Regalica .
Precz z układem
Precz z układem 10.06.2019, 02:08
W sm taras północ też próbowali przejąć władzę ale ją pogoniono.
Lulek
Lulek 09.06.2019, 14:45
Tak to jest, że strachu przed dymisją gotowi są płacić za POparcie, tutaj o kasę o układankę chodzi.
ZDZICHU ODBYT
ZDZICHU ODBYT 08.06.2019, 20:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

***c pis ***sz sie sam ha ah ah w dopę ha ha ah
***c pis ***sz sie sam ha ah ah w dopę ha ha ah 08.06.2019, 19:21
EDZIO KUDUK TO ZAŁAGODZI HA HA AH mistrz propagandy ah aha ha
Banan
Banan 08.06.2019, 18:44
Co miesiąc tylko większe rachunki
Podziękuj Sawarynowi
Podziękuj Sawarynowi 10.06.2019, 12:01
To dzięki miastu i podnoszonym podatkom i opłatom.
Heil Donald
Heil Donald 08.06.2019, 18:06
Ile lat ma ta Warda ??? Chyba ze 120 ??? Dziadeczku , daj se siana .
do tej faszysty
do tej faszysty 08.06.2019, 18:22
jest w wieku "tej Kaczyńskiej" hajlująca faszystowska szm..to...
Halo
Halo 08.06.2019, 18:42
Twoje komentarze są tak ubogie że nudne tylko ten Kaczyński
do tej faszysty
do tej faszysty 08.06.2019, 18:47
a ciebie faszystowska pogarda nie rusza, tylko Kaczyński...
"dziadeczku, daj se siana" - powiedz Kaczyńskiemu...
AJWAJ ALELUJA I DO MPRZOPDU
AJWAJ ALELUJA I DO MPRZOPDU 08.06.2019, 15:07
komunistyczny hojew dyma posapólstwo ha ha aha NYCz TY STARY GEYU A GDZIE JEST GROMADZKI HA HA AH CIEĆ HA HA AH
ania
ania 08.06.2019, 14:11
Wielkie uznanie dla osób działających na rzecz spółdzielców
Schetyna
Schetyna 08.06.2019, 13:08
Wiadomo od dawna że regalica miesza jak może i dlatego trzeba caly zarząd wymienić i zminimalizować o połowę tylko siędza i kawę pija i tak ciągną do emerytury.
Heniu
Heniu 10.06.2019, 02:12
Stekowski podnóżku bufetowej zamilcz
Pp
Pp 08.06.2019, 13:12
Mówisz tak,bo ty tak robisz ? No to wstyd !!
Bełch Eugeniusz
Bełch Eugeniusz 08.06.2019, 10:51
Informuję wszystkich członków S.M."Regalica", że członkowie "Grupy Inicjatywnej" (działającej od końca lat 90-tych) zapoznali się ze wszystkimi materiałami przygotowanymi na zebrania i udostępnione dla członków w siedzibie Spółdzielni. Potwierdzamy że Spółdzielnia ma pełną płynność finansową j jest w gronie najlepszych Spółdzielni w Kraju. Mając na uwadze dotychczasowe działania na rzecz Spółdzielni i dla dobra spółdzielców "Grupa Inicjatywna" obecnym władzom naszej Spółdzielni udziela PEŁNEGO POPARCIA. Aby potwierdzić opinię "Grupy Inicjatywnej" będę obecny na każdym kolejnym zebraniu.Jednocześnie apeluję aby spółdzielcy po raz kolejny nam zaufali i również obecnym władzom poparcie udzielili. Przypomnę,że już raz przy Waszym wsparciu zatrzymaliśmy szaleństwo podziału Spółdzielni, którego w 2009 roku usilnie domagały się:
1. Teresa Wiesława Glińska
2. Wanda Hołub
3. Krystyna Walter
4. Teresa Wojciechowska.
gość
gość 08.06.2019, 16:32
nie mieszam się w wielką politykę ale jestem mieszkańcem więc odczuwam, jak ta spółdzielnia działa.. Ludzie, czasy się zmieniają!! Zero aktywności, zero reakcji na zgłoszenia, zero dbania o mienie. Jak za komuny... zgłaszasz coś..... i temat ginie śmiercią naturalną. Brak dbałości o mienie, brak nadzoru nad jakością prac remontowych. To wygląda właśnie jak w wielkiej polityce. Mają członków gdzieś a potem przed wyborami proszą o zaufanie.... po czynach poznacie nie po obietnicach.
''''''
'''''' 08.06.2019, 15:31
Gienek pogoń tych wichrzycieli.zobacz jak załatwiliśmy ich w SMTP..twój kumpel z lat budowy DO
......
...... 08.06.2019, 15:13
ludzie .w jedności siła .Nasza SM taras północ jest nieduża .circa 600 członków .równiez u nas próbowano przewrotu pałacowego.ale ąe członkowie SMTP cenią sobie spokój przegonili wichrzycieli .ciekawe ze tu i tu przewija sie nazwisko bufetowej .p Hołub ..coś jest na rzeczy
Zmywak
Zmywak 10.06.2019, 03:02
To próbowała też bufetowa
A Władek schował się w pisiej norze. Ot komuszek.
A Władek schował się w pisiej norze. Ot komuszek. 08.06.2019, 18:44
Bufetowa chce do rady nadzorczej ale ludzie jej nie chcą. Może syna chce obsadzić bo lata lecą a z kariery nici.
Tadek
Tadek 10.06.2019, 12:02
Bo Władek to ***.
gość
gość 08.06.2019, 16:32
widzisz, elektryk został prezydentem, bufetowa ministrem finansów i Prezydentem Warszawy, pewien samouk bez wykształcenia wielkim naukowcem... a Ty pozostaniesz anonimowym szczekaczem bez wartości, który stawia kropki zamiast nicka. Brawo Ty haha. A co do wichrzycieli, kontrola obywatelska jest jedynym sposobem na rozliczanie władz z pracy. Co do spółdzielni, wystarczy porównań inne spółdzielnie z Regalicą i ocenić efekty.
do "gościa"...
do "gościa"... 08.06.2019, 18:25
"anonimowy szczekaczu bez wartości" - innym zarzucasz nick z kropek - ale twój baaardzo oryginalny...
do gościa z 16.32
do gościa z 16.32 08.06.2019, 17:02
No proszę jaki odważy " gość". Nie pouczaj innych,nie wyróżnisz się niczym, robisz to samo !!! Masakra z takimi!!!
boję się
boję się 08.06.2019, 10:42
Tylko zeby Mietek nie mieszał bo będzie chaos!
Pamiętamy wszystko
Pamiętamy wszystko 10.06.2019, 02:17
Mietek i młynarczyki. Układ. A ten stary kolejnemu przyjacielowi wpycha nóż w plecy. Karma wróci do ciebie panie Jerzy. Ciekawe kiedy wypuszczą szmatławca ?
Pora na referendum na Mnietka
Pora na referendum na Mnietka 08.06.2019, 18:45
Mnietek obiecał mieszaczom wsparcie i miesza.
Jolka
Jolka 08.06.2019, 09:35
Trzeba zorganizować "Wspólnoty Mieszkańców",czasy Spółdzielń,Kombinatów i pozostałych Tworów , już minęły.Proszę prawników mieszkających w naszych zasobach o pomoc w działaniu.
Także mniejsce dla bufetowej
Także mniejsce dla bufetowej 08.06.2019, 18:48
Będzie 50 wspólnot i pięćdziesięciu prezesów, pięćdziesiąt wice i 50 głównych księgowych itd
......
...... 08.06.2019, 15:25
jolka ciebie porypało .wyobraż sobie w mojej spółdzielni (ok.650 lokali )jest prezes , głowna księgowa +dwie panie,sekretarka i Szczepan który jest od wszystkiego .i to działa .chcesz wspólnot mieszkaniowych .wyobraż sobie ,że przy przekształceniu bloku we wspólnotę bedzie jeden lokator który ma mieszkanie własne (nie własnosciowe ) powie veto .według obowiazujacego prawa nic nie zrobicie .Takie jest prawo
akurat
akurat 08.06.2019, 10:56
no tak - za mało ci jednego prezesa na spółdzielni, będziesz mieć co blok to prezes...
Jakiekolwiek prace czy remonty w bloku -też jak mieszkańcy uskładają to będzie...
Polka
Polka 10.06.2019, 13:20
Wspolnoty nie mają prezesów!!! Pieprzycie głupoty. Nie znacie prawa a szczekacie. Wspólnoty mieszkaniowe mogą powstać!!!!
do pieprzącej głupoty...
do pieprzącej głupoty... 10.06.2019, 15:51
Zamiast szczekać - zapytaj mieszkańców wspólnot - jest ich trochę w Gryfinie. Potem kłam, jak to fajnie jednym blokiem finansować wszystko...
miesz.
miesz. 08.06.2019, 09:28
Wybrać nową radę nadzorczą.Pogonić wszystkich komuchów i zomowców co to tylko patrzą jak się nachapać i cisną do koryt jak świnie.
Polk
Polk 10.06.2019, 13:22
Popieram. Rada nadzorcza to komuchy i byli milicjanci!!! GONIĆ TAKICH
NIkotyniarz
NIkotyniarz 10.06.2019, 02:20
O im mówisz ? O milicjancie Nikotyńskim z pistoletem ?
Precz z dziadam prezesem
Precz z dziadam prezesem 08.06.2019, 18:52
Całe wasze pokolenie i solidaruchy i okrągłostołowce i episkopat musi być wymienione. To czas nas - 40 latków.
tu cię mamy:)
tu cię mamy:) 08.06.2019, 19:04
Czyli pokolenie Misiewiczów, Hoffmanów, Kamińskich... Brrr!
A i pewien wiceburmistrz się łapie wiekowo...
Fakt
Fakt 10.06.2019, 03:06
Birniszcz Seweryn ma 60. Stary gruby w brudnych brązowych butach bo na czarne do garnituru ni mo pinindzy.
......
...... 08.06.2019, 15:15
słuchaj psychopato gdzie ty widzisz komuchów i zomowców.przy korycie to teraz ciśnie sie PIS
Polk
Polk 10.06.2019, 13:27
Tylko komuchy i zomowcy . Przeczytaj nazwiska rady nadzorczej
akurat
akurat 08.06.2019, 10:57
ty się widać "ciśniesz do koryta jak swinia" skoro jedynym argumentem przeciw jest taki ŻE TO NIE TY jesteś wybrana...
puszam oko
puszam oko 08.06.2019, 09:10
I jak tam? M. Sawaryn próbuje wpływać jak na ubiegłorocznym zebraniu w UMiG?
bąk
bąk 08.06.2019, 09:16
Zrobił przygotowania już wcześniej, tylko że niektórzy nie trzymają języka za zębami
ktos