Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Chcą zorganizować Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Motocrossie i potrzebują naszego wsparcia

  • 08.06.2019, 15:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Chcą zorganizować Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Motocrossie i potrzebują naszego wsparcia
Zapraszam do głosowania na inicjatywę obywatelską o zasięgu regionalnym w Programie Społecznik pt. "Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Motocrossie". Aby uzyskać dofinansowanie musimy otrzymać minimum 400 głosów. Jeżeli nam się to uda, to we wrześniu Klub Motorowy Chojna zorganizuje kolejny raz Mistrzostwa Pomorza Zachodniego w Motocrossie - informuje Marek Kugler.
Przekazujcie tę informację swoim znajomym i zachęcajcie ich do głosowania.
Głosować może każdy mieszkaniec naszego województwa, który ukończył 16 lat.
 
Zasady oraz karta do głosowania:
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

88
88 10.06.2019, 11:11
Jestem przeciw propagowaniu tego rodzaju sportów !!!
Zawodnicy przed zawodami nie trenują na torach tylko bezkarnie rozjeżdżają lasy, łąki , tereny rekreacyjne, strasząc ludzi i zwierzynę , okropnie hałasujac i zanieczyszczając środowisko.
Lubią to jeżdżą
Lubią to jeżdżą 11.06.2019, 18:19
Na szczęście twoje zdanie jest gó w no warte !

A moim zdaniem w każdej gminie powinien być tor motokrosowy, chociaż mały placyk asfaltowy dla poprawienia umiejętności jazdy na ścigaczach , supermoto , gokartach itd.
O każdego trzeba zadbać , o małe dzieci i place zabaw o tych starszych i skateparki.
Dlaczego tylko przyjemność robimy tym patyczakom co dziurawią ścieżki rowerowe i tak mają koślawe nogi jak ogórki i wielkie dup ska, bo po spacerze idzie nażreć się na gminnym festynie.
ktoś
ktoś 11.06.2019, 10:37
to niech zrobią więcej torów na których będzie można ćwiczyć ;)
lis
lis 10.06.2019, 21:44
Tych jeżdżących po lasach proponuję identyfikować, robić zdjęcia i przekazywać na policję bo zwykle motocykle, którymi się poruszają nie są zarejestrowane a jazda po drogach publicznych może ich drogo kosztować, nawet 5 tys zł. na fundusz gwarancyjny.
Uwaga na konfidentów ze smartfonami
Uwaga na konfidentów ze smartfonami 11.06.2019, 18:23
Ja nie widzę żeby ktoś jeździł po lasach oprócz mnie , więc jeśli zobaczę że ktoś wyciąga aparat to już o własnych siłach z lasu nie wyjdzie.
5 rano bądź gotowy
5 rano bądź gotowy 11.06.2019, 20:40
A wiesz, że groźby są karalne? Niech się teraz tylko coś komuś stanie!

Pozostałe