Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Pogrzeb Krzysztofa Orłowskiego - Orła

  • 08.06.2019, 17:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pogrzeb Krzysztofa Orłowskiego - Orła fot. Wolna Grupa Motocyklowa Wataha Gryfino
Setki białych róż pokryły miejsce wiecznego spoczynku śp. Krzysztofa Orłowskiego z Grupy Motocyklowej Wataha Gryfino. W ostatniej drodze Orła uczestniczyła rodzina i kilkuset motocyklistów. Pogrzeb odbył się 8 czerwca 2019 r. na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie.

Motocyklista zginął tragicznie 1 czerwca na drodze S3.

 

Nagranie przejazdu motocyklstów z nabrzeża otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Anny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Poszukiwani są świadkowie wypadku, do którego doszło 1 czerwca 2019 r. na trasie ekspresowej S3 w kierunku Szczecin – Świnoujście, w którym wziął udział samochód oraz motocykl. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt pod numerem 501 331 823.

Można też kontaktować się z Policją w Goleniowie.

 

 

O pogrzebie informowaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32589,pozegnaja-motocykliste-krzysztofa-orlowskiego-ktory-zginal-w-wypadku

 

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32611,motocyklisci-na-ulicach-pogrzeb-orla

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (19)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gal anonim
Gal anonim 10.06.2019, 22:26
Przykra sprawa.... Równość dla drodze dla wszystkich.

Jednak zastanawia mnie jedna sprawa. Czy jakby dla kadego tragicznie zmarłego kierowcy auta taki przejazd inni organizowali.... To jakbyśmy kurcze mogli na drodze się poruszać?
smutna
smutna 10.06.2019, 23:19
Zanim napiszesz - pomyśl. O ile potrafisz. Na przykład że żegnali kolegę i CZŁOWIEKA , za to jaki BYŁ - a nie dlatego że kierował...
Aleksander
Aleksander 10.06.2019, 07:38
„Pan przyjdzie o godzinie, której się nie domyślasz” – wyrazy współczucia dla Rodziny.
pogrzeb
pogrzeb 09.06.2019, 18:50
to albo mowa o pogrzebie albo o jakies imprezie moto!!!!!!!!!!!!!!pogrzeb został pominiety całkowicie
sam se pogrzeb
sam se pogrzeb 10.06.2019, 00:05
Niech ci ziemia lekka będzie.
Woj
Woj 09.06.2019, 11:58
Brak slow... Klucha stoi w gardle. Fajny facet,wydawaloby sie po LC niezniszczalny,tym trudniej uwierzyc,tym bardziej pogodzic sie z tym.... Uwazajcie na siebie wszyscy.
Krzyśku
Krzyśku 09.06.2019, 10:32
R.I.P.
Krzysztof
Krzysztof 09.06.2019, 06:34
...Będziesz zawsze w Naszej pamięci...Śpij w spokoju..
Gdańsk
Gdańsk 08.06.2019, 22:32
Mój przyjacielu
Trudno znaleźć słowa, żeby powiedzieć to co czuję w tej danej chwili.
Trudno pozbierać myśli.....
Trudno zrozumieć to, że już Ciebie nie zobaczę,
Było tyle szans, tyle lat, żeby się spotkać i powspominać te nasze harcerskie wypady.
Dziś pozostał smutek i żal.
Ile rozpaliłeś ognisk w swoim życiu? Tyle dziś serc z bólu rozpatrzy...
żegna Krzysiu Ciebie, bo jesteś TEGO WART!!!
8 czerwca 2019 r



Górny taras
Górny taras 08.06.2019, 22:15
Ja sobie wzielem wolne i pije za niego palę grilla i się bawię tak sobie wspominam wspaniałego człowieka.
Pamiętamy!
Pamiętamy! 09.06.2019, 01:37
To tak jak my! Puszczamy Jego utwory i wspokinamy. Zlotym bul czkowoeliem i iei chcialby na pewnp bysmy sie smucili. Kochamy Cie krzysiu! ❤
Jol
Jol 08.06.2019, 21:44
na takie pożegnanie trzeba sobie zasłużyć..to pokazuje jakim był człowiekiem..w ilu sercach wzbudził szacunek i niestety smutek związany z tak szybko przerwaną nicią życia..żegnaj i do zobaczenia
taki jestem zimny drań
taki jestem zimny drań 08.06.2019, 20:33
zawsze był wesoły  nie życzył by sobie jakiś śmiesznych płaczy i z***ch styp tylko zwykła impreza jak zawsze ja już piję jego zdrowie gdziekolwiek jest ha ha ah
Ola
Ola 08.06.2019, 20:17
Wspaniały chłopak . Odpoczywaj w spokoju
WADERA
WADERA 08.06.2019, 20:10

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

...
... 08.06.2019, 20:03
Piękny gest.... I to pokazuje właśnie jakim człowiekiem był Krzyś.....
Ewa
Ewa 08.06.2019, 19:13
Serce pęka. Szerokiej drogi przyjacielu kiedyś się spotkamy...
wiesław kaczmarek SLD
wiesław kaczmarek SLD 08.06.2019, 19:10
kmentarze są pełne ludzi niezastapionych ha ha aha
Darek
Darek 08.06.2019, 22:38
SIWY Darek
Znajdę Cię
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 08.06.2019, 19:28
Zamknij mordę uszanuj tragedię rodziny pajacu
Knagulec
Knagulec 08.06.2019, 21:50
Dobrze gadasz
Oli
Oli 08.06.2019, 19:02
Żegnaj, Krzysztofie!
mieszkaniec GT
mieszkaniec GT 08.06.2019, 18:56
Pięknie to wyglądało.

Pozostałe