Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Kolejny wypadek w miejscu karambolu pod Szczecinem

  • 09.06.2019, 15:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kolejny wypadek w miejscu karambolu pod Szczecinem
Do kolejnego wypadku - na przeciwległym pasie drogi S3/A6, gdzie doszło do karambolu - doszło 9 czerwca 2019 r. ok. godz. 15.44. Zderzyly się dwa samochody - podaje TVN.

Na miejsce drugiego zdarzenia zostały zadysponowane służby ratownicze, w tym śmigłowiec LPR. Cztery osoby zostały poszkodowane.

Droga w kierunku Szczecina jest zablokowana po obu stronach. Objazdy wyznaczono przez węzeł Dąbie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pp
pp 10.06.2019, 18:15
Prosta droga jest najbardziej niebezpieczna
Wielka katastrofa dla tej rodziny , świat się przewrócił ,
palec
palec 10.06.2019, 12:58
Za głupotę trzeba płacić. Tylko dlaczego też niewinni?
ZMIANA PRAWA
ZMIANA PRAWA 09.06.2019, 18:07
Powinno wprowadzić się tak jak już w niektórych krajach UE za filmowanie kolizji, wypadków potężne kary łącznie z przepadkiem natychmiastowym pojazdu, a za publikacje ofiar wypadków w sieci karę więzienia. Czas na zmianę przepisów również w stosunku do pieszych korzystających ze smartfonów w obrębie przejść dla pieszych jak i rowerzystów słuchających muzyki prze słuchawki w czasie jazdy...
ZAMORDYZM NIC NIE DA TRZEBA EDUKOWAĆ
ZAMORDYZM NIC NIE DA TRZEBA EDUKOWAĆ 10.06.2019, 09:08
kiedyś przyjdzie jeszce taki czas ze za brak orgazmu będa karać nas ha ha ah bredzisz jak potłuczony a co na bramkach nie masz kamer jestes tak inwigilowany jak tylko wjedziesz NA AUTOSTRADE
Idioci ze smartfonami
Idioci ze smartfonami 10.06.2019, 00:02
Dokładnie tak jak piszesz , to jakiś obłęd !
zenon
zenon 09.06.2019, 17:08
podobno zdjęcia robili :(
wrrrr....
wrrrr.... 09.06.2019, 17:00
To teraz ani nie pojedziesz nad morze ani z niego nie wrócisz.
Lt
Lt 09.06.2019, 16:22
A ja myślę że ten to przez gapienie się co się dzieje po drugiej stronie i już.... chwila nie uwagi kolizja...
wniosek
wniosek 09.06.2019, 16:12
Ta S3 to jakaś pechowa droga...Ciągle wypadki i to śmiertelne .
Polak
Polak 10.06.2019, 16:03
To nie na A 3, lecz S6. Media jak zwykle niedouczone
Kierowca od 30 lat
Kierowca od 30 lat 10.06.2019, 08:10
Na prostej drodze. Ludzie nie potrafią jeździć takimi drogami.

Pozostałe