Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Zajechał drogę motocykliście

  • 09.06.2019, 19:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zajechał drogę motocykliście Fot. Policja
Do zdarzenia doszło 9 czerwca 2019 r. ok. godz. 19.30. Kierujący samochodem osobowym zajechał drogę motocykliście. Jednoślad przewrócił się, w wyniku czego motocyklista doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Dębnie.

Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej Nawodna - Chojna.

Na miejsce przyjechał patrol ruchu drogowego. Czynności prowadzone są pod nadzorem naczelnika wydziału prewencji i ruchu drogowego Komisariatu Policji w Chojnie Roberta Panny.

Ruch na drodze odbywa się bez przeszkód.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

......
...... 10.06.2019, 20:16
jestemkierowcą czynnym od ponad pół wieku.Uważam ,że styk kierowca motocyklista jest paskudny .Kierowcy korona z głowy nie spadnie jak bedzie uwazał na motocyklistę .Tym ostatnim markę psują ściganci.niepotrzebnie brawurują wciskają sie na wydrę i te szybkosci .Bardzo mi sie podobaja grupy typu nasza "watacha" na czooperach .zauważcie na trasach motocykliści na czoperach zachowuja sie bardzo kulturalnie .przyjemnie patrzeć jak jadą i zwiedzaja kraj .byłem raz świadkiem zjazdu motocyklistów w Karpaczu .było to dosyć dawno .mieli swoja imprezę na miejskim stadionie .owszem było głosno do godzin wczesnorannych.ale rano idąc do miasta pogazetę .zdziwiło mnie jedno .wiecie co .czystość na stadionie i na głownej ulicy (konstytucji)Jak by nie było hucznej imprezy .a było tam setki motocyklistów .nawet widziałem rejestrację na harleju z nowej zelandii.
Dawcy i pedałowcy
Dawcy i pedałowcy 10.06.2019, 21:16
Niestety, psują opinię moto i rowerzystom. Samobójcy psują opinię większości porządnych.
wolny
wolny 10.06.2019, 14:55
Jak panna do do wzięcia?
Pseudo redaktor
Pseudo redaktor 10.06.2019, 10:26
Jak zwykłe fotka zrobiona z partyzanta😂😂😂😂😂
Andrew
Andrew 10.06.2019, 12:55
Można z bliska i zamazać ale po co? I tak na jedno wychodzi.A ty się ucz Emek a nie ktrytykuj.
GG
GG 10.06.2019, 10:17
To co do przegumowania???
policyjny pedał
policyjny pedał 10.06.2019, 19:01
zajechał mu drogę bo chciał go przegumować tylko gumek mu brakło ha ah aha
smartfon
smartfon 10.06.2019, 00:12
To gdzie były gały jak nie widziały gdzie jechały?
stelka
stelka 09.06.2019, 20:40
Dzisiaj jakiś pechowy dzień.
Gonzales
Gonzales 09.06.2019, 23:26
Brak umiejętnosci a nie pech.

Pozostałe