Słynny trener Mike Bottom z uznaniem mówi o Pawle Syndyku i gratuluje trenerowi UKP Marlin

  • 10.06.2019, 05:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Słynny trener Mike Bottom z uznaniem mówi o Pawle Syndyku i gratuluje trenerowi UKP Marlin fot. dost.
Ponad trzystu trenerów, instruktorów i pasjonatów pływania z całej Polski uczestniczyło 8 i 9 czerwca 2019 r. w szóstej edycji szkoleń w ramach programu SWIM 2024 w Warszawie. W tej grupie było także czworo trenerów z UKP Marlin Gryfino. Głównym prowadzącym szkolenie był Mike Bottom - jeden z najwybitniejszych trenerów w historii światowego pływania .

Mike Bottom to jeden z najsłynniejszych trenerow, który zdobył z prowadzonymi przez siebie zawodnikami 9 medali olimpijskich (w tym na 50 i 1500 dowolnym), były szkoleniowiec Bartosza Kizierowskiego i Agaty Korc. Obecnie jest trenerem takich światowych sław jak Caeleb Dressel, Anthony Ervin czy Nathan Adrian.

Podczas szkolenia Mike Bottom wspomniał o wychowanku UKP Marlin - Pawle Sendyku, który jego zdaniem będzie w przyszłości światowej klasy sprinterem. Mike uścisnął dłoń, pogratulował oraz zamienił kilka zdań z pierwszym trenerem Pawła - Zbigniewem Starostą.

Współprowadzącymi wykłady byli między innymi: Bartosz Kizierowski, Bartosz Stanecki, Łukasz Drynkowski oraz Artur Kamzol.

-Na wykładach mieliśmy okazję usłyszeć o najnowszych innowacjach w technice sprintu kraulowego czy zasadach planowania sezonu, optymalizacji techniki pływania, zwiększeniu prędkości pływania dzięki pracy nad frekwencją i długością kroku pływackiego. To szkolenie może pozytywnie przełożyć się na treningi przyszłych gryfińskich pływaków – mówi nam trenerka UKP Marlin Joanna Markiewicz.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paula
Paula 11.06.2019, 07:46
Mateusz to ty? Tak schudłes że na mieście bym cie nie poznała. Super wyglądasz. Pozdrawiam.
nett
nett 10.06.2019, 12:29
To się chwali.
Nie uznaję mafii i ich zwalczam
Nie uznaję mafii i ich zwalczam 10.06.2019, 11:46
Tylko żeby Seweryn zechciał pomagać stowarzyszeniom sportowym. Kilkaset tysięcy złotych zabranych A klasowemu Energetykowi a przekazane Marlinowi, Delfowi i Hermesowi rozsławiłoby Gryfino i nasz sport. Stowarzyszenia robią masę dobrej roboty wśród dzieci i młodzieży a A klasowy klubik z olbrzymią kasą robi dosłownie kupę. Precz z Hipszem i gminną bandą trojga. To układ młynarczyków i reszty. A T. M. najbardziej skorumpowany politycznie ludek niech przestanie wspierać rodzinną agitkę..
Michau
Michau 10.06.2019, 10:36
O proszę, pan od w-fu. Lubiłem jego kantorek. Mgła od fajek ograniczała widoczność, ale już po chwili od samego zapachu wódy wychodzolem zfazowany.
Jadzia
Jadzia 10.06.2019, 09:25
Ten Mike to niezły dyplomata :)
Michal
Michal 10.06.2019, 05:51
Brawo!

Pozostałe