Pijany kierowca będzie sądzony za przestępstwo

  • 10.06.2019, 14:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pijany kierowca będzie sądzony za przestępstwo
Miał 1,76 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i usiadł za kierownicę. Teraz odpowie przed Sądem Rejonowym w Gryfinie.

Funkcjonariusze Posterunku Policji Mieszkowice - Moryń podczas kontroli drogowej w niedzielę 9 czerwca około godziny 17.16 w Zielinie (gmina Mieszkowice) zatrzymali kierowcę samochodu marki Citroen Berlingo. Pijanemu 27-latkowi policjanci uniemożliwili dalszą jazdę. Alkomat wykazał, że miał w organizmie prawie 0,84 mg/l alkoholu we krwi. Funkcjonariusze zatrzymali go w policyjnym areszcie.

Teraz mieszkaniec powiatu gryfińskiego odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia oraz utrata prawa jazdy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do Blodynki potrebne tobie
do Blodynki potrebne tobie 15.09.2019, 00:13
notuj
Pikuś
Pikuś 10.06.2019, 19:33
A co z radnym Kozakiewiczem???
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 10.06.2019, 20:33
Buja się na farmazonie
proste
proste 10.06.2019, 19:53
Jak cisza to znaczy że wyszło na jego!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 10.06.2019, 19:48
WALI DALEJ HA HA AH
Fugi booo
Fugi booo 10.06.2019, 16:44
To pewno ten debil Pancechowski co jeździ czerwonym oplem ! Narkoman porządny 🖕🏽😁
Ostry
Ostry 12.06.2019, 01:42
Piszesz takie bzdury cioto *** powiedz mu tak prosto w oczy jak jesteś taki odważny. Narkomanem jesteś sam ***!!!! Pewnie roz*** by ci ryja *** policyjna!!!!
Przyjaciółka
Przyjaciółka 12.06.2019, 02:05
Takich bohaterów to tu pełno....wiadomo ze w oczy się nie odważy bo jest zwyklym obsranym smieciem. I skończonym w dodatku. Racja,powiedz mu to prosto w oczy, wirtualny cwaniaku. Jesteś zwykłą parówką!! I uchem policyjnym...pewnie robisz w ikomendzie Gryfino ha ha🤣🤣🤣


L.P.Z
L.P.Z 12.06.2019, 00:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ZK
ZK 10.06.2019, 15:19
Moze ktoś poda inicjały tej cioty? Przy okazji pozdrawiamy wszystkie ciocie z Mieszkowic a w szczególności Gigusia,Warawussia i Pyciusia.
Ajwaj alelija i do przodu
Ajwaj alelija i do przodu 10.06.2019, 16:29
Do ZK dawaj do mnie na meline zapodam ci kolbe jak tak lubisz ssać ssaku
EJSZA GEJU
EJSZA GEJU 10.06.2019, 19:58
ZNOWU EJSZA SIE PODSZYWA
never
never 10.06.2019, 14:40
Jeżdżą takie ochlapusy a potem giną 5-osobowe rodziny z dziećmi jak wczoraj na S3.
Knagulec
Knagulec 10.06.2019, 14:36
Przed wyrokiem solidne gumowanie
GG
GG 10.06.2019, 15:02
Dokładnie ale nie raz , przez 3 miech raz w tygodniu 10 gum na grzbiet może pomoże.przegumowac napewno.
Knagulec
Knagulec 10.06.2019, 15:32
Dobrze gadasz przegumowanie czyni cuda kazdy złoczyńca powinien posmakować gumy
Ewel
Ewel 10.06.2019, 14:35
Ale kogo to obchodzi I po Co to kometujecie!!! To chyba powino się pisać do tej osoby a nie na cały powiat?
GG
GG 10.06.2019, 15:07
Na cały powiat i Polske bedziem pisać i gumowac winnych i tyle.ja mam dla kogo żyć-mam kota i dwa psy.
Semko
Semko 10.06.2019, 14:39
Powinni pokazać twarz tego pijackiego oprycha żeby go omijać na drodze szerokim łukiem. Taki pijaczyna na drodze to to jak morderca z odbezpieczona bronią.

Pozostałe