Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Zajechał drogę i skopał samochód. Jest nagranie, ale policja nie reaguje - skarży się czytelniczka

  • 10.06.2019, 20:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zajechał drogę i skopał samochód. Jest nagranie, ale policja nie reaguje - skarży się czytelniczka il.
-Jechaliśmy z mężem samochodem osobowym i zwolniliśmy, bo teren był zabudowany. Zaraz za miejscowością wyprzedził nas bus i zajechał drogę. Mąż zamknął samochód od środka. Wtedy ten gość zaczął okładać samochód pięściami i kopać w drzwi. Zniszczył lusterko - opowiada nam mieszkanka naszego powiatu.

Sytuacja wydarzyła się we wrześniu ubiegłego roku koło zjazdu na S3 koło Parnicy.

-Mąż naprawił szkody. Ma fakturę za naprawy. Co jakiś czas chodzi na policję i przypomina sprawę, ale chyba papiery zostały zagubione – skarży się kobieta. -A wszystko zostało nagrane na komórkę i przekazane policji – dodaje skarżąca.

Sprawca to mieszkaniec naszego powiatu.

O sprawie pisaliśmy rok temu tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/29641,umyslnie-zniszczyl-mi-auto-skarzy-sie-kierowca

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ziom
ziom 11.06.2019, 20:22
Na komendę wojewódzką zgłosić ze skargą na policję powiatową - ja bym tak zrobił!!!!
A szkoda!!
A szkoda!! 11.06.2019, 15:11
Szkoda, że mi się nie trafił ten RUSKI Z PiS!!!
GG
GG 11.06.2019, 15:45
Szkoda ze na mnie nie trafił niemiecki szmalcownik z PO!!!! No no .
Jeb*ć PiS!!!
Jeb*ć PiS!!! 11.06.2019, 18:17

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

obywatel
obywatel 11.06.2019, 14:57
Dobrze by było podać to dalej i do mediów, bo nasza policja to jak oddzielne państwo ze swoimi prawami
Mała szkodliwość takich czynów - zdaniem ...
Mała szkodliwość takich czynów - zdaniem ... 11.06.2019, 11:35
Bandytów trzeba zwalczać. Ale jak ?! Przecież nie pójdę z tym na policją bo mnie pobiją. A jak to totumfacki albo rodzina to z życiem mogę nie ujść.
......
...... 11.06.2019, 12:58
to był chyba brat "króliczka " na takie sytuacje mam gaz obezwładniający i podręczny łomik .Na halp suhrke wystarczy
tv
tv 11.06.2019, 07:31
Opublikować film na Youtube, Wykopach i innych serwisach - zainteresować wszystkie media: Kurier Szczeciński, Głos Szczeciński, Gazetę Wyborczą, RadioSzczecin, WSzczecinie, Nasze Miasrto Szczecin i ogólnopolskie - TVN24, TVP, Polsat i tp.
Fakt
Fakt 11.06.2019, 01:47
Jak to był policjant albo jego rodzina to się nie doczekasz.
AdiGryfino
AdiGryfino 11.06.2019, 00:48
Miałem podobny przypadek między Żabowem a Starym Czarnowem. Jechałem małym firmowym seicento z dostawą więc puściłem kilka aut zjeżdżając na pas awaryjny. Po chwili sygnalizuje chęć powrotu bo jednak generalnie nie mogę tak robić - był to raczej gest przysługi wobec innych kierowców. Tymczasem zerkam w boczne i tylne lusterko. A jakieś auto gna z dużą prędkością. Ja sygnalizuje chęć powrotu a ten nic. W końcu odpuszczam by nie dostać w tyłek. Koleś jechał z niedozwoloną prędkością i mnie mija wjeżdżając na przeciwległy pas. A tam tir już pędzi z naprzeciwka. Ja pierdzielę chory jakiś. Ja mu pokazuje palcem w czoło. Zmieścił się bo akurat zrobiłem mu miejsce. A po chwili zaczął mnie blokować, zatrzymał mnie, wyskoczył z auta, oklepał samochód, szyby, lusterko. Po powrocie z Kołbacza do Pyrzyc zajechałem na komisariat. Policja na komisariacie w Pyrzycach olała temat informując że co najwyżej mogę skierować wniosek prywatny. W sensie pozwać gościa samodzielnie. Nawet nie zainteresowali się tematem. Może gościu był pijany, pod wpływem środków odurzających itp ? Zero reakcji. Tak działa właśnie nasza policja. Prędzej wlepią mandat za jakąś głupotę niż zainteresują się realnym zagrożeniem.
krop
krop 10.06.2019, 23:56
Może sprawa jest skomplikowana i nadal prowadzą dochodzenie. Radzę zapytać najpierw rzecznika Komendanta.
ewa
ewa 10.06.2019, 21:42
Wysłać wszystko do komendy wojewodzkiej i opisać opieszalość komendy .Lub od razu powiadomić prokuraturę .
kocur
kocur 10.06.2019, 21:39
Może ktoś tu czeka na przedawnienie???
kobra
kobra 10.06.2019, 21:35
Jak jest film to trzeba iść z tym do sądu.
C2H5OH
C2H5OH 10.06.2019, 21:08
Może pijany był?
Knagulec
Knagulec 10.06.2019, 20:38

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Knagulec
Knagulec 10.06.2019, 20:39
Nie podszywaj sie pod Pana Knagulca kurwiłbie
Knagulec
Knagulec 10.06.2019, 20:38
Po co Policja trzeba bylo przegumować łajze na miejscu postuluje aby kazdy woził ze soba gume czym twardsza tym lepsza dobra twarda guma czyni cuda
kurz
kurz 10.06.2019, 20:37
Może to jakiś znajomek znajomka. Wtedy papiery potrafią zginąć.
Polk
Polk 10.06.2019, 21:06
Może ma rodzinę w policji czy we wladzach gminy?!!! Wtedy papiery giną. Radzę pisać wyżej, nawet do Warszawy
!!!
!!! 10.06.2019, 20:28
A to bardzo ciekawa sprawa!

Pozostałe