Klęska Sawaryna z marką Międzyodrza. Zapowiadane miliony przeszły koło nosa

  • 11.06.2019, 12:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Klęska Sawaryna z marką Międzyodrza. Zapowiadane miliony przeszły koło nosa Mieczysław Sawaryn z wiceburmistrzem, a obok torby Energia Międzyodrza, kóre rozdawano sołtysom na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie.
Wydali mnóstwo pieniędzy na promowanie marki Energia Międzyodrza. Jak zwykle bez wielkich konsultacji z mieszkańcami. I podobnie jak w innych przypadkach, to nie gmina, a inni mieli pracować na sukces. Mieczysław Sawaryn z głównym głosicielem „idei” Tomaszem Milerem mieli szansę chwalić się cudzą pracą. Zaczęli chwalić się Międzyodrzem, jego energią, sami nie wykazując zbytnio działania.

Energia Międzyodrza - główne hasło burmistrzów Gryfina - miało się wyzwalać na… terenie gminy Widuchowa, bo do niej należy obszar między Odrą Wschodnią a Odrą Zachodnią. Ale to władze Gryfina wydały pieniądze podatników na promocję i budowę logo. A tu się okazuje, że wielomilionowych inwestycji nie będzie. Wody Polskie pokazały Mieczysławowi Sawarynowi i Tomaszowi Milerowi miejsce w szeregu i poinformowały: jeśli liczysz na coś, to licz głównie na siebie.

Całą kampanię Energia Międzyodrza można wyrzucić do kosza. Od lat Tomasz Miler i jego brat Kamil Miler mamili inwestycjami na Międzyodrzu. O to miała się opierać turystyka Gryfina. I to zarówno wodna jak i rowerowa. Już Bank Światowy miał wydać te 100 mln zł. Prace miały ruszyć już w tym roku… A tu klops. W sobotę w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie Wody Polskie poinformowały o rezygnacji z inwestycji.

Jak Niemcy dbają o tereny zalewowe można obejrzeć w Centrum Odry w Criewen koło Schwedt. Gminy Gryfino i Widuchowa muszą wziąć przykład, zakasać rękawy i zabrać się do roboty. Choćby wyczyszczenie kilku kanałów, to nie jest zadanie ponad siły. I trzeba pisać wnioski o pozyskanie funduszy europejskich.

Samorządowcy chcieli cudzymi rękoma rewitalizować coś, do czego sami zbytnio nie przyłożyli własnej ręki. Boleśnie skończyły się ich złudzenia, że staraniami innych uda się przeprowadzić prace w oparciu o dofinansowanie ze środków Banku Światowego. Wygląda na to, że kolejny raz władze Gryfina chciały spijać śmietankę, a muszą łyknąć gorycz porażki .

Mieczysław Sawatyn wraz z wiceburmistrzami rozbudzili nadzieje, chwalili się Miedzyodrzem jak gdyby to była ich inwestycja. Ale podobnie było z nowymi blokami elektrowni czy obwodnicą. Jak nie można się pochwalić swoimi sukcesami to szuka się na siłę cudzych. Ale tu wydane zostały publiczne pieniądze i wysiłek na budowanie wizerunku Energia Międzyodrza powędruje to do kosza.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (183)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

la la la
la la la 14.06.2019, 06:06
Znowu w życiu mi nie wyszło....
figa z makiem
figa z makiem 13.06.2019, 18:53
Tak chwalili się projektem Nadodrza, a teraz to wszytko wina Wody Polskie i banku Światowego.
88
88 13.06.2019, 15:17
Popieram burmistrzów . Zamiast wspierać ten nprojekt, to na niego psioczycie bo to incjatywa Sawaryna. A gdzie interes wspólnoty , pieprzone zaburzańskie ćwoki ? Tutaj, tylko Hitler by pomógł zaprowadzić ład iporządek.
https://radioszczecin.pl/1,390…
a od kiedy Sawaryn jest w rządzie?
a od kiedy Sawaryn jest w rządzie? 13.06.2019, 15:24
ty - a ty tu autochton? Gdzie masz o tym, że pomysł zły?
No i gdzie masz że INTERES WSPÓLNOTY OBCHODZIŁ SAWARYNA?
Pytał mieszkańców?
Przedstawił projekt do konsultacji?
Słuchał uwag?

Nie - wiedział LEPIEJ!
No to ma.
Wydana kasa z gminy Gryfino na promocję Międzyodrza które jest w... gminie Widuchowa.

A najsmutniejsze jest to - ŻE TO NIE SAWARYN WYMYŚLIŁ - tylko się podpiął pod projekt rządowy..
Okjhu
Okjhu 13.06.2019, 09:20
Wybierzecie 3 raz ?
Pikuś
Pikuś 13.06.2019, 12:59
Jego nie wybierali. Sam się wybrał. Do dziś nie podali ile głosów nieważnych miał Urbański.
bęcwał
bęcwał 13.06.2019, 09:27
Teraz nie było kogo, bo wszyscy z PiS (R. Mucha) czy z PO ( E. Dudar) zrezygnowali. Wygrał z płotkami. Jak będzie ktoś rozsądny to tego fujary już nikt nie wybierze.
fala powodziowa
fala powodziowa 13.06.2019, 08:51
Nikotyński musi idejść!
obleśny ***
obleśny *** 12.06.2019, 20:55
Pojadę sobie kilka razy za wasze na wczasy w Cannes to załatwię inwestorów dla Międzyodrza.
Pikuś
Pikuś 12.06.2019, 21:47
Jedź i nie wracaj...
do obleśnego ***
do obleśnego *** 12.06.2019, 21:47
Ty sobie pojedź do firmy w trakcie trwania przetargu. I tak języków nie znasz...
Ja
Ja 12.06.2019, 19:04
Energetyk dostaje kase bo rudego burniszcza szwagier jest prezesikiem musza jakos kase wyprowadzac
Pikuś
Pikuś 12.06.2019, 19:43
Ten którego wylali z policji za awanturę z bronią w burdelu? I ten co wali ćwiartki na spacerze z psem o 8 rano? I ten co po pijaku treningi prowadzi?
Pikuś
Pikuś 12.06.2019, 19:45
A nie! To brat nie szwagier!
reks
reks 13.06.2019, 12:41
Czy to ten co jak jego pies s ra,to udaje że nie widzi.



......
...... 12.06.2019, 18:50
no i mamy jak na dłoni inteligencję opozycji w/g burmistrza.nawet menele przy biedrze takiego jezyka nie używają.Brawo wy !kanalie i hołoto
.......
....... 12.06.2019, 23:52
czas starcze nad morze przyzwyczajać się do piachu
do "kanalii i hołoty..."
do "kanalii i hołoty..." 12.06.2019, 20:18
Sawaryńska „kanalio, hołoto, menelu, zwieracza sobie rozszerz obleśny łysolu” – to język sawaryniarzy. Nie widzisz własnych wpisów? I tobie podobnych?
Szkoda...
......
...... 13.06.2019, 15:27
szkoda ? poczytaj wpisy anty sawarynowe .tam własnie sie wylewa kloaka.poczytajcie wpis wyżej .
czego tobie również życzę...
czego tobie również życzę... 13.06.2019, 15:47
Masz rację - nie ma jak kultura sawaryniarska - cytuję:
Wczoraj, 12:31 Zwieracza sobie rozszerz obleśny łysolu

Kloaka to właśnie w twoich wpisach jest. Tego nie widzisz?

Faktycznie szkoda...
cd. do "kanalii i hołoty"
cd. do "kanalii i hołoty" 12.06.2019, 20:33
twoje słowa wielokropku:
.... Dzisiaj, 14:21z chama nie zrobisz pana .... taka kloakę... i złapał to towarzystwo za mordę
srutu tutu i srututelki
srutu tutu i srututelki 13.06.2019, 07:53
Bo według obłudnego sawaryńskiego wielokropka krytykować Sawaryna to "zamach na demokrację". A on może krytykować i wyzywać wszystkich.
Dlaczego?
Bo srutu tutu...
Pikuś
Pikuś 12.06.2019, 21:46
Przecież to pisze ten.wicek Napoleon.
do pikniętego idioty
do pikniętego idioty 12.06.2019, 22:40
Sam jesteś Napoleon wicek :-)
Pikuś
Pikuś 12.06.2019, 23:26
ten się sam tak nazywa co przezywa!!!!
ha ha
ha ha 13.06.2019, 15:50
To prawda. Gościu ma manie wielkości i niezdrowo pod kopułą
energia głupoty
energia głupoty 12.06.2019, 18:27
A co tym ludziom ze zdjęcia wyszło w sferze publicznej. Nawet lans im nie wychodzi
fryzjer
fryzjer 12.06.2019, 18:39
włosy...
dla pana na zdjęciu z dedykacją wielbiciela:)
dla pana na zdjęciu z dedykacją wielbiciela:) 12.06.2019, 15:08
Dzisiaj, 12:31 Zwieracza sobie rozszerz obleśny łysolu
przychlast jest fajny
przychlast jest fajny 12.06.2019, 18:04
Odczepcie się już od Maciusia S.
literówka?
literówka? 13.06.2019, 07:56
chyba Mieciusia S.?
Do 18.04
Do 18.04 12.06.2019, 18:29
Hihihi
A widzisz Maciusia S na fotce, poza tym jest żonaty ....
?
? 12.06.2019, 23:48
A Mnietek nigdy nie miał kobitki ?
.......
....... 13.06.2019, 00:05
podobno miała na imię Paweł
golfista
golfista 12.06.2019, 20:57
A jego żona to ten Marian z wąsem?
Kasia
Kasia 12.06.2019, 22:41
Zdradza mnie z Marianem?
kakaowe oczko
kakaowe oczko 13.06.2019, 00:10
No cóż - życie
Iza
Iza 12.06.2019, 22:51
Przynajmniej nie z Mieciem i Ewą jednocześnie...
odstaw narkotyki
odstaw narkotyki 12.06.2019, 21:49
A widzisz na zdjęciu wąsy?
M, to nie Maciej:)
M, to nie Maciej:) 12.06.2019, 18:18
Na zdjęciu widzę inną twarz. Chociaż pasującą...

Dzisiaj, 12:31 Zwieracza sobie rozszerz obleśny łysolu
Andzia Kupagówna
Andzia Kupagówna 12.06.2019, 15:10
Usmialam sie jak Norka,dobre,bardzo dobre
Doktor Trzepiekoński
Doktor Trzepiekoński 12.06.2019, 15:08
jestem ekspertem od twarzowego wizerunku,zadawajcie patania,czekam
gadać szybko
gadać szybko 12.06.2019, 15:05
Pytanie do tych dwóch na fotce.'po ile u was prosięta?
leniwe jeszcze są...
leniwe jeszcze są... 12.06.2019, 23:39
wyszły...
Pikuś
Pikuś 12.06.2019, 13:01
Radni???? Jacy radni???? Te tempoty z gisu czy te uległe ciotki z pisu? O falszywej Wisińskiej i zahukanej Pieczyńskiej nie wspomnę.
Pp
Pp 12.06.2019, 09:02
A to ci pasibrzuch, ciągle kręci wstrętny łysol bez charakteru. Ciekawe jak się zachowają radni....
Bezradna choć zaradna
Bezradna choć zaradna 12.06.2019, 12:05
Radni udzielą absolutorium bo to banda leni jest i interesuje ich jedynie branie diety
.
. 12.06.2019, 08:11
Szkoda, bo mogło być ciekawie, a wyszło jak zwykle.
obwisły wór z 11 listopada
obwisły wór z 11 listopada 12.06.2019, 08:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

je bać takie prawo i sprawiedliwość
je bać takie prawo i sprawiedliwość 12.06.2019, 07:56

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Co to jwst prawda Srutututu ?
Co to jwst prawda Srutututu ? 12.06.2019, 02:02
Zbliża się sesja absolutoryjna. Sawaryn raczej nie będzie miał problemu bo kupił większość radnych takich jak bufetowa, pracownik PUK, Magda P. itd. Słabi ulegli. Zresztą boją się go bo widzieli co zrobił np. z Felixem na Placu Barnima, czy sklepem sportowym na Szczecińskiej... i jak atakuje prezesa spółdzielni. Ale to nie przeszkadza by osoby z poza rady zabrały głos na sesji w sprawie raportu o stanie gminy i ujawniły to co ukrył Sawaryn. RAPORT MÓWI TYLKO O SPRAWACH KORZYSTNYCH DLA GMINY ZRESZTĄ NIEZALEŻNYCH OD SAWARYNA TAKICH JAK BEZROBOOCIE itp. Nie analizuje czemu gmina się wyludnia w zastraszającym tempie. Nie ma tam śladu o przyczynach zarzucenia budownictwa komunalnego czy zbrojenia terenów pod budownictwo jednorodzinne. Nie ma słowa chyba już o ośmiu pustostanach gminnych. Nie ma analizy wydatków sportowych. Np. czemu a klasowy Energetyk i UKS Energetyk dostają tyle dotacji ile wszystkie inne dyscypliny czy kluby razem wzięte . To skandal i jakaś korupcja chyba. Śmieszne jest, że a klasowy klubik dostaje środki na promocję gminy. Gdzie ? W gminie? W powiecie ? Ha, ha, ha... Może w czasie meczu z Czarnymi FIEGE Lubanowo ? Słowem zamiast odnieść się do 2018 r. przepisał parę dokumentów planistycznych uchwalonych w ub, roku . Niestety aby zabrać głos na sesji trzeba spełnić wymogi formalne a o tym gmina zamilkła i szmatławiec rodzinny też. I dyskusji nie będzie bo was nie wpuszczą mili mieszkańcy. Ja mam proste pytanie. Ile gmina posiada wolnych środków na lokatach ? To nie są wolne środki wynikające z okresowości wpływów i wydatków. To planowe lokaty. Bodajże na stronie ósmej raportu czytamy , że na koniec 2018r. było to prawie 7 milionów a na koniec 2019 ma prawie 10 milionów. Po co nam lokaty na 2% ?. A potem Srutututu mówi srutututu - ni momy pinindzy na inwestycje. Kłamie. To jest najgorsza ekipa zarządzająca gminą od 1945r. A tu na BIP-ie znajdziecie raport. https://www.bip.gryfino.pl/cha…
Wasz Srutututu
Wasz Srutututu 12.06.2019, 11:28
Trzymomy na lokatach bo nie wiemy co robić a inwestować ni umimy.
urząd
urząd 12.06.2019, 10:35
Hej, a co ma Sawaryn do radnej Pieczyńskiej.? Kobieta pracuje w Szczecinie przecież i z tego co widzę to ostro daje butmistrzowi i wickom i raczej nie sprzeda się.
Urzędnik
Urzędnik 12.06.2019, 13:30
Bab to on nie lubi . Ale M.P. jego budżet poparła już na początek a do dzisiaj nie wie o co chodzi. Taaaaka urzędniczka.
......
...... 12.06.2019, 04:42
nie ważne czy głupio i bez faktów .Ważne by dowalić Sawarynowi.Gmina się wyludnia ,bezrobocie .Po prostu to działania dobrej zmiany.Budownictwo komunalne ? był tam jakiś plan Kaczyńskiego ,ale tylko był.Co do sportu.A skad forsiczka?Odnosnie lokat.najlepiej wszystko przejeść a potem płakać ,ze gmina nie ma na podstawowe sprawy.Faktycznie ten wpis to "śrutututu"
pytania do wielbiciela
pytania do wielbiciela 12.06.2019, 09:00
1.Czy wielokropku jest coś, za co wedlug ciebie Sawaryn ponosi odpowiedzialność?
2.Czy jest dla ciebie nieomylnym bóstwem, które cokolwiek zrobi - jest to doskonałe?

3.Nawet jak wdepnie w g... to będziesz się zachwycał nad aromatem?

Dostałeś tekst z konkretnymi zarzutami - zrzuciłeś odpowiedzialność na rząd albo w ogóle się nie odniosłeś.
A twoja obrona lokat jest idiotyczna.

4.A niby na co gmina oszczędza?

5.Czemu za te pieniądze nie buduje, inwestuje, remontuje?
6.A nawet wydaje na cele społeczne?

7.Dlaczego energetyk dostaje kasę na... promocję gminy, jak są inni, co bardziej promują?
8.Dlaczego klub dostaje tak duża kasę, jak piszą powyżej - TYLE ILE POZOSTALI RAZEM WZIĘCI?
9Za osiągnięcia? Za działania dla społeczeństwa?
10. Dlaczego nie zbroi się terenów w Gardnie dla przedsiębiorców?
11. Dlaczego nie zbroi się terenów dla budownictwa mieszkaniowego?
12. Dlaczego STARSI MIESZKAŃCY płacą podatki od nieruchomości żeby BUDOWAĆ DROGI nowym mieszkańcom, którzy podatków nie płacą przez 10 lat?
13. Jaki konkretnie efekt miało to zwolnienie na 10 lat z podatków (poza mniejszymi wpływami do budżetu i "wdzięcznością" niektórych)?

Dodane punkty może pozwolą ci się skupić na odpowiedziach...
tak mają...
tak mają... 12.06.2019, 20:20
od sawaryniarza nie doczekasz się konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania... oni tak już mają...
......
...... 12.06.2019, 10:08
odpowiem inaczej .Skąd u niektórych mieszkańców tyle nienawiści do blizniego .Jestem człowiekiem starej daty .Pamiętam od początków lat piedziesiątych .na ziemie gryfińska przybyli robotnicy przymusowi z IIIrzeszy ,ludzie z za buga z kresów i centralnej polski .Gdzieś tam w centralnej polsce bandy ganiały po lasach .Tytaj ludzie mieszali sie ,pogonili szabrowników ,zagospodarowywali te ziemie .Byli dla siebie po prostu życzliwi .Uprawianie sportu było spontaniczne .Nie ogladano się na jakieś wielkie dotacje>LUdzie żyli zgodnie i z jakaś radością na duch budowali ten "brzydki" PRL.Potrafili sie bawić na deskach czy w święta na grzybku .również były dansingi .Gdzie te czasy .To co teraz się dzieje wywołuje zgrozę .Sąsiad sąsiada utopił by w łyzce wody.Pluje sie na demokratycznie wybranego burmistrza .Dlaczego nie zbierzecie odpowiedniej ilosci podpisów i nie zorganizujecie referendum .Wiecie dlaczego nie .Bo i podpisów byście nie nazbierali a gdyby nawet to nie mielibyscie wiejkszosci demokratycznej do odwołania władz.i to wszystko jako odpowiedż do powyższego wpisu .jak to przyjemnie na duszy po obrzuceniu kogoś błotem((pytanie do wielbiciela)
.......
....... 12.06.2019, 23:57
jedź z mnięczysławem nad morze, jak cię nie wydyma, poleżycie razem w piachu
???
??? 12.06.2019, 18:21
pytanie dodatkowe do wielokropka (chociaż na inne nie odpowiedział) - "wielbiciel Sawaryna" to obelga???

..... Dzisiaj, 10:08 po obrzuceniu kogoś błotem((pytanie do wielbiciela)
i bez żalu
i bez żalu 12.06.2019, 18:07
Nikotyński musisz odejść bez jadu
b
b 12.06.2019, 10:44
wal sie.
.....
..... 12.06.2019, 14:21
i to jest odpowiedż na mój wpis.wszystko jasne."WAL SIĘ"Pisać coś jeszcze .tylko tyle .z chama nie zrobisz pana .ale tego też nie zrozumie .Na kazdy wpis "wal się "jak mogło społeczeństwo wychodować taka kloakę ?Faktycznie potrzebny by był tu Piłsudski i złapał to towarzystwo za mordę .
przypuszczam
przypuszczam 12.06.2019, 17:21
wielokropek to Sawryn czy Nikityński?
do wielokropka
do wielokropka 12.06.2019, 15:14
"z chama nie zrobisz pana" - i to patrząc na zdjęcie trzeba się z tobą wielokropku zgodzić...
Kuń jaki jest każden widzi
Kuń jaki jest każden widzi 12.06.2019, 18:03
Fakt. Cham krawatów nie wiąże bo ni umi. I chodzi w brązowych butach do granatowego garnituru bo na nowe ni mo pinindzy. Cham to cham.
na "wal się' reagujesz wielokropku...
na "wal się' reagujesz wielokropku... 12.06.2019, 15:10
Zobacz wielokropku - na "WAL SIĘ" REAGUJESZ, a na pytania do wielbiciela Dzisiaj, 09:00

Nie potrafisz odpowiedzieć...
"miałem pomysł na Gryfino"
"miałem pomysł na Gryfino" 12.06.2019, 10:21
Ty jak zawsze "odpowiadasz inaczej". A możesz CHOCIAŻ RAZ na zadane pytania?
belki w oku swoim nie widzisz, a drzazgę w oku bliźniego dostrzegasz...
belki w oku swoim nie widzisz, a drzazgę w oku bliźniego dostrzegasz... 12.06.2019, 10:12
"pluje się na demokratycznie wybranego burmistrza" poskarżył się PLUJĄCY NA DEMOKRATYCZNIE WYBRANEGO PREZYDENTA, POSŁÓW...
srutu tutu i srututelki...
srutu tutu i srututelki... 12.06.2019, 15:01
Bo sawaryniarze mogli pluć na burmistrza Piłata, natomiast burmistrz Sawaryn to świętość i bóstwo...
"miałem pomysł na Gryfino"
"miałem pomysł na Gryfino" 12.06.2019, 10:26
Jakoś tercetowi "plucie na demokratycznie wybranego burmistrza" - śp. Henryka Piłata nie przeszkadzało...

Wtedy Sawaryn grzmiał "to burmistrz jest gospodarzem miasta, ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja"...
A teraz? CO JEST "KOMPETENCJĄ" BURMISTRZA?
......
...... 12.06.2019, 14:20
Lepiej uszanujcie pamięć H.Piłata .skąd inad wiadomo ze to był alkoholik .wiec lepiej zamilczcie jak go szanujecie
do obrzydliwego człowieka...
do obrzydliwego człowieka... 12.06.2019, 23:44
ty nie szanowałeś za życia, w czasie choroby agonii, pogrzebu i dwa lata po śmierci...
Ale ciebie też nikt nie szanuje!
do ......
do ...... 12.06.2019, 15:07
ubaw po pachy kurde ,bo obecni to wylewają za kołnierz? tylko tych obecnych to iudzie nie szanują !
z narkotykami jest inaczej...
z narkotykami jest inaczej... 12.06.2019, 15:00
Inaczej niż z narkotykami - nie każdy pijący to alkoholik, nie każdy sawaryniarz za kółkiem to pijak, nie każdy kierowca pijany to alkoholik...
racja
racja 12.06.2019, 18:07
narkotyki straszna rzecz...
Fakt
Fakt 12.06.2019, 18:07
A co z tym ZBIGNIEWEM K. Pijanym radnym jeżdżącym na dwóch gazach. Już skręcono sprawę ??? Prawo Ziobry i jego prokuratura i sądy.
towarzystwo wzajemnej adoracji
towarzystwo wzajemnej adoracji 13.06.2019, 18:49
Wzór dla uczniów...
do idioty
do idioty 12.06.2019, 07:33
Idioto - to gmina ma zadania - a poza tym - Sawaryn ma pisać o sobie - nie o rządzie.

Co do lokat - idioto - to marnowanie pieniędzy publicznych!

Wszystkie potrzeby zrealizowane, że Sawaryn kisi kasę na kontach?
......
...... 12.06.2019, 10:11
ciekawe czy w domu wydajesz wszystkie oszczędnosci czy zostawiasz coś na czarną godzinę .Poza tym ,lzej na duszy jak nazwałeś kogoś idiotą ?
"miałem pomysł na Gryfino"
"miałem pomysł na Gryfino" 12.06.2019, 10:23
Od zostawiania na "czarną godzinę" w budżetach to jest REZERWA BUDŻETOWA - a nie lokaty na których marnują się grube miliony - napychając kabzę bankom!
Ciekawe którym i czy wybór był na zasadzie jakiegoś konkursu czy dowolny?
dojna gmina
dojna gmina 12.06.2019, 04:35
Skoro ten raport jest nieprawdziwy z tyloma przekłamaniami - to naprawdę radni go "klepną"?
A trzymanie kasy na lokatach to absurd!
serum prawdy
serum prawdy 12.06.2019, 00:08
Czy to prawda że Ajwaj został zdemaskowany jako Milerki?
SZALOM Ha aH
SZALOM Ha aH 12.06.2019, 12:12
Prawda że robisz wieczorkowi pęto ha ha ah obrzeza Ńcu z judecirkus ha HaHA AH
Wcze   śniej robił za Maciusia.
Wcze śniej robił za Maciusia. 12.06.2019, 00:57
Oczywiście. Zmienia każdy niewygodny temat dla tercetu nieudolnych , wulgaryzuje a wiedza jak IQ 80.
podpis pod zdjęcie
podpis pod zdjęcie 11.06.2019, 22:59
Podpis pod zdjęcie "inteligencja i uroda".
Wybór należy do ciebie:)
trudny wybór....
trudny wybór.... 12.06.2019, 07:49
inteligencja i uroda na tym zdjęciu? Ale gdzie jedno a gdzie drugie?
wielbiciel
wielbiciel 12.06.2019, 17:51
Bo to wszystko ma ten trzeci
:)
:) 12.06.2019, 18:08
ło matko...
Fakt
Fakt 12.06.2019, 00:58
Dla mnie lekko maskowany down.
Fakt
Fakt 13.06.2019, 00:01
Maskowaty down,to ktoś podszywający się pod nick?
wyborczyni
wyborczyni 11.06.2019, 23:11
wybieram spluwaczkę

Pozostałe