Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Ewa De La Torre zwolniona

  • 2.02.2016, 11:48
  • Admin Admin
Ewa De La Torre zwolniona
Nie będzie już osobnego stanowiska sekretarza w Urzędzie Miejskim w Chojnie. Burmistrz Adam Fedorowicz już rok temu publicznie zapowiadał likwidację tego stanowiska. Ewa De La Torre otrzymała wypowiedzenie umowy o pracę. Na nic jak widać zdały się protesty Rady Miejskiej w Gryfinie (tu Ewa De La Torre jest radną) i nieprzychyleniesię do stanowiska burmistrza Chojny, który uzasadniał swoją decyzję wprowadzanym programem naprawczym i oszczędnościami w gminie.
Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (87)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mocca
mocca 11.02.2016, 08:23
Mariola co ty gadasz, opuści to ubogie towarzystwo to dopiero odżyje.
Mariola
Mariola 7.02.2016, 17:47
Niektózy to juz tacy są, że się cieszą z cudzego nieszczęścia.
przykład z góry
przykład z góry 7.02.2016, 15:22
czytelniczka też więcej czasu spędzała w Gryfinie?
bzyk
bzyk 6.02.2016, 22:50
czytekniczko ty to jesteś chyba sfrustrowaną podwładną której się nie chciało pracować.
czytelniczka
czytelniczka 4.02.2016, 21:33
cieszy mnie że ta pani straciła pracę ona nie potrafi być ludzka to bardzo zła kobieta ciągle zmęczona dobrze byłoby aby wreszcie zaczęła pracować na swoim wtedy może rozumiałaby innych ta kobieta chce niszczyć ludzi pracy tyle to potrafi dzisiaj zło wróciło do tej kobiety myślę że najwyższy czas
Wenancjusz
Wenancjusz 4.02.2016, 21:01
Tylko. że jak bąka puści - to w gminie pełno kurzu.
do Kazi
do Kazi 4.02.2016, 17:21
Kaziu-Moze i tragiczne,ale zapisaly sie w historii,a Ty ciagle anonim i tak zostanie,a gdyby nie ta podla z raju to by Cie nie bylo..
Kaziu
Kaziu 4.02.2016, 14:14
no tak, Ewa Kopacz, Eva Braun /ta od Hitlera/, teraz ta Ewa, tragiczne te Ewy...
Nie wspomnę już o tej podłej z raju...
gasa
gasa 4.02.2016, 14:02
Sonic, nikt nie kwestionuje, że sympatyczna... Kopacz jest sympatyczna, a też musiała odejść... Hitler był sympatyczny ... i musiał się zastrzelić...
sonic
sonic 4.02.2016, 12:42
Przestancie złośnicy z Chojny bo nie wypada, kobieta sympatyczna, zaliczana przeze mnie do tych urzędnikow, co sa otwarci na interesantow, proszę więc wiecej szacunku dla kobiety
pozdrawiamy pani ewuniu
pozdrawiamy pani ewuniu 4.02.2016, 12:19
dlaczego az tak mozna decyzje odrzucic
ruchała44
ruchała44 4.02.2016, 11:06
było miła, ale jak wszystko , się skonczyło
wakat
wakat 3.02.2016, 23:54
Na stanowisko sekretarza Chojny jest chętny Wojciech Długoborski. I niechby ktoś jeszcze!
pytajnik
pytajnik 3.02.2016, 23:04

Kto chętny na stanowisko sekretarza w Chojnie ?



nikła
nikła 3.02.2016, 22:15
fortuna kołem się toczy ...
nikła
nikła 3.02.2016, 22:05
oki zgadzam się, że to nie w porzo wobec promotorów ale ... jakie konkretne dobro dla ogółu uczyniła ta Pani ?.. ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ?...
Ewa, Popraw koronę i do przodu!
Ewa, Popraw koronę i do przodu! 3.02.2016, 21:01
Współczuje Jej byłym "mocodawcom". Nie, żeby Pani Ewa szykowała sie do zemsty, o nie, jest na to zbyt honorowa i nadto inteligentna. Chodzi o to, ze ze zdwojona siła sie podniesie i pokaże na co ja stać, a co oni bezpowrotnie utracili...
Pozdrawiam i od lat szczerze kibicuje. Oby wiecej takich kobiet, M

szach mat
szach mat 3.02.2016, 19:54
król zbił wieżę:))
holaholahola
holaholahola 3.02.2016, 19:50
jeszcze wieksza wersja??? ludzie poszaleliscie??? bedzie chciala dwa mandaty na raz
nowa ksywa
nowa ksywa 3.02.2016, 19:46
Jest taka piosenkarka Sofi De La Torre, wykonuje piosenkę FASTER.
Jeden z fragmentów tej piosenki w tłumaczeniu:
"A jeśli przyjmiesz mnie taką jaka jestem
Czy to byłoby aż takie straszne
Zobaczyłeś mnie taką jaką jestem, czy byłoby tak źle
Jeśli czułeś to co ja, czy byłoby to takie złe

To musi być szybciej szybciej
Mocniej, mocniej
Lepsza wersja mnie
Musi być szalona, seksowna
Głośna, ostra
Większa wersja mnie"

Dziwne podobieństwo...

Pozostałe